V1 – Východočeská tv online

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: vctv.cz

  Rovnako ako máme Metropol zameraný na Prahu, V1 alebo Východočeská televízia je prvou stanicou, ktorá sa zameriava na regióny a ich publicitu, spravodajstvo a zábavné programy. Netypicky sú tu nazvané aj správy- Východočeské správy. Sú tu aj ďalšie programy s východočeským prívlastkom, Východočeské jedničky, ďalej Pardubický spravodaj, alebo programy zamerané na tu sa vyskytujúce kúpeľné mestá a miesta. Snaží sa poukázať na krásne, ale bohužiaľ ľuďmi opomenuté miesta v tomto kraji.

  Novým prvkom vysielania je Hosť dňa. Prebieha ako diskusia v štúdiu, predmetom sú témy, ktoré víria kľudné vody tohto kraja. Nájdeme tu aj divákmi veľmi obľúbený „staronový“ program uvádzaný Janem Musilem – Mazlíčci. Na svoje si prídu aj milovníci Rocku v programe Rockparáda, ktorý je plný videoklipov, rozhovorov s kapelami a vstupov z koncertov alebo outdoorových festivalov

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015