Milujem Slovensko 2024 – nová séria už od januára

Takže hneď od januára 2024 sa môžeme tešiť na novú sériu ťažiskového zábavného formátu RTVS Milujem Slovensko. Na obrazovkách sa premiérovo predstaví v novom vizuálnom šate a na prekvapenie mnohých – už úvodným silvestrovským špeciálom.

Na Silvestra (na Jednotke o 21:20) sa ako obvykle proti sebe postavia dva tímy pod vedením tradičných kapitánov Dana Dangla a Adely Vinczeovej. V tíme Adely to bude Michael Szatmary – nový moderátor súťažnej relácie Lov slov (a stand-up komik, novinár, moderátor, nedocenený muzikant a otec… ako sa prezentuje na instagrame). Ďalej Martina Zábranská, moderátorka a herečka (Priznanie, Mama na Prenájom) a tanečník a choreograf, pedagóg Laco Cmorej (to je mimochodom ten pán, ktorý mal pred časom vážny úraz počas nakrúcania hudobného videoklipu na železnici…). DanoDangl bude mať zase v tíme moderátorku a režisérku Veru Wisterovú, herečku Karin Haydu (napríklad seriál Einstein) a zabávača a herra ŠtevaMartinoviča (Hranica, Delukse). Milujem Slovensko potom teda v januári nastúpi na obrazovky v tradičnom čase – vždy v piatok na Jednotke o 20:30. Obľúbená šou už v 14.sérii sa na obrazovkách začne pravidelne objavovať od 12.januára.

Len na pripomenutie pár slov o tejto obľúbenej súťažno-zábavnej a vedomostnej šou. Slovenská verzia (originál je holandský) vznikla už v roku 2013 a začala sa vysielať vo verejnoprávnej televízii presne 1.apríla na Jednotke. Od začiatku ju moderuje Martin Nikodým a hlavnými tvárami sú kapitáni Adela Vinczeová a Daniel Dangl. V roku 2018 ich na jednu sezónu vystriedala dvojica Stanka Kašperová a Juraj „Šoko“ Tabaček – pokus RTVS o každoročné striedanie kapitánov však u divákov neprešiel, trvalý návrat pôvodných kapitánov má na svedomí hlavne masívny pokles sledovanosti.

Novinky zo sveta TV
Udalosť, na ktorú netrpezlivo čakajú všetci priaznivci ľadového hokeja, je už zanedlho tu. Majstrovstvá sveta 2024, ..
20.2.2024
Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta už klope na dvere. Megaúspešný hit dvojice JanHřebejk (réžia) a PertrKolečko ..
18.2.2024
Možno viete a možno ešte nie, že už čoskoro sa na Markíze môžeme tešiť na deviate pokračovanie obľúbenej tanečnej ..
10.2.2024
Priamy prenos slávnostného odovzdávania ocenení najlepším slovenským športovcom a kolektívom za rok 2023 už tradične ..
1.2.2024
Markíza má v talóne ďalší slovenský seriál, ktorý má podobné ambície ako ich predošlý projekt s podobným námetom ..
28.1.2024
V nedeľu 14.januára 2024 sa v budove Slovenskej filharmónie uskutočnil slávnostný ceremoniál udeľovania štátnych ..
19.1.2024
Televízia Markíza si na rok 2024 pre svojich divákov prichystala ozajstné kinohity. Televíznu premiéru na Slovensku si tak ..
11.1.2024
Tak, a ďalší nový rok sa začal, tentoraz už s poradovým číslom 24 v novom miléniu. A naše televízie majú pre nás ..
2.1.2024
Takže hneď od januára 2024 sa môžeme tešiť na novú sériu ťažiskového zábavného formátu RTVS Milujem Slovensko. Na ..
28.12.2023
Dlho očakávaný pôvodný historický seriál slovenskej verejnoprávnej televízie s názvom Čas nádejí sa čo nevidieť ..
21.12.2023