Časový tv program




6:00 – 7:00

03:00
Postav dom, zasaď strom
06:00
Dámsky klub
06:00
Túžba po hviezdach
06:30
O deťoch a zvieratkách
06:40
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:00
Správy RTVS
05:40
Krimi
06:15
RANNÉ NOVINY
05:15
Súdna sieň
06:00
Súdna sieň
05:55
Kapitán Trueno a Svatý Grál
05:00
Sníček a Dúhalka
06:00
Rozprávanie o víle Amálke
06:05
Bob staviteľ
06:20
Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40
Tashiho svet
06:55
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:05
POLICAJTI V AKCII

7:00 – 8:00

06:00
Dámsky klub
07:30
Ranné správy RTVS
07:00
Veselá farma II
07:05
Kniha džunglí II
07:15
Flipper a Lopaka
07:40
Mimikry
07:50
Trpaslíci
07:00
Šesť plus jedna
07:45
Spevy jesene
06:15
RANNÉ NOVINY
06:00
Súdna sieň
07:20
Panelák IX.
05:55
Kapitán Trueno a Svatý Grál
06:55
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10
SpongeBob v nohaviciach IX.
07:35
Najmenší slon na svete
07:45
Slávny lovec Pampalini
07:55
Ruby z dúhy I.
06:05
POLICAJTI V AKCII
07:30
POLICAJTI V AKCII

8:00 – 9:00

07:30
Ranné správy RTVS
08:25
Zdravá maškrta
08:35
Na cestách
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
07:45
Spevy jesene
08:10
KLUB 3
08:50
Varím, varíš, varíme
06:15
RANNÉ NOVINY
08:35
PRESTRETÉ
07:20
Panelák IX.
08:35
Kosti VII.
05:55
Kapitán Trueno a Svatý Grál
08:05
Noc s králem
07:55
Ruby z dúhy I.
08:05
Okido I.
08:20
Viking Vicky
08:35
Máša a medveď III.
08:45
Barbapapa II.
08:50
Rapotáčik 2
07:30
POLICAJTI V AKCII
08:50
Prvé oddelenie

9:00 – 10:00

08:35
Na cestách
09:05
Horskí záchranári IV
09:55
District I.
08:45
Regina
09:25
Ukrajinský magazín
09:55
Inzerát na sny
09:00
Varím, varíš, varíme
09:15
Recept na každý deň
09:20
Grécky zázrak
09:55
Okná dokorán
08:35
PRESTRETÉ
09:40
Súdna sieň
08:35
Kosti VII.
09:30
Kosti VII.
08:05
Noc s králem
09:00
Ovečka Shaun II.
09:10
Ocko hrdina
09:15
Medzi nami zvieratkami
09:20
Labková patrola II.
09:45
Strážca vesmíru Roger
08:50
Prvé oddelenie
09:25
Prvé oddelenie

10:00 – 11:00

09:55
District I.
10:50
Duel
09:55
Inzerát na sny
10:55
Pesničky z archívu
09:55
Okná dokorán
09:40
Súdna sieň
10:50
Súdna sieň
09:30
Kosti VII.
10:50
Letecké katastrofy X.
08:05
Noc s králem
10:15
Lagerfeld – důvěrné
10:00
Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25
Požiarnik Sam VIII.
10:35
Okido I.
10:50
Jahôdka a jej kamaráti I.
09:25
Prvé oddelenie
10:15
Nákupné maniačky

11:00 – 12:00

10:50
Duel
11:20
5 proti 5
10:55
Pesničky z archívu
11:25
Indické rozprávky
11:30
Kocúrik z Kocúrkova
11:45
Cyklopotulky
11:00
Žiť je úžasné
11:20
Zem spieva
11:55
Zdravý chrbát
10:50
Súdna sieň
10:50
Letecké katastrofy X.
10:15
Lagerfeld – důvěrné
11:55
Angele a Tony
10:50
Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10
Medzi nami zvieratkami
11:20
Arthur a Minimojovia
11:45
Bob staviteľ
11:55
Rybičky Flip a Flap
10:15
Nákupné maniačky
11:45
VLCI

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
12:00
Tenis – WTA Tour
12:00
Hopla!
12:25
Varím, varíš, varíme
12:35
Varím, varíš, varíme
12:50
Recept na každý deň
12:55
Žiť je úžasné
12:00
NOVINY O 12:00
12:35
TOP STAR
10:50
Letecké katastrofy X.
12:05
Profesionáli II.
11:55
Angele a Tony
12:00
Maxipes Fík
12:10
Dážďovečky
12:15
Medzi nami zvieratkami
12:25
Krtko
12:35
Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45
Bob a Bobek králiky z klobúka
12:55
Knihy od Stonožky
11:45
VLCI
12:55
Ochrana svedkov IV.

