Šou Survivor 2022 pozná svojho víťaza

Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje na veľkú sledovanosť, síce divákov až tak veľmi nezaujala, každopádne jej patrí primát čo sa týka nákladnosti – bola totiž jedna z najnákladnejších vôbec. A pritom táto reality šou (ocenená aj Emmy) vo svete získava samé vavríny a drží rekordné čísla sledovanosti.

Každopádne je už koniec a Survivor má svojho víťaza aj v Česko Slovensku. Vo finále si to „rozdali“ IT špecialista Vladimír Čapek (mimochodom nevlastný brat herečky a moderátorky Evy Perkausovej, ktorá moderuje hlavné správy na CNN PrimaNews) a modelka Veronika „Veve“ Prikrylová. Víťazom súťaže a prvým nositeľom titulu česko-slovenský Survivor (2022) sa stal čerstvo 45 ročný Čapek, ktorý okrem iného zinkasoval finančnú výhru v hodnote dva a pol milióna českých korún. Len pre úplnosť dodáme, že tretie miesto obsadila montážnička Johana „Johy“ Špačková.

Ak ste formát zaregistrovali, ale veľmi ste ho nesledovali, tak na pripomenutie pár faktov (a ak by ste si ho chceli pozrieť spätne, tak k dispozícii je streamovacia služba Voyo). O titul bojovalo celkom 24 účastníkov, pričom ôsmi boli z Čiech a štyria zo Slovenska. Druhú dvanástku tvorili účastníci z radu známych osobností a o výhru sa teda usilovali napríklad aj herečky Iva Pazderková či Barbora Jánová, momentálne titulky veľmi zapĺňajúci MMA zápasník GáborBoráros (ten napríklad v súťaži skončil kvôli problémom s kolenom), víťazka reality šou Xénia Gregušová, vlogerDaniel Sebastián Štrauch, asi známejší pod pseudonymom GoGo a mnohí ďalší. Účastníkov sprevádzali Ondřej Novotný – športový komentátor a znalec bojových športov a Martin Šmahel – bývalý model, fitness tréner a moderátor.

Novinky zo sveta TV
Tak, v poradí už 95 udeľovanie Oscarov máme úspešne za sebou (12.marca v hollywoodskom DolbyTheatre), určite vás ..
15.3.2023
V sobotu 4.3.2023 večer sa v priamom prenose RTVS na Jednotke uskutočnil v priestoroch Slovenského národného divadla v ..
9.3.2023
Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku ..
2.3.2023
Verejnoprávna televízia už tento rok na jeseň uvedie na naše obrazovky ďalší pôvodný seriál. Tentoraz to ale bude ..
24.2.2023
Televízna sezóna je v plnom prúde a na našich obrazovkách sa po Mame na prenájom a Dunaji čochvíľa objaví aj ďalšia ..
16.2.2023
Po megaúspešnej druhej sérii Pečie celé Slovensko verejnoprávna televízia a rozhlas podľa očakávania už pripravuje aj ..
9.2.2023
Tak zostava účinkujúcich v najnovšej ôsmej sérii populárnej tanečnej Let’sDance na Markíze je už kompletne známa. ..
5.2.2023
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023