Retro music online naživo

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: retromusic.cz

  Retro Music Television je hudobnou stanicou venujúcou sa muzikou z druhej polovice minulého storočia. Preto Vás určite neprekvapí program o histórii Kelly Family, alebo Klipy zo 60. rokov. Veľmi obľúbeným programom je Retrománia, kde budete počuť a hlavne uvidíte klipy českých a slovenských, ale aj svetových autorov. Predpokladom bolo, že vek verných divákov bude nad 35 rokov, ale mládež sa nenechala zahanbiť a našla si aj v súčasnej dobe záľubu v tomto štýle hudby. Sledovať ju môžete na satelitných sieťach Skylink a CS Link.

  Hneď na začiatku dňa Vás povzbudia ranné Retro raňajky, a keby ani to nezabralo a stále by ste neboli prebudení, pusťte si o deviatej Replay 80′, pretože rocková hudba z 80. rokov Vás určite nakopne. Tešiť sa môžete na všetky štýly, rock, pop a ďalšie. Čo divákov určite poteší je fakt, že vysielanie nie je prerušované hovoreným slovom, piesne bežia stále za sebou a to 24 hodín denne. Obľúbený je aj Jukebox, kde sa môžete zahrať na hlavného režiséra a vyberať pesničky podľa vlastných preferencií.

  Novinky zo sveta TV
  Skupina Prima zanedlho na Slovensku spustí ďalšiu televíziu, takže tento vysielateľ bude mať u nás oficiálne už druhú ..
  15.3.2020
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017