Noe tv online naživo

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: tvnoe.cz

  Televízny kanál s názvom TV Noe začal vysielať po prvýkrát v máji roku 2006. Cieľom bolo, rovnako ako aj teraz, prinášať ľuďom hlavne dobré správy, ktoré by im ukázali smer v ich životoch, ukázali cestu z bezvýchodiskových situácií, a zlepšili ich náladu. Všetko je navyše vystavené na tradičných kresťanských hodnotách, čím je televízia jasne profilovaná hlavne pre okruh veriacich, a to pre všetky generácie. Aj keď televízia nevysiela nepretržite, vysielací čas málokedy klesne pod 19 hodín denne.

  Množstvo programov, ktoré je možné na TV Noe sledovať, pochádza priamo z dielne televízie. Sú tu však aj zaujímavé programy zahraničných produkcií, ktoré sú dabované, aby mohli byť prenesené aj k českému a slovenskému divákovi, a ten z nich tak mohol načerpať pridanú hodnotu a poslanie, ktoré majú. A je vidieť, že základňa ľudí, ktorí túto televíziu pozerajú, je viac než veľká, keďže málokedy sledovanosť klesne pod 200 tisíc divákov, a to tých pravidelných.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015