13:00 – 14:00

12:20
Dámsky klub
12:00
Tenis – WTA Tour
12:55
Žiť je úžasné
13:10
Senior klub
13:35
Cítim
13:00
Kutyil s.r.o. II.
13:40
INKOGNITO
12:05
Profesionáli II.
13:05
Simpsonovci IX.
13:35
Simpsonovci IX.
11:55
Angele a Tony
13:25
Srdce na správném místě
13:00
Medzi nami zvieratkami
13:05
Ruby z dúhy I.
13:15
Rybičky Flip a Flap
13:25
Viking Vicky
13:35
Viking Vicky
13:50
Volám sa Caillou V.
12:55
Ochrana svedkov IV.
13:50
9-1-1

14:00 – 15:00

14:00
Folklorika
14:25
Lekári
12:00
Tenis – WTA Tour
14:15
Moja diagnóza
14:55
Laboda
13:35
Cítim
14:10
Vadkerti talkshow
14:55
Vivat academia…
13:40
INKOGNITO
14:50
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:35
Simpsonovci IX.
14:05
NAŠI IV.
14:35
POLICAJTI V AKCII
13:25
Srdce na správném místě
13:50
Volám sa Caillou V.
14:15
Zatancuj si s Nely
14:25
Rybičky Flip a Flap
14:30
Slávny lovec Pampalini
14:40
Tashiho svet
14:55
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
13:50
9-1-1
14:50
Dr. House III.

15:00 – 16:00

14:25
Lekári
15:25
Postav dom, zasaď strom
14:55
Laboda
15:20
Maďarský magazín
15:50
Túžba po hviezdach
14:55
Vivat academia…
14:50
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:35
POLICAJTI V AKCII
15:35
POLICAJTI V AKCII
13:25
Srdce na správném místě
15:10
Život ryb
14:55
Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:05
Ruby z dúhy I.
15:25
Strážca vesmíru Roger
15:35
Zabi nudu! II.
15:45
Barbapapa II.
15:50
Dážďovečky
14:50
Dr. House III.
15:50
C.S.I.: Kriminálka Miami III.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Spojené kráľovstvo, história zhora
16:55
Horskí záchranári V
15:50
Túžba po hviezdach
16:20
Regina
14:55
Vivat academia…
16:10
Trezor; Obrazy o prvých
16:45
Nepokojná láska
14:50
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30
PRESTRETÉ
15:35
POLICAJTI V AKCII
16:35
Simpsonovci IX.
15:10
Život ryb
16:50
Mia a bílý lev
16:00
Pat a Mat
16:10
Ocko hrdina
16:15
Rybičky Flip a Flap
16:20
Zatancuj si s Nely
16:25
Medzi nami zvieratkami
16:35
Macko Uško
16:45
Okido I.
15:50
C.S.I.: Kriminálka Miami III.
16:55
Súdna sieň

17:00 – 18:00

16:55
Horskí záchranári V
17:45
Duel
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:15
Správy – Hírek
17:25
Hľadanie stratených svetov
17:55
Vínne cesty Slovenska
16:45
Nepokojná láska
17:50
Zdravý chrbát
16:30
PRESTRETÉ
17:30
NOVINY
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:35
Simpsonovci IX.
17:05
Simpsonovci IX.
17:35
Kosti VII.
16:50
Mia a bílý lev
17:00
Rapotáčik 2
17:10
Maxipes Fík
17:15
Máša a medveď III.
17:25
Ovečka Shaun II.
17:35
Knihy od Stonožky
17:40
Najmenší slon na svete
17:50
Arthur a Minimojovia
16:55
Súdna sieň

18:00 – 19:00

17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
17:55
Vínne cesty Slovenska
18:30
Indické rozprávky
18:35
Kocúrik z Kocúrkova
18:45
Veselá farma II
18:50
Trpaslíci
18:55
Kniha džunglí II
18:00
Hopla!
18:25
Varím, varíš, varíme
18:35
Varím, varíš, varíme
18:45
Recept na každý deň
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:35
Kosti VII.
18:30
Kosti VII.
16:50
Mia a bílý lev
18:35
Zlatokopka
17:50
Arthur a Minimojovia
18:20
Labková patrola II.
18:45
SpongeBob v nohaviciach IX.
18:00
Súdna sieň

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly – body – sekundy
18:55
Kniha džunglí II
19:05
Flipper a Lopaka
19:30
Fidlibumove pokusy
19:35
Mimikry
19:50
Zázračný miniateliér
19:00
Správy RTVS
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:30
Kosti VII.
19:35
Profesionáli II.
18:35
Zlatokopka
18:45
SpongeBob v nohaviciach IX.
19:10
Sníček a Dúhalka
19:20
Medzi nami zvieratkami
19:25
Barbapapa II.
19:35
Viking Vicky
19:45
Ruby z dúhy I.
19:00
Ochrana svedkov IV.

