MS v ľadovom hokeji 2018 online

Majstrovstvá sveta v hokeji vysiela online verejnoprávna RTVS a to na Jednotke (hlavne duely národného týmu a vyraďovaciu časť) a na Dvojke. Zvoľte si stanicu, na ktorej budete hokej sledovať:

STV2 Jednotka STV2 Dvojka
Niektoré zápasy možno sledovať aj na Čt4 alebo Čt2

Majstrovstvá sveta v hokeji vysiela online verejnoprávna RTVS a to na Jednotke (7 duelov národného týmu v skupine a vyraďovaciu časť – jedno štvrťfinále, semifinále a finále) a na Dvojke (zvyšok duelov). Všetky zápasy sú k videniu aj na webe. Zvoľte si stanicu, na ktorej budete hokej sledovať:

Dejisko Majstrovstiev sveta – Dánsko už onedlho privíta najlepšie hokejové tímy sveta, na ktorom nebude chýbať ani naša reprezentácia. Podarí sa jej po rokoch opäť postúpiť zo štvrťfinále (ak sa doň samozrejme dostane)? Tak na to si budeme musieť ešte pár dní počkať. Nenechajte si ujsť súboje našej reprezentácie a špičkových svetových tímov. Všetky zápasy si môžete jednoducho pozrieť aj u nás, a nezáleží na tom na čom (počítač, tablet, mobilný telefón) a ani na tom, kde sa budete práve nachádzať (doma, v práci, kdekoľvek…). Iste, Dánsko ako dejisko šampionátu sa nenachádza extra ďaleko, a tak pár zápasov si môžu fanúšikovia vychutnať aj naživo. Vy, ktorí ostávate doma, si ich pohodlne online môžete pozrieť aj tu, na našej stránke spustit.sk.

Novinky zo sveta TV
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018
Nové vedenie Slovenskej verejnoprávnej televízie nepredĺži spoluprácu niektorým externým redaktorom televízneho ..
2.5.2018
Komediálne seriály sú v ostatnom období veľmi populárne a televízie prichádzajú neustále s novými produkciami. To isté ..
24.4.2018
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018