Prima MAX online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: iprima.cz

  Prima Max je jedným z najmladších televíznych kanálov z dielne FTV Prima. Začiatok oficiálneho spustenia vysielania v poradí už piateho člena Primy je datovaný ku dňu 20.11.2015 a k symbolickej hodine 20.11. Prvým filmom, ktorý si mohli diváci pozrieť, bol Vlk z Wall Street s Leonardom diCapriom v hlavnej úlohe. Tento filmový kanál je špeciálne zameraný na fanúšikov zahraničných, ale i domácich kinohitov novšieho aj staršieho dáta.

  Svojim zameraním na filmovú produkciu je Prima Max konkurenciou hlavne pre Nova Cinema, Kino Barrandov, či Joj Cinema. Program stanice je primárne zameraný na divákov vo veku 25 až 45 rokov a pre rodičov s deťmi. Hoci je tento kanál sústredený prevažne na filmovú tvorbu, objavujú sa tu aj reprízy vlastných programov z dielne materskej stanice Prima. A aká je schéma vysielania? Oddychové pondelky, akčné utorky, stredy pre náročných, české štvrtky, piatky s klasikou a víkendový mix.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015