Retro music online naživo

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: retromusic.cz

  Retro Music Television je hudobnou stanicou venujúcou sa muzikou z druhej polovice minulého storočia. Preto Vás určite neprekvapí program o histórii Kelly Family, alebo Klipy zo 60. rokov. Veľmi obľúbeným programom je Retrománia, kde budete počuť a hlavne uvidíte klipy českých a slovenských, ale aj svetových autorov. Predpokladom bolo, že vek verných divákov bude nad 35 rokov, ale mládež sa nenechala zahanbiť a našla si aj v súčasnej dobe záľubu v tomto štýle hudby. Sledovať ju môžete na satelitných sieťach Skylink a CS Link.

  Hneď na začiatku dňa Vás povzbudia ranné Retro raňajky, a keby ani to nezabralo a stále by ste neboli prebudení, pusťte si o deviatej Replay 80′, pretože rocková hudba z 80. rokov Vás určite nakopne. Tešiť sa môžete na všetky štýly, rock, pop a ďalšie. Čo divákov určite poteší je fakt, že vysielanie nie je prerušované hovoreným slovom, piesne bežia stále za sebou a to 24 hodín denne. Obľúbený je aj Jukebox, kde sa môžete zahrať na hlavného režiséra a vyberať pesničky podľa vlastných preferencií.

  Novinky zo sveta TV
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015