Tv program 30.09.2022 - Piatok




6:00 – 7:00

02:50
Derrick
06:10
Môj zvierací miláčik: Príbeh z Malawi
06:25
Zázračný miniateliér
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Macko Uško
06:50
Ollie a Moon
06:00
Nikto nie je dokonalý
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
05:15
Divoké kone
06:05
Divoké kone
05:40
Jít za svým snem
05:05
Volám sa Caillou V.
06:00
Bob staviteľ XV. – XVIII.
06:10
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35
Petronela Jabĺčková
06:50
Ocko hrdina
05:25
Policajti v akcii
06:10
Policajti v akcii

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
07:30
Ranné správy RTVS
06:50
Ollie a Moon
07:05
Lassie – Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
06:00
Nikto nie je dokonalý
07:10
Historický kalendár
07:15
Kniha dňa
07:20
CHART ONE
06:15
Ranné noviny
06:05
Divoké kone
07:35
Profesionáli II.
05:40
Jít za svým snem
07:20
Sladko-slaná láska
07:00
Rybičky Flip a Flap I.
07:05
Matematické príšerky II.
07:30
Tom Gates
07:45
Maškrtné medvedie príbehy
07:50
Maškrtné medvedie recepty
07:55
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Policajti v akcii
07:35
Prvé oddelenie II.

8:00 – 9:00

08:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:45
Don Matteo VI
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria – maďarsky
07:20
CHART ONE
08:30
Labyrint
06:15
Ranné noviny
08:40
Prestreté
07:35
Profesionáli II.
08:45
Zlato v garáži VI.
07:20
Sladko-slaná láska
07:55
Sníček a Dúhalka 2
08:15
Zabi nudu! II.
08:20
Esá z pralesa I.
08:35
Angličanina
08:00
Prvé oddelenie II.
08:55
To je vražda, napísala III.

9:00 – 10:00

08:45
Don Matteo VI
09:50
Horskí záchranári IV
09:00
Správy RTVS z regiónov
09:15
Regina
09:55
Najlepší priateľ psa II.
08:30
Labyrint
09:10
Senior klub
09:40
Karambol
08:40
Prestreté
09:45
Bez servítky
08:45
Zlato v garáži VI.
09:10
Zlato v garáži VI.
09:45
Stratené duše II.
07:20
Sladko-slaná láska
09:05
Láska na kari
09:00
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
09:25
Robin Hood 1
09:45
Chrumka a Čipsík II.
08:55
To je vražda, napísala III.

10:00 – 11:00

09:50
Horskí záchranári IV
10:50
Duel
09:55
Najlepší priateľ psa II.
10:20
Bezvýznamná žena
09:40
Karambol
10:15
Varím, varíš, varíme
10:25
Varím, varíš, varíme
10:40
Folklorika
09:45
Bez servítky
10:50
Súdna sieň
09:45
Stratené duše II.
10:35
Stratené duše II.
09:05
Láska na kari
10:00
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05
Bob a Bobek králiky z klobúka
10:15
Super 4
10:35
Bob staviteľ XV. – XVIII.
10:45
Mach a Šebestová na cestách
10:55
Spievankovo letný hit 2022
08:55
To je vražda, napísala III.
10:25
To je vražda, napísala III.

11:00 – 12:00

10:50
Duel
11:20
5 proti 5
10:20
Bezvýznamná žena
11:30
Drobci
11:35
Myšiak Tip
11:45
Pa a Pi
10:40
Folklorika
11:10
Hopla!
11:35
Varím, varíš, varíme
11:45
Varím, varíš, varíme
10:50
Súdna sieň
10:35
Stratené duše II.
11:35
Divoké kone
09:05
Láska na kari
11:20
Vánoce na ledě
10:55
Spievankovo letný hit 2022
11:05
Požiarnik Sam VIII.
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Matematické príšerky II.
10:25
To je vražda, napísala III.
11:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:30
Ráčte vstúpiť
12:00
Doktorka Quinnová IV.
12:50
Veselé panie z Windsoru
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Top Star
12:50
Kriminálka Kraj
11:35
Divoké kone
12:50
Divoké kone
11:20
Vánoce na ledě
12:55
Pelé: Zrození legendy
11:45
Matematické príšerky II.
12:10
Medzi nami zvieratkami
12:15
Máša a medveď V.
12:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
12:45
Knihy od Stonožky
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
11:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
12:50
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:50
Dedovizeň
12:30
Ráčte vstúpiť
13:05
SK dejiny
12:50
Veselé panie z Windsoru
12:50
Kriminálka Kraj
13:50
Inkognito
12:50
Divoké kone
13:55
Veľké upratovanie V.
12:55
Pelé: Zrození legendy
12:55
Jahôdka a jej kamaráti I.
13:20
Super 4
13:35
Volám sa Caillou V.
12:50
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
13:50
Doktori IV.

