Šou Survivor 2022 pozná svojho víťaza

Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje na veľkú sledovanosť, síce divákov až tak veľmi nezaujala, každopádne jej patrí primát čo sa týka nákladnosti – bola totiž jedna z najnákladnejších vôbec. A pritom táto reality šou (ocenená aj Emmy) vo svete získava samé vavríny a drží rekordné čísla sledovanosti.

Každopádne je už koniec a Survivor má svojho víťaza aj v Česko Slovensku. Vo finále si to „rozdali“ IT špecialista Vladimír Čapek (mimochodom nevlastný brat herečky a moderátorky Evy Perkausovej, ktorá moderuje hlavné správy na CNN PrimaNews) a modelka Veronika „Veve“ Prikrylová. Víťazom súťaže a prvým nositeľom titulu česko-slovenský Survivor (2022) sa stal čerstvo 45 ročný Čapek, ktorý okrem iného zinkasoval finančnú výhru v hodnote dva a pol milióna českých korún. Len pre úplnosť dodáme, že tretie miesto obsadila montážnička Johana „Johy“ Špačková.

Ak ste formát zaregistrovali, ale veľmi ste ho nesledovali, tak na pripomenutie pár faktov (a ak by ste si ho chceli pozrieť spätne, tak k dispozícii je streamovacia služba Voyo). O titul bojovalo celkom 24 účastníkov, pričom ôsmi boli z Čiech a štyria zo Slovenska. Druhú dvanástku tvorili účastníci z radu známych osobností a o výhru sa teda usilovali napríklad aj herečky Iva Pazderková či Barbora Jánová, momentálne titulky veľmi zapĺňajúci MMA zápasník GáborBoráros (ten napríklad v súťaži skončil kvôli problémom s kolenom), víťazka reality šou Xénia Gregušová, vlogerDaniel Sebastián Štrauch, asi známejší pod pseudonymom GoGo a mnohí ďalší. Účastníkov sprevádzali Ondřej Novotný – športový komentátor a znalec bojových športov a Martin Šmahel – bývalý model, fitness tréner a moderátor.

Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022