Čt :D online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ceskatelevize.cz

  ČT Déčko naladíte na rovnakom kanáli, ako ČT Art. Obe vysielania sú relatívnou novinkou. Začali vysielať v auguste 2013. Česká televízia ho vyvinula hlavne pre tých najmenších z nás. Z toho vyplýva, že tento kanál je plný rozprávok a detských výukových programov. Jeho denný plán sa pomyselne rozdeľuje do viacerých etáp. Od skorých ranných hodín sa pre naše najmenšie ranné vtáčatá vysiela Kouzelná školka, Večerníček, Šikulové, Kostičky a Štúdio Kamarád (je to samozrejme iba krátky výčet zo všetkých programov). Potom nadväzuje program pre predškolákov a následne školákov.

  Pre tých väčších sú tu aj americké seriály. Jedným z predstaviteľov sú Griffinovci. Jedná sa o animovaný, približne 20 minútový program o rodinke, ktorá prechádza životom plným nástrah. Daľej môžu sledovať Bludiště, kde okrem športových disciplín sú aj kvízové otázky, pri ktorých si deti môžu preveriť svoje znalosti. Pre malých vedcov sú tu Tajomstvá vedy a techniky alebo Planeta YÓ. Nájdu sa tu aj dokumenty a zahraničné cestopisy. Každá detská dušička tu nájde to svoje.

  Novinky zo sveta TV
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015
  Ako sme vás informovali pred niekoľkými mesiacmi, federálna šou Česko Slovensko má talent mala kvôli nezáujmu Primy ..
  10.8.2015
  Nielen JOJ, ale aj verejnoprávna RTVS prinesie na jeseň horúcu seriálovú novinku. A to nie len takú obyčajnú. V ..
  14.7.2015
  Väčšina letných noviniek televízií nepriniesla po prvom týždni očakávané výsledky. Jedinou svetlou výnimkou je ..
  8.7.2015