Doma archív + online

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: markiza.sk

  Televízia Doma je najstarší tematický kanál materskej televízie Markíza. Na slovenských obrazovkách sa s ním môžeme stretávať už od roku 2009 (31. augusta). Od svojich začiatkov sa stanica profiluje ako televízia pre ženy s programom zloženým hlavne zo seriálov, telenoviel a filmov určených pre túto cieľovú skupinu. Momentálne,od roku 2012, sa však kanál prezentuje rôznorodejšie a univerzálnejšie a zameriava sa na širší okruh divákov, i keď prioritou stále zostáva nežnejšie pohlavie vo veku 12 až 54 rokov.

  Programová štruktúra Tv Doma je aj tomu prispôsobená a prináša klasické latinskoamerické telenovely ako Skrytá vášeň, Keď budeš moja, La Tormenta: Pokušenie lásky a aj čoraz populárnejšie seriály európskej proveniencie Vymenené životy, Sandhya – svetlo môjho života (momentálne vo vysielaní). Určite si však spomeniete aj na megaúspešné turecké telenovely Tisíc a jedna noc alebo Sultán. Vo vysielaní však nájdete aj americké sitcomy Priatelia, Taká obyčajná rodinka či Millerovci, Ženatý so záväzkami, alebo aj najpopulárnejší „ženský“ seriál všetkých čias Sex v meste.

  Nielen sobotné večery sú určené romantickým filmom natočených podľa kníh písaných perom Rosamunde Pilcherovej a Ingy Lindströmovej, ale i romantike z nemeckej, francúzskej či talianskej produkcie. Nedeľné večery sú zase zväčša určené pre známejšie hollywoodske filmy či európsku klasiku. Vo vysielaní môžete uzrieť aj kvalitné historické seriály (Tudorovci – BBC) a krimiseriály (Mentalista, Odložený prípad, Bostonské vraždy).

  Kanál pre ženské publikum akým Tv Doma určite je, má na akomkoľvek trhu zaujímavý potenciál. Ženy totiž často rozhodujú o väčšine nákupov do domácnosti. A aj preto je tento doplnkový kanál zameraný práve na ženy určite vhodnou a zaujímavou voľbou. O tom svedčí aj nepretržité, takmer osemročné vysielanie televízie.

  Novinky zo sveta TV
  Tak v istom zmysle áno, najmä v kategórii Najlepšia herečka kde zvíťazila Dominika Kavaschová, ktorej hviezda ..
  13.9.2020
  Letné trápenie Markízy nemá konca a po raketovom nástupe konkurenčnej televízie JOJ (hlavne s premiérami populárnych ..
  16.8.2020
  Je to tak. Stávka na uvedenie premiérových programov sa televízii určite oplatila. Spoľahlivo tak prebíja ..
  2.8.2020
  Televízia Markíza na našich televíznych obrazovkách prostredníctvom sesterskej stanice Doma už dávnejšie zabodovala ..
  25.6.2020
  Podobne ako v apríli si na slovenskom televíznom trhu v máji najlepšie viedla skupina Markíza, ktorá ..
  10.6.2020
  V nedeľu 7.júna(20.30) chystá televízia markíza v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou ..
  7.6.2020
  Teda najsledovanejší nespravodajského charakteru aby sme boli presnejší... Špeciál Horná Dolná ..
  19.5.2020
  Áno je to tak. V čase koronakrízy si na našom televíznom trhu najlepšie viedla súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice ..
  17.5.2020
  Nové časti najpopulárnejšieho slovenského denného seriálu Oteckovia sa na obrazovky dostanú s veľkou pravdepodobnosťou ..
  16.4.2020
  Štvrtého apríla večer o pol deviatej by malo v Sále opery v Novej budove SND prebehnúť exkluzívne vyhlásenie ..
  22.3.2020