Šou Survivor 2022 pozná svojho víťaza

Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje na veľkú sledovanosť, síce divákov až tak veľmi nezaujala, každopádne jej patrí primát čo sa týka nákladnosti – bola totiž jedna z najnákladnejších vôbec. A pritom táto reality šou (ocenená aj Emmy) vo svete získava samé vavríny a drží rekordné čísla sledovanosti.

Každopádne je už koniec a Survivor má svojho víťaza aj v Česko Slovensku. Vo finále si to „rozdali“ IT špecialista Vladimír Čapek (mimochodom nevlastný brat herečky a moderátorky Evy Perkausovej, ktorá moderuje hlavné správy na CNN PrimaNews) a modelka Veronika „Veve“ Prikrylová. Víťazom súťaže a prvým nositeľom titulu česko-slovenský Survivor (2022) sa stal čerstvo 45 ročný Čapek, ktorý okrem iného zinkasoval finančnú výhru v hodnote dva a pol milióna českých korún. Len pre úplnosť dodáme, že tretie miesto obsadila montážnička Johana „Johy“ Špačková.

Ak ste formát zaregistrovali, ale veľmi ste ho nesledovali, tak na pripomenutie pár faktov (a ak by ste si ho chceli pozrieť spätne, tak k dispozícii je streamovacia služba Voyo). O titul bojovalo celkom 24 účastníkov, pričom ôsmi boli z Čiech a štyria zo Slovenska. Druhú dvanástku tvorili účastníci z radu známych osobností a o výhru sa teda usilovali napríklad aj herečky Iva Pazderková či Barbora Jánová, momentálne titulky veľmi zapĺňajúci MMA zápasník GáborBoráros (ten napríklad v súťaži skončil kvôli problémom s kolenom), víťazka reality šou Xénia Gregušová, vlogerDaniel Sebastián Štrauch, asi známejší pod pseudonymom GoGo a mnohí ďalší. Účastníkov sprevádzali Ondřej Novotný – športový komentátor a znalec bojových športov a Martin Šmahel – bývalý model, fitness tréner a moderátor.

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023