ČT2 online – Čt 2 naživo

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ceskatelevize.cz

  Druhý program verejnoprávnej Českej televízie u pozná v Českej republike každý divák. ČT2 sa zameriava na programy venujúce sa minoritám a menšinovým žánrom. V jej programe nájdeme celý rad magazínov, dokumentov, ale aj rôzne seriály a filmy. “Dvojka,” ako sa tomuto programu ľudovo hovorí, vysiela 24 hodín denne a naladiť si ju môžu diváci všetkými možnými spôsobmi príjmu digitálneho vysielania – program je teda zahrnutý ako v pozemnom vysielaní, tak aj v ponukách káblových, IPTV a satelitných operátorov.

  Okrem verzie v štandardnom rozlíšení vysiela stanica ČT2 tiež svoju HD verziu. Tú si môžu diváci naladiť v terestrickom vysielaní v rámci multiplexu 1a, ale tiež aj prostredníctvom káblovej televízie. Naopak na satelite je zatiaľ tento program k dispozícii len v SD verzii.

  Novinky zo sveta TV
  Skupina Prima zanedlho na Slovensku spustí ďalšiu televíziu, takže tento vysielateľ bude mať u nás oficiálne už druhú ..
  15.3.2020
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017