Óčko Star online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: ocko.tv

  Druhý program Óčka, ktorý sa zameriava na najväčšie hity od šesťdesiatych, až do prvej polovice deväťdesiatych rokov. Óčko Gold je zameraním podobné ako konkurenčné Retro Music TV a rovnako ako u Retra, tak aj tu sú obsahom vysielania iba bloky videoklipov bez zbytočného hovoreného slova alebo iných programov. Zo zahraničných televíznych kanálov ponúka niečo podobného napríklad VH1 Classic. Nedávno sa poskytovateľ Óčka dohodol s poskytovateľom archívu Československej televízie a do programu sú tak zahrnuté aj staré československé videoklipy.

  Možností, ako si naladiť Óčko Gold, je hneď niekoľko. V rámci pozemného vysielania je televízia zaradená v celoplošnom multiplexi 3 spolu s hlavným Óčkom a niekoľkými ďalšími programami. Vo svojej ponuke ju má tiež väčšina káblových operátorov a Óčko Gold vysiela aj na internete. Naopak, rovnako ako Óčko Expres, na satelite zatiaľ Óčko Gold nenájdeme.

  Novinky zo sveta TV
  Skupina Prima zanedlho na Slovensku spustí ďalšiu televíziu, takže tento vysielateľ bude mať u nás oficiálne už druhú ..
  15.3.2020
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017