Slušnej kanál online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: slusnejkanal.cz

  Ako už napovedá samotný názov tejto televízie, je určená všetkým milovníkom nielen tohto žánru. Hudba však na tomto kanáli hrá hlavnú úlohu, a to už od tej zo 60 rokov až po tú súčasnú. Samozrejmosťou je tiež to, že jednotlivé programové bloky nie sú orientované len na klasický rock, ale aj hard rock, alebo ďalšie tvrdé štýly. To všetko sa vysiela najčastejšie vo forme videoklipov a to už od roku 2012, konkrétne od mája, kedy táto televízia vznikla. Okrem štandardných videoklipov ponúkne televízia tiež exkluzívne záznamy z mnohých prestížnych koncertov a to nielen českých, ale aj svetových kapiel.

  V súvislosti s kapelami je možné zhliadnuť aj ich jednotlivé profily, a to ako z hľadiska súčasnosti, tak aj z hľadiska ich vývoja. Veľmi žiadané sú tiež mladé kapely, ktoré majú po hudobnej stránke čo ponúknuť, ale ešte nie sú natoľko známe, aby mali svoje miesto v oblasti rockovej hudby. Všetko dopĺňajú tiež informácie predovšetkým zo športu.

  Novinky zo sveta TV
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015
  Ako sme vás informovali pred niekoľkými mesiacmi, federálna šou Česko Slovensko má talent mala kvôli nezáujmu Primy ..
  10.8.2015
  Nielen JOJ, ale aj verejnoprávna RTVS prinesie na jeseň horúcu seriálovú novinku. A to nie len takú obyčajnú. V ..
  14.7.2015
  Väčšina letných noviniek televízií nepriniesla po prvom týždni očakávané výsledky. Jedinou svetlou výnimkou je ..
  8.7.2015