Óčko Tv online (naživo)

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ocko.tv

  Prvou televíznou stanicou, ktorá vysiela na území Českej republiky, je práve televízia Očko. Zo začiatku sa nazývala Stanica O. Pod názvom Očko sa prezentuje od roku 2002. Najväčšia časť programovej schémy tvorí u Očka online hudobné videoklipy. Dopoludnia i popoludní Vám predstaví nové zahraničné populárne piesne a k večeru sa vráti k opakovaniu starších piesní. Tv Očko online dáva možnosť presadiť sa i menším a menej známym skupinám, rovnako tak ako menšinovým žánrom. Pre náročnejších divákov Očko TV online vysiela aj priame prenosy alebo záznamy koncertov a hitparád. Medzi ďalšie programy patrí každoročné vyhlasovanie Hudobnej ceny Očka. Samozrejme nezabúda ani na rozhovory s rôznymi hosťami zo sveta hudby priamo na plátne Očko TV online. Môžete si tiež sami vybrať klipy pomocou telefonátu alebo SMS. Medzi ďalšie vylepšenia patria klipové – žánrové špeciály, ako sú punk, rock, hip hop, alebo metal.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015