14:00 – 15:00

13:50
Dedovizeň
14:25
Derrick
13:05
SK dejiny
14:05
Budmerické literárne rozhovory
12:50
Veselé panie z Windsoru
14:40
Trezor
13:50
Inkognito
13:55
Veľké upratovanie V.
14:55
Riskuj!
12:55
Pelé: Zrození legendy
14:55
Zilionáři
14:00
Pat a Mat
14:15
Máša a medveď V.
14:25
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14:50
Esá z pralesa I.
13:50
Doktori IV.
14:50
Doktori IV.

15:00 – 16:00

14:25
Derrick
15:25
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
14:05
Budmerické literárne rozhovory
15:10
Zámok Chambord – záhada Leonarda da Vinci
14:40
Trezor
15:05
Sever proti Juhu I
15:55
Gagman
15:00
Geissenovci – Ťažký život milionárov
14:55
Riskuj!
15:30
Dr. House IV.
14:55
Zilionáři
15:00
Sníček a Dúhalka
15:15
Strážca vesmíru Roger
15:30
Máša a medveď I.
15:35
Barbapapa I.
15:45
Angličanina
14:50
Doktori IV.
15:45
To je vražda, napísala III.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Destinácie
16:45
Don Matteo VI
15:10
Zámok Chambord – záhada Leonarda da Vinci
16:05
Najlepší priateľ psa II.
16:30
Správy RTVS z regiónov
16:45
Hranica v srdci
15:55
Gagman
16:25
Okná vesmíru dokorán
16:50
Majdan
16:00
Prestreté
15:30
Dr. House IV.
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:55
Zilionáři
16:40
Překvapení
15:45
Angličanina
16:05
Máša a medveď V.
16:15
Chrumka a Čipsík II.
16:30
Super 4
16:45
Tom Gates
15:45
To je vražda, napísala III.

17:00 – 18:00

16:45
Don Matteo VI
17:45
Duel
16:45
Hranica v srdci
17:10
Metropola
17:30
Zázračný ateliér
16:50
Majdan
17:20
Varím, varíš, varíme
17:25
Varím, varíš, varíme
17:40
Hopla!
17:00
Noviny
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Stratené duše II.
16:40
Překvapení
17:00
Rybičky Flip a Flap I.
17:05
Rapotáčik 3
17:15
Malí fidlikanti
17:35
Knihy od Stonožky
17:45
Arthur a Minimojovia
17:00
To je vražda, napísala III.

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
18:00
Fidlibum
18:05
Fidlibum
18:15
Fidlibum
18:30
Drobci
18:35
Tri mačiatka
18:40
Trpaslíci
18:45
Macko Uško
18:50
Fidlibumove pokusy
17:40
Hopla!
18:10
Doktorka Quinnová IV.
17:50
Bez servítky
17:30
Stratené duše II.
18:25
Stratené duše II.
16:40
Překvapení
18:30
Vstaň a padni
17:45
Arthur a Minimojovia
18:15
Petronela Jabĺčková
18:30
Maškrtné medvedie príbehy
18:35
Maškrtné medvedie recepty
18:40
Medzi nami zvieratkami
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
17:00
To je vražda, napísala III.
18:05
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
19:00
Ollie a Moon
19:10
Lassie – Nové dobrodružstvá
19:35
Festivalové minúty: Bábkarská Bystrica
19:40
Týždeň súčasnej slovenskej architektúry: Interiér
19:00
Správy RTVS
19:55
Kniha dňa
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:25
Stratené duše II.
19:25
Profesionáli II.
18:30
Vstaň a padni
18:45
100%-ný vlk – Legenda Mesačného kameňa
19:10
Matematické príšerky II.
19:35
Spievankovo letný hit 2022
19:45
Chrumka a Čipsík II.
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- piatok)
20:10
Família
20:35
Cesta okolo sveta za 80 dní
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Kaviareň Slávia
20:50
Hudobný dokument – Phil Collins
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Hranica
19:25
Profesionáli II.
20:30
James Bond: Dnes neumieraj
18:30
Vstaň a padni
20:15
Gólman
20:00
Robin Hood 1
20:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
20:45
Super 4
19:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
20:10
Myšlienky vraha IX.

