Óčko Expres online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ocko.tv

  Najnovší prírastok v rodine kanálov hudobnej televízie Óčko. Televízna stanica Óčko Expres začala vysielať v polovici augusta roku 2012 a na rozdiel od Óčka a Óčka Gold sa zameriava na menej známu hudbu, ktorá nepatrí do mainstreamu, ktorý môžeme sledovať na väčšine hudobných kanálov. Óčko Expres sa orientuje hlavne na tzv. Metropolitnú hudbu a prináša tak zaujímavú alternatívu pre tých, ktorí chcú počúvať inú hudbu než väčšina ľudí.

  Óčko Expres od samého začiatku vysiela v rámci pražskej regionálnej siete 12. Zo začiatku stanica vysielala iba v HD rozlíšení, ale vzhľadom k prakticky nulovej sledovanosti sa vedenie Óčka rozhodlo šíriť tento program iba v SD. Okrem obyvateľov Prahy si Óčko Expres môžu naladiť aj diváci O2 TV a niektorých káblových operátorov. Naopak o satelitnom šírení sa zatiaľ neuvažuje.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015