V1 – Východočeská tv online

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: vctv.cz

  Rovnako ako máme Metropol zameraný na Prahu, V1 alebo Východočeská televízia je prvou stanicou, ktorá sa zameriava na regióny a ich publicitu, spravodajstvo a zábavné programy. Netypicky sú tu nazvané aj správy- Východočeské správy. Sú tu aj ďalšie programy s východočeským prívlastkom, Východočeské jedničky, ďalej Pardubický spravodaj, alebo programy zamerané na tu sa vyskytujúce kúpeľné mestá a miesta. Snaží sa poukázať na krásne, ale bohužiaľ ľuďmi opomenuté miesta v tomto kraji.

  Novým prvkom vysielania je Hosť dňa. Prebieha ako diskusia v štúdiu, predmetom sú témy, ktoré víria kľudné vody tohto kraja. Nájdeme tu aj divákmi veľmi obľúbený „staronový“ program uvádzaný Janem Musilem – Mazlíčci. Na svoje si prídu aj milovníci Rocku v programe Rockparáda, ktorý je plný videoklipov, rozhovorov s kapelami a vstupov z koncertov alebo outdoorových festivalov

  Novinky zo sveta TV
  Skupina Prima zanedlho na Slovensku spustí ďalšiu televíziu, takže tento vysielateľ bude mať u nás oficiálne už druhú ..
  15.3.2020
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017