Televízne leto 2024 na JOJ – reprízy aj premiéry

Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. Platí to samozrejme aj pre našu trhovú dvojku, televíziu JOJ. Tá okrem osvedčených televíznych ťahákov, ktoré tradične v tomto období zreprízuje, ponúkne divákom aj niekoľko premiérových titulov. Ale poďme pekne poporiadku.

Letné pondelky sa budú v hlavnom vysielacom čase niesť na vlne Inkognita. JOJ zreprízuje najlepšie časti relácie a divákom ich ponúkne hneď v dvoch epizódach za sebou. Pondelok potom uzavrie reprízami šou Nikto nie je dokonalý. Utorky budú od 25.júna vyhradené novému českému seriálu s názvom Hviezdy nad hlavou. Druhý večerný slot v utorok potom obsadí zábavný reality formát z Maďarska Skutočné paničky z Budapešti. A čo plánuje televízia z Koliby na stredu? Premiéru veľkého seriálového hitu Big Sky (Čisté nebo, u susedov v ČR uvádzaný pod názvom Stalo se v Montaně), ktorý v USA zožal množstvo pochvalných kritík a sledovali ho milióny divákov. Americký dramatický seriál, ktorého tvorcom je David E. Kelley mal premiéru v novembri 2020 na stanici ABC. V ďalšom večernom stredajšom slote sa potom bude vysielať český seriál Labyrint.

Štvrtky na televíznej obrazovke večer začne už spomínaný český seriál Hviezdy nad hlavou a po ňom príde na rad dlho očakávaná premiéra nových častí legendárneho akčného hitu 911!. Šiesta séria sa bude vysielať vždy o 22:00 a v dvoch častiach za sebou – od 27.júna. V USA táto séria mala premiéru už v septembri 2022 na stanici FOX a v marci 2024 sa na americké televízne obrazovky dokonca dostala séria s poradovým číslom 7. Tak možno na budúce leto dôjde na JOJke aj k nej. Reálne však najskôr o dva roky, presne ako to bolo s touto 6.sériou.

V piatok a v nedeľu bude na JOJ večer na programe kinofilm. Tak napríklad v piatok 28.júna PacificRim 2 a v nedeľu 30.júna film Múmia. No a vždy v sobotu sa môžete tešiť na ďalší český seriál s názvom Zákony vlka.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024