RTA online naživo

spustit.cz
Spustené: • Zdroj: regionalnitelevize.cz

  Regionálna televízia je naozaj veľmi široký pojem, ktorý v sebe zahŕňa regionálne „subtelevízie“ zo všetkých možných krajov. Behom dňa tu prebehnú správy z Ostravska, Liberecka, Slovácka, Zlínska, Karlovarska, Olomoucka, Plzeňska a takto by sme mohli pokračovať do vymenovania všetkých názvov regiónov. Priamo názov RTA je Regionálna Televízna Agentúra, od ktorej tieto regionálne vysielania na jednotlivých frekvenciách pochádzajú.

  Predstavuje vlastne obrovskú regionálnu sieť. Smeruje hlavne na divákov, ktorí chcú mať najnovšie informácie zo všetkých krajov na jednom mieste. Informuje o spoločenskom, kultúrnom aj športovom dianí. Po celej republike má stovku štúdií a s tým súvisejúcich zamestnancov (kameramanov a redaktorov), ktorí sú v každej situácii ochotní urobiť maximum pre to, aby ste mali tie najnovšie informácie.

  Novinky zo sveta TV
  Skupina Prima zanedlho na Slovensku spustí ďalšiu televíziu, takže tento vysielateľ bude mať u nás oficiálne už druhú ..
  15.3.2020
  Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa ..
  16.1.2020
  Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
  9.4.2019
  Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
  17.2.2019
  Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
  28.10.2018
  Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
  16.5.2018
  V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
  10.5.2018
  Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
  16.2.2018
  Tak tak, prípravy novej Československej
  27.12.2017
  Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
  2.2.2017