ČT2 online – Čt 2 naživo

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ceskatelevize.cz

  Druhý program verejnoprávnej Českej televízie u pozná v Českej republike každý divák. ČT2 sa zameriava na programy venujúce sa minoritám a menšinovým žánrom. V jej programe nájdeme celý rad magazínov, dokumentov, ale aj rôzne seriály a filmy. “Dvojka,” ako sa tomuto programu ľudovo hovorí, vysiela 24 hodín denne a naladiť si ju môžu diváci všetkými možnými spôsobmi príjmu digitálneho vysielania – program je teda zahrnutý ako v pozemnom vysielaní, tak aj v ponukách káblových, IPTV a satelitných operátorov.

  Okrem verzie v štandardnom rozlíšení vysiela stanica ČT2 tiež svoju HD verziu. Tú si môžu diváci naladiť v terestrickom vysielaní v rámci multiplexu 1a, ale tiež aj prostredníctvom káblovej televízie. Naopak na satelite je zatiaľ tento program k dispozícii len v SD verzii.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015