Čt :D online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ceskatelevize.cz

  ČT Déčko naladíte na rovnakom kanáli, ako ČT Art. Obe vysielania sú relatívnou novinkou. Začali vysielať v auguste 2013. Česká televízia ho vyvinula hlavne pre tých najmenších z nás. Z toho vyplýva, že tento kanál je plný rozprávok a detských výukových programov. Jeho denný plán sa pomyselne rozdeľuje do viacerých etáp. Od skorých ranných hodín sa pre naše najmenšie ranné vtáčatá vysiela Kouzelná školka, Večerníček, Šikulové, Kostičky a Štúdio Kamarád (je to samozrejme iba krátky výčet zo všetkých programov). Potom nadväzuje program pre predškolákov a následne školákov.

  Pre tých väčších sú tu aj americké seriály. Jedným z predstaviteľov sú Griffinovci. Jedná sa o animovaný, približne 20 minútový program o rodinke, ktorá prechádza životom plným nástrah. Daľej môžu sledovať Bludiště, kde okrem športových disciplín sú aj kvízové otázky, pri ktorých si deti môžu preveriť svoje znalosti. Pre malých vedcov sú tu Tajomstvá vedy a techniky alebo Planeta YÓ. Nájdu sa tu aj dokumenty a zahraničné cestopisy. Každá detská dušička tu nájde to svoje.

  Novinky zo sveta TV
  Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
  11.6.2024
  Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
  25.4.2024
  Vianoce 2023 sú už pred dverami. Prinášame vám prehľad televíznych programov hlavných slovenských televíznych staníc. ..
  10.12.2023
  Už na budúci rok sa do našich kín dostane exkluzívny dokument o prezidentke Zuzane Čaputovej. 90 minútový film ..
  1.7.2023
  Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
  15.5.2022
  Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
  1.5.2022
  Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
  16.3.2022
  Do slovenských kín sa po niekoľkých odkladoch dostáva koprodukčná snímka Kryštof (plánovaná premiéra 31.3.2022). ..
  27.1.2022
  Vianoce sú sviatky, počas ktorých si nevieme predstaviť, že by sme si nedopriali aj čas strávený v kruhu rodiny pri ..
  19.12.2021