Šou Survivor 2022 pozná svojho víťaza

Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje na veľkú sledovanosť, síce divákov až tak veľmi nezaujala, každopádne jej patrí primát čo sa týka nákladnosti – bola totiž jedna z najnákladnejších vôbec. A pritom táto reality šou (ocenená aj Emmy) vo svete získava samé vavríny a drží rekordné čísla sledovanosti.

Každopádne je už koniec a Survivor má svojho víťaza aj v Česko Slovensku. Vo finále si to „rozdali“ IT špecialista Vladimír Čapek (mimochodom nevlastný brat herečky a moderátorky Evy Perkausovej, ktorá moderuje hlavné správy na CNN PrimaNews) a modelka Veronika „Veve“ Prikrylová. Víťazom súťaže a prvým nositeľom titulu česko-slovenský Survivor (2022) sa stal čerstvo 45 ročný Čapek, ktorý okrem iného zinkasoval finančnú výhru v hodnote dva a pol milióna českých korún. Len pre úplnosť dodáme, že tretie miesto obsadila montážnička Johana „Johy“ Špačková.

Ak ste formát zaregistrovali, ale veľmi ste ho nesledovali, tak na pripomenutie pár faktov (a ak by ste si ho chceli pozrieť spätne, tak k dispozícii je streamovacia služba Voyo). O titul bojovalo celkom 24 účastníkov, pričom ôsmi boli z Čiech a štyria zo Slovenska. Druhú dvanástku tvorili účastníci z radu známych osobností a o výhru sa teda usilovali napríklad aj herečky Iva Pazderková či Barbora Jánová, momentálne titulky veľmi zapĺňajúci MMA zápasník GáborBoráros (ten napríklad v súťaži skončil kvôli problémom s kolenom), víťazka reality šou Xénia Gregušová, vlogerDaniel Sebastián Štrauch, asi známejší pod pseudonymom GoGo a mnohí ďalší. Účastníkov sprevádzali Ondřej Novotný – športový komentátor a znalec bojových športov a Martin Šmahel – bývalý model, fitness tréner a moderátor.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022