Seriálový hit RTVS bude mať voľné pokračovanie

Pamätáte si na veľký seriálový hit z produkcie RTVS z ostatného obdobia? Pevne veríme, že áno. Seriál Hniezdo bol totiž najúspešnejší seriál aký kedy Slovenská televízia vysielala. Všetkých 12 dielov prekonávalo rebríčky sledovanosti, už premiérová časť si pripísala šokujúcich 470 tisíc divákov a ďalšími časťami prekračovala 500 tisíc a finálová dokonca trhla rekord so 643 tisícmi divákov. Preto mnohých divákov čaká prekvapenie – seriál totiž pokračuje ďalej, hoci pôvodne tvorcovia túto otázku zamietli pod koberec. Časy sa menia a nový pôvodný seriál s názvom Priznanie sa už nakrúca – ako voľné pokračovanie Hniezda.

Priznanie bude mať 10 častí, ktoré má pod režisérskou taktovkou Braňo Mišík (ktorý okrem Hniezda pracoval aj na ďalších seriáloch akoDivoké kone, ZOO, či Specialisté, režíroval aj mnohé slávnostné podujatia a dokumentárny cyklus Slováci vo svete o významných Slovákoch žijúcich v zahraničí či Súdnu sieň…) a podieľa sa na ňom aj pôvodný tvorivý tím. S premiérou seriálu na obrazovkách RTVS sa potom ráta niekedy v priebehu budúceho roka (2022).

V tomto voľnom pokračovaní sa stretnú viaceré postavy z Hniezda – Alexander Bárta, Soňa Norisová, či Andrea Karnasová s novými, ktoré dej posúvajú ďalej v podaní hercov Lucie Vráblicovej, Kamila Mikulčíka, Rebeky Polákovej, Jany Kvantíkovej, Petra Daniša,Angelicy Sbouli, Róberta Šipoša, Martiny Zábranskej, Andyho Kummera, Martina Babeja, Petra Kočiša, Jána Galloviča a mnohých ďalších.

Pre pripomenutie: Hniezdo bol seriál s kriminálnou zápletkou a priniesol nám okrem iného aj pohľad na život troch manželských párov z malého mesta, pričom pojivom bol nechcený a bezbranný novorodenec Filipko, ktorý vstúpi do života každého z nich. A od neho sa vlastne odráža aj dej nového seriálu…

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022