Časový tv program




6:00 – 7:00

02:50
Postav dom, zasaď strom
06:10
Správy RTVS
05:55
Zlatá brána
06:50
Máša a medveď II
06:55
Bob a Bobek na cestách
05:40
Krimi
06:15
RANNÉ NOVINY
05:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00
Vyvolení – Dom snov
06:50
PÁLI VÁM TO
06:35
Cvokař
05:05
Robošváb III.
06:00
Marvin, stepujúci koník II.
06:15
Timothy ide do školy II.
06:40
Krtko
06:50
Máša a medveď I.
05:10
Súdna sieň
06:40
Profesionáli II.

7:00 – 8:00

07:00
Hurá do záhrady
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Kniha džunglí II.
07:10
Alica v krajine zázrakov
07:35
Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou
07:50
Zázračný miniateliér
07:55
Trpaslíci
06:15
RANNÉ NOVINY
06:50
PÁLI VÁM TO
07:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:35
Cvokař
07:00
Rapotáčik
07:05
Agi Bagi
07:25
George a Martha
07:50
Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:40
Profesionáli II.
07:35
Panelák

8:00 – 9:00

07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Poklady sveta VI.
08:45
Poklady sveta VI.
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Ahoj Slovensko
06:15
RANNÉ NOVINY
08:05
POLICAJTI V AKCII
07:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40
Najkrajšie bývanie III.
06:35
Cvokař
08:30
Nowhere Boy
08:00
Wilf – čarodejnícky pes
08:20
Zubor Pompík
08:30
Bob staviteľ
08:40
Oskar v balóne
08:55
Medzi nami zvieratkami
07:35
Panelák

9:00 – 10:00

08:45
Poklady sveta VI.
09:05
Druhá šanca
08:45
Ahoj Slovensko
09:30
Rómsky magazín
09:55
Mat na dvadsať ťahov
08:05
POLICAJTI V AKCII
09:20
Súdna sieň
08:40
Najkrajšie bývanie III.
09:50
Prison Break: Útek z väzenia
08:30
Nowhere Boy
09:00
Rybičky Flip a Flap
09:05
Sníček
09:20
Malý medvedík
09:45
ZáchranáRik II.
09:50
Kúzlovanie
09:00
Nákupné maniačky

10:00 – 11:00

10:00
Nash Bridges
10:50
Duel
09:55
Mat na dvadsať ťahov
09:20
Súdna sieň
10:30
ČERT NIKDY NESPÍ
09:50
Prison Break: Útek z väzenia
08:30
Nowhere Boy
10:15
Angele a Tony
09:50
Kúzlovanie
10:05
Agi Bagi
10:20
Malí chrobáčikovia
10:25
Tom a Keri
10:35
Sherm a jeho mikróby
10:50
Bobove dobrodružstvá na pláži
09:00
Nákupné maniačky
10:25
SLADKÝ ŽIVOT

11:00 – 12:00

10:50
Duel
11:20
5 proti 5
09:55
Mat na dvadsať ťahov
11:05
Nestárnuce melódie
11:35
Lienka Anulienka
11:45
Dimitri
11:50
Trpaslíci
10:30
ČERT NIKDY NESPÍ
11:00
PÁLI VÁM TO
10:15
Angele a Tony
11:50
Něco na těch mužích je
10:50
Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05
Fix a Foxi II.
11:35
Príbehy dvoch myší II.
10:25
SLADKÝ ŽIVOT
11:35
Kosti IX.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:30
Váh – rieka tečie do dolín
12:55
MUDr. Pavol Strauss
12:00
NOVINY O 12:00
12:35
TOP STAR
11:00
PÁLI VÁM TO
12:05
Vyvolení – Dom snov
11:50
Něco na těch mužích je
12:00
Albert spoznáva svet
12:25
Oskar v balóne
12:45
Kikirikí
12:50
Medzi nami zvieratkami
12:55
Rybičky Flip a Flap
11:35
Kosti IX.

