Milujem Slovensko 2024 – nová séria už od januára

Takže hneď od januára 2024 sa môžeme tešiť na novú sériu ťažiskového zábavného formátu RTVS Milujem Slovensko. Na obrazovkách sa premiérovo predstaví v novom vizuálnom šate a na prekvapenie mnohých – už úvodným silvestrovským špeciálom.

Na Silvestra (na Jednotke o 21:20) sa ako obvykle proti sebe postavia dva tímy pod vedením tradičných kapitánov Dana Dangla a Adely Vinczeovej. V tíme Adely to bude Michael Szatmary – nový moderátor súťažnej relácie Lov slov (a stand-up komik, novinár, moderátor, nedocenený muzikant a otec… ako sa prezentuje na instagrame). Ďalej Martina Zábranská, moderátorka a herečka (Priznanie, Mama na Prenájom) a tanečník a choreograf, pedagóg Laco Cmorej (to je mimochodom ten pán, ktorý mal pred časom vážny úraz počas nakrúcania hudobného videoklipu na železnici…). DanoDangl bude mať zase v tíme moderátorku a režisérku Veru Wisterovú, herečku Karin Haydu (napríklad seriál Einstein) a zabávača a herra ŠtevaMartinoviča (Hranica, Delukse). Milujem Slovensko potom teda v januári nastúpi na obrazovky v tradičnom čase – vždy v piatok na Jednotke o 20:30. Obľúbená šou už v 14.sérii sa na obrazovkách začne pravidelne objavovať od 12.januára.

Len na pripomenutie pár slov o tejto obľúbenej súťažno-zábavnej a vedomostnej šou. Slovenská verzia (originál je holandský) vznikla už v roku 2013 a začala sa vysielať vo verejnoprávnej televízii presne 1.apríla na Jednotke. Od začiatku ju moderuje Martin Nikodým a hlavnými tvárami sú kapitáni Adela Vinczeová a Daniel Dangl. V roku 2018 ich na jednu sezónu vystriedala dvojica Stanka Kašperová a Juraj „Šoko“ Tabaček – pokus RTVS o každoročné striedanie kapitánov však u divákov neprešiel, trvalý návrat pôvodných kapitánov má na svedomí hlavne masívny pokles sledovanosti.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024