20:00 – 21:00




19:55
Góly – body – sekundy
20:20
Počasie
20:30
Vraždy v Rocheforte
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E)
20:10
Sedem svetov, jedna planéta
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Chodili sme spolu
20:55
Mojich sedem divov
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
ŠPORT
20:30
NAJLEPŠIE POČASIE
20:35
PRÁZDNINY
19:35
Profesionáli II.
20:25
Lockout: Útek z MS – 1
18:35
Zlatokopka
20:15
Příběh mého syna
20:00
Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:05
Medzi nami zvieratkami
20:10
Macko Uško
20:25
Krtko
20:30
Bob a Bobek králiky z klobúka
20:40
Volám sa Caillou V.
19:00
Ochrana svedkov IV.
20:10
FBI

21:00 – 22:00

20:30
Vraždy v Rocheforte
21:00
História letectva
21:55
Do kríža
20:55
Mojich sedem divov
21:25
Vesmírne laboratórium
20:35
PRÁZDNINY
21:40
DELUKSE
20:25
Lockout: Útek z MS – 1
20:15
Příběh mého syna
20:40
Volám sa Caillou V.
21:05
Okido I.
21:20
Bob staviteľ
21:30
Medzi nami zvieratkami
21:35
Krtko
21:00
Dr. House III.

22:00 – 23:00

20:30
Vraždy v Rocheforte
22:05
Správy a komentáre
22:30
Spiaci agenti I
21:55
Do kríža
22:45
Kinorama
21:25
Vesmírne laboratórium
22:05
Chobotnica II
21:40
DELUKSE
22:50
S PRAVDOU VON
20:25
Lockout: Útek z MS – 1
22:30
Jedného dňa, možno
20:15
Příběh mého syna
22:35
Kovbojové a vetřelci
21:35
Krtko
22:05
Kúzlovanie
22:15
Medzi nami zvieratkami
22:20
Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40
Požiarnik Sam VIII.
22:55
Okido I.
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami III.

23:00 – 24:00

22:30
Spiaci agenti I
23:25
Ponorka
22:45
Kinorama
23:15
Umenie
23:40
Manifest: Denisa Lehocká
23:55
Chvíľka poézie
22:05
Chobotnica II
23:15
Grécky zázrak
22:50
S PRAVDOU VON
22:30
Jedného dňa, možno
22:35
Kovbojové a vetřelci
22:55
Okido I.
23:05
Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30
Arthur a Minimojovia
23:55
Bob staviteľ
23:00
Vraždy, ktoré šokovali XXIV.

24:00 – Zajtra

23:25
Ponorka
00:20
Lekári
01:05
Vraždy v Rocheforte
02:40
District I.
23:55
Chvíľka poézie
00:00
Správy RTVS
00:50
Správy – Hírek
23:15
Grécky zázrak
22:50
S PRAVDOU VON
00:15
Vražedné čísla IV.
01:15
PRÁZDNINY IV.
02:20
Krimi
02:50
Noviny TV JOJ
03:30
Prvé oddelenie II.
03:50
Prvé oddelenie II.
04:20
Krimi
04:50
Noviny TV JOJ
22:30
Jedného dňa, možno
01:00
Letecké katastrofy X.
02:00
Prvé oddelenie
02:25
Panelák IX.
03:10
NAŠI IV.
03:35
Nákupné maniačky
04:25
POLICAJTI V AKCII
22:35
Kovbojové a vetřelci
00:25
Plán útěku
02:20
12 let v řetězech
04:25
Zlatokopka
23:55
Bob staviteľ
00:05
Rapotáčik 2
00:15
Maxipes Fík
00:25
Máša a medveď III.
00:35
Ovečka Shaun II.
00:45
Knihy od Stonožky
00:50
Najmenší slon na svete
01:00
Arthur a Minimojovia
01:25
Labková patrola II.
23:00
Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:00
Život po ľuďoch I.
01:00
POLICAJTI V AKCII
02:00
POLICAJTI V AKCII
02:45
Nákupné maniačky
03:35
Život po ľuďoch I.
04:20
Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
Novinky zo sveta TV
Možno ste si to už všimli, ale možno ani nie. Každopádne platí, že od 5.októbra sa na obrazovke pri sledovaní Plus-ky, ..
18.10.2020
RTVS práve v týchto dňoch uvádza na televízne obrazovky novú zábavno-športovú šou Tak určite. ..
11.10.2020
Novinka z dielne slovenskej verejnoprávnej televízie s názvom Pumpa mieri na naše televízne obrazovky. Od ..
1.10.2020
Trojdielna dráma Herec, ktorá vznikla v koprodukcii Českej televízie a RTVS, má šancu stať sa ďalším ..
23.9.2020
Tak v istom zmysle áno, najmä v kategórii Najlepšia herečka kde zvíťazila Dominika Kavaschová, ktorej hviezda ..
13.9.2020
Je celkom možné, že do boja o televízneho diváka na jeseň významnejšie zasiahne aj naša verejnoprávna televízia. ..
6.9.2020
Na slovenské obrazovky mieri český televízny hit Slunečná. Seriál už od 25.augusta nasadila televízia ..
30.8.2020
Blíži sa 76.výročie Slovenského národného povstania a už tradične si ho pripomenie aj Slovenský rozhlas a televízia. ..
23.8.2020
Letné trápenie Markízy nemá konca a po raketovom nástupe konkurenčnej televízie JOJ (hlavne s premiérami populárnych ..
16.8.2020