13:00 – 14:00

12:20
Dámsky klub
13:55
Hurá do záhrady
12:55
MUDr. Pavol Strauss
13:30
A3UM
13:55
A3UM
13:00
INKOGNITO
12:05
Vyvolení – Dom snov
11:50
Něco na těch mužích je
13:20
Phoebe v říši divů
13:00
Albert pozná prírodu najlepšie
13:35
Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:45
Bratia Flubovci
11:35
Kosti IX.
13:30
Bostonské zločiny III.

14:00 – 15:00

13:55
Hurá do záhrady
14:25
Zajtrajšie noviny I.
13:55
A3UM
14:35
Kinorama
13:00
INKOGNITO
14:25
NAŠI II.
12:05
Vyvolení – Dom snov
14:20
Simpsonovci XVI.
14:45
Panelák
13:20
Phoebe v říši divů
13:45
Bratia Flubovci
14:10
Mestečko Wackaville
14:40
Robošváb III.
13:30
Bostonské zločiny III.
14:30
Vtierka Castle VIII.

15:00 – 16:00

14:25
Zajtrajšie noviny I.
15:10
Test magazín
15:30
Slovensko s Tiposom
15:00
Sloboda médií
15:30
Tvárou v tvár
15:55
Televíkend
15:00
Arthur a Maltazardova pomsta
14:45
Panelák
15:55
Ninja Factor II.
13:20
Phoebe v říši divů
15:10
Moje krásná učitelka
14:40
Robošváb III.
15:05
Sherm a jeho mikróby
15:20
Bobove dobrodružstvá na pláži
15:35
Sam a Max
14:30
Vtierka Castle VIII.
15:30
Spravodlivosť v krvi VI.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Poklady sveta VI.
16:40
Poklady sveta VI.
15:55
Televíkend
16:25
Správy – Hírek
16:40
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
16:55
Návrat dažďovníkov
15:00
Arthur a Maltazardova pomsta
15:55
Ninja Factor II.
16:55
Simpsonovci XVI.
15:10
Moje krásná učitelka
16:00
Lovci drakov
16:25
Hrdinovia z mesta
16:45
Príšerky zo skúmavky
15:30
Spravodlivosť v krvi VI.
16:30
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

17:00 – 18:00

17:00
Druhá šanca
17:45
Duel
16:55
Návrat dažďovníkov
17:30
Správy RTVS z regiónov
17:40
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
17:45
Stopy dávnej minulosti
17:00
NOVINY O 17:00
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:55
Simpsonovci XVI.
17:25
Kosti IX.
17:00
Asterix: Sídliště bohů
17:00
Zabi nudu! II.
17:05
Wilf – čarodejnícky pes
17:20
Zubor Pompík
17:30
Pat a Mat
17:40
ZáchranáRik II.
17:50
Ferdo Mravec
16:30
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
17:30
Súdna sieň

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
17:45
Stopy dávnej minulosti
18:10
Encyklopédia slov.obcí
18:30
Sedem statočných budíkov
18:35
Dimitri
18:40
Veselá farma IV
18:45
Trpaslíci
18:50
Kniha džunglí II.
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25
Kosti IX.
18:25
Kosti IX.
17:00
Asterix: Sídliště bohů
18:35
Tvoje tvář má můj hlas
17:50
Ferdo Mravec
18:15
Rapotáčik
18:25
Máša a medveď I.
18:35
Bob staviteľ
18:45
Myšiak Anatole
17:30
Súdna sieň
18:30
Súdna sieň

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
19:00
Fidlibumove pokusy
19:10
Alica v krajine zázrakov
19:30
Moji zvierací priatelia – dobrodružstvá pod hladinou
19:45
Zázračný miniateliér
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:25
Kosti IX.
19:30
ŽREBOVANIE
19:35
Profesionáli II.
18:35
Tvoje tvář má můj hlas
18:45
Myšiak Anatole
19:10
Krtko
19:15
Sníček
19:35
Fix a Foxi II.
18:30
Súdna sieň
19:35
Prvé oddelenie

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:20
Počasie
20:30
Čo ja viem
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Tradičná medicína vo svete II.
20:45
Gen.sk
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25
ŠPORT
20:30
NAJLEPŠIE POČASIE
20:35
HOTEL
19:35
Profesionáli II.
20:35
Zafírovo modrá
18:35
Tvoje tvář má můj hlas
20:15
Domácnost naruby
20:00
Príbehy dvoch myší II.
20:25
Robošváb III.
20:50
Sherm a jeho mikróby
19:35
Prvé oddelenie
20:10
Vtierka Castle VIII.

