Šláger tv online

spustit.cz
Kategórie:
Spustené: • Zdroj: slagrtv.cz

  Šlágr TV vysiela od 3.februára roku 2012 v čele s riaditeľom Karlom Peterkom. Nenechajte sa pomýliť, nie je to televízny program určený pre starších občanov. Budete prekvapení, koľko mladých ľudí sa aj v súčasnej dobe zaoberá ľudovým umením. Tu si môžete pustiť ukludňujúce či rozveseľujúce ľudové piesne (tiež ľudovky). Spievajú jednotlivci, duety, alebo celé súbory muzikantov zo všetkých vekových kategórií. Spevákov sprevádzajú folklórne hudobné súbory. Účinkujú v nich tanečníci a tanečnice oblečené v tradičných ľudových krojoch. Môžete sa tešiť na valčík, mazurku, šlapák, skočnú a mnoho ďalších národných tradičných tancov.

  Celým dňom vás budú sprevádzať veľmi milí a hlavne zábavní uvádzači. Programu sa môžete sami zúčastniť napríklad zaslaním dopisu alebo emailu na určenú adresu. Vybrané príspevky budú priamo vo vysielaní prečítané.

  Novinky zo sveta TV
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017
  Po raketovom štarte šou Česko Slovensko má talent na JOJke Markíza veľmi rýchlo zareagovala. Už najbližšiu stredu proti ..
  8.9.2015
  Keďže sa pomaly, ale iste blíži koniec leta, dve najväčšie slovenské televízie odhaľujú svoje tajomstvá v nasadení ..
  25.8.2015