FILMpro online

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: sumavanet.cz

  V oblasti južnej Plzne, Klatova, Šumavy, Železné Rudy a ďalších miest je miestnym obyvateľom k dispozícii táto čisto regionálna televízia s názvom FilmPro. Koncept jeho vysielania je jasne daný, a tak sa zameriava práve na danú oblasť pre ktorú je určený. Primárne vysiela rôzne programy, ktoré nielen upozorňujú na celú radu zaujímavých akcií, ale tiež sú súčasťou programu reportáže z týchto akcií, ktoré tak môžu divákom priblížiť, ako na danej udalosti všetko prebiehalo.

  Okrem toho sa však televízia orientuje tiež komerčným smerom, kedy ponúka samotným usporiadavateľom tvorbu upútavok, ktoré následne na svojom kanáli vysiela. Okrem toho nechýbajú ani zaujímavé dokumentárne filmy, ktoré sa týkajú nielen tohto regiónu. Milovníci hudby určite ocenia aj zaujímavé záznamy z koncertov, ktoré sú na kanáli FilmPro taktiež k videniu. Televízia je tak ideálnou možnosťou pre všetkých, ktorých zaujíma, čo sa predovšetkým v šumavskom regióne deje, dialo a bude diať.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015