21:00 – 22:00

20:30
Milujem Slovensko
21:55
Krstný otec III
20:35
Cesta okolo sveta za 80 dní
21:25
Žena na konci sveta XI.
21:50
Trochu inak s Adelou
20:50
Hudobný dokument – Phil Collins
21:20
Útek do Budína
20:35
Hranica
21:40
Inkognito
20:30
James Bond: Dnes neumieraj
20:15
Gólman
21:00
Volám sa Caillou V.
21:25
Strážca vesmíru Roger
21:45
Bob staviteľ XV. – XVIII.
21:00
Myšlienky vraha X.
21:55
Dr. House IV.

22:00 – 23:00

21:55
Krstný otec III
21:50
Trochu inak s Adelou
22:50
Bratislavské jazzové dni
21:20
Útek do Budína
21:40
Inkognito
22:50
Sedem
20:30
James Bond: Dnes neumieraj
20:15
Gólman
22:10
Frajeři ve Vegas
22:00
Viking Vicky
22:15
Kúzlovanie
22:25
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:50
Požiarnik Sam VIII.
21:55
Dr. House IV.
22:55
Doktori IV.

23:00 – 24:00

21:55
Krstný otec III
22:50
Bratislavské jazzové dni
23:40
Slovenský bigbít
21:20
Útek do Budína
23:40
Andrej Šeban Band
22:50
Sedem
20:30
James Bond: Dnes neumieraj
22:10
Frajeři ve Vegas
22:50
Požiarnik Sam VIII.
23:05
Petronela Jabĺčková
23:20
Zabi nudu! II.
23:30
Kúzlovanie
22:55
Doktori IV.

24:00 – Zajtra

21:55
Krstný otec III
00:40
Správy RTVS
01:30
Góly – body – sekundy
01:50
Počasie
01:55
„Kukačky“
02:50
Derrick
23:40
Slovenský bigbít
00:25
Správy RTVS
01:15
Správy RTVS z regiónov
01:25
Hírek
23:40
Andrej Šeban Band
22:50
Sedem
00:30
Láska na chate
01:10
Láska na chate
01:55
Bez servítky
03:00
Noviny TV JOJ
03:35
Policajti v akcii
04:25
Záchranári
20:30
James Bond: Dnes neumieraj
01:30
Až na dno
03:35
Kinosála
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:25
Zlato v garáži VI.
04:40
Veľké upratovanie V.
22:10
Frajeři ve Vegas
01:35
Hrůzná minulost
03:00
Let’s Dance
23:30
Kúzlovanie
00:05
Zabi nudu! II.
00:15
Knihy od Stonožky
00:25
Rapotáčik 3
00:35
Sníček a Dúhalka 2
00:55
Knihy od Stonožky
01:05
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
01:30
Petronela Jabĺčková
01:45
Sníček a Dúhalka
02:00
Zabi nudu! II.
02:10
Kikirikí
02:10
Kikirikí
02:20
Sníček
02:30
Sníček
02:45
Rapotáčik 2
02:55
Arthur a Minimojovia
03:20
Kúzlovanie
03:30
Máša a medveď V.
03:40
Sníček
03:50
Sníček
04:05
Knihy od Stonožky
04:15
Jahôdka a jej kamaráti I.
04:40
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:55
Doktori IV.
00:45
Myšlienky vraha IX.
01:40
24 hodín na urgente
02:25
Policajti v akcii
03:10
Súdna sieň
03:45
Prvé oddelenie II.
04:05
Prvé oddelenie II.
04:25
Prvé oddelenie II.
04:50
Súdna sieň
Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022