Šou Survivor 2022 pozná svojho víťaza

Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje na veľkú sledovanosť, síce divákov až tak veľmi nezaujala, každopádne jej patrí primát čo sa týka nákladnosti – bola totiž jedna z najnákladnejších vôbec. A pritom táto reality šou (ocenená aj Emmy) vo svete získava samé vavríny a drží rekordné čísla sledovanosti.

Každopádne je už koniec a Survivor má svojho víťaza aj v Česko Slovensku. Vo finále si to „rozdali“ IT špecialista Vladimír Čapek (mimochodom nevlastný brat herečky a moderátorky Evy Perkausovej, ktorá moderuje hlavné správy na CNN PrimaNews) a modelka Veronika „Veve“ Prikrylová. Víťazom súťaže a prvým nositeľom titulu česko-slovenský Survivor (2022) sa stal čerstvo 45 ročný Čapek, ktorý okrem iného zinkasoval finančnú výhru v hodnote dva a pol milióna českých korún. Len pre úplnosť dodáme, že tretie miesto obsadila montážnička Johana „Johy“ Špačková.

Ak ste formát zaregistrovali, ale veľmi ste ho nesledovali, tak na pripomenutie pár faktov (a ak by ste si ho chceli pozrieť spätne, tak k dispozícii je streamovacia služba Voyo). O titul bojovalo celkom 24 účastníkov, pričom ôsmi boli z Čiech a štyria zo Slovenska. Druhú dvanástku tvorili účastníci z radu známych osobností a o výhru sa teda usilovali napríklad aj herečky Iva Pazderková či Barbora Jánová, momentálne titulky veľmi zapĺňajúci MMA zápasník GáborBoráros (ten napríklad v súťaži skončil kvôli problémom s kolenom), víťazka reality šou Xénia Gregušová, vlogerDaniel Sebastián Štrauch, asi známejší pod pseudonymom GoGo a mnohí ďalší. Účastníkov sprevádzali Ondřej Novotný – športový komentátor a znalec bojových športov a Martin Šmahel – bývalý model, fitness tréner a moderátor.

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024