21:00 – 22:00

20:30
Čo ja viem
21:00
Sherlock IV.
20:35
HOTEL
21:45
VEĽKÝ BALÍK
20:35
Zafírovo modrá
20:15
Domácnost naruby
20:50
Sherm a jeho mikróby
21:05
Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25
Sam a Max
21:45
ZáchranáRik II.
21:50
Kúzlovanie
21:00
Motív IV.- PRMIÉRA

22:00 – 23:00

22:00
Cestou necestou
22:30
Večerné správy RTVS
22:40
Drsný Harry
21:00
Sherlock IV.
22:30
Levie srdce
21:45
VEĽKÝ BALÍK
22:45
Obávaný bojovník
20:35
Zafírovo modrá
22:00
Správní chlapi
22:00
Agi Bagi
22:15
Malí chrobáčikovia
22:20
Tom a Keri
22:30
Sherm a jeho mikróby
22:45
Bobove dobrodružstvá na pláži
22:00
Motív IV.
22:55
ŽREBOVANIE

23:00 – 24:00

22:40
Drsný Harry
22:30
Levie srdce
22:45
Obávaný bojovník
23:00
Letecké katastrofy X.
22:00
Správní chlapi
23:50
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
23:00
Fix a Foxi II.
23:20
Príbehy dvoch myší II.
23:45
Zabi nudu! II.
23:55
Wilf – čarodejnícky pes
22:55
ŽREBOVANIE
23:05
Bostonské zločiny III.

24:00 – Zajtra

22:40
Drsný Harry
00:20
Neskoro večer
01:15
Cestou necestou
01:45
Nash Bridges
02:30
Zajtrajšie noviny I.
22:30
Levie srdce
00:05
BJD 2015
01:05
Správy RTVS
22:45
Obávaný bojovník
01:05
Hriechy otca
03:10
Krimi
03:35
Noviny TV JOJ
04:10
Súdna sieň
23:00
Letecké katastrofy X.
00:00
Podvodník
00:30
Podvodník
01:00
Ninja Factor II.
02:00
Panelák
02:50
Profesionáli II.
03:30
Sexuálny škandál na škole!
23:50
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
01:30
Informátoři
03:05
Příběh jedné jízdy
23:55
Wilf – čarodejnícky pes
00:05
Zubor Pompík
00:15
Pat a Mat
00:25
ZáchranáRik II.
00:35
Ferdo Mravec
01:00
Rapotáčik
01:05
Máša a medveď I.
01:15
Bob staviteľ
01:30
Myšiak Anatole
01:50
Krtko
02:00
Sníček
02:15
Fix a Foxi II.
02:35
Albert spoznáva svet
03:05
Oskar v balóne
03:20
Kikirikí
03:25
Medzi nami zvieratkami
03:30
Rybičky Flip a Flap
03:35
Albert pozná prírodu najlepšie
04:05
Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:15
Bratia Flubovci
04:40
Mestečko Wackaville
23:05
Bostonské zločiny III.
00:05
TOP STAR
00:30
Prison Break: Útek z väzenia
01:30
Dobrá manželka VI.
02:20
Prvé oddelenie
02:40
Súdna sieň
03:15
Súdna sieň
04:05
Nákupné maniačky
04:55
TOP STAR
Novinky zo sveta TV
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018
V podstate len nedávno zavedená tradícia – každý rok nová rozprávka, opäť pokračuje (predtým to boli ..
8.3.2018
Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší ..
2.3.2018
Keď sa spojí silný námet, medzinárodné herecké obsadenie a kvalitná produkcia, na plátne sa tak nezriedka objaví ..
21.2.2018
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018