Prima ZOOM online

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: iprima.cz

  V poradí štvrtý televízny kanál spoločnosti FTV Prima je miestom, kde sa môžeme stretnúť s celou radou zaujímavých a poučných relácií. Či už hľadáte dokumenty o prírode, alebo o vojnových konfliktoch, či o vede a technike, na Prima Zoom si vždy nájdete to svoje. Tento dokumentárny kanál vznikol na základe potreby divákov, ktorí doslova čakali na televíznom trhu viac vzdelávacích a populárnych „doku“ titulov. Za grafickým vizuálom stanice stojí štúdio Oficina, ktoré je aj za dizajnom Prima Cool a Prima Love.

  Oficiálne vysielanie Prima Zoom sa začalo v prvých mesiacoch roka 2013 (konkrétne 1. februára v piatok, presne o 20.00). Odvtedy sa na televíznych obrazovkách môžeme stretávať až so siedmimi tematickými blokmi od pondelka do nedele, v premiérach každý deň od 20.00 do 23.00: Najväčšie katastrofy, Po stopách histórie, Fascinujúca príroda, Zaostrené na vojny, Úžasné oceány, Zázraky ríše zvierat, Tajomstvá Zeme a vesmíru.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015