Mama na prenájom – Markíza má náhradu za Oteckov (už od januára)

Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž naplánovaný do vysielania nový romanticko-komediálny seriál, s ktorým sa budeme stretávať každý pracovný podvečer. Názov seriálu? Mama na prenájom. Predlohou seriálovej novinky je úspešný turecký seriál BenimTatlıYalanım („Moja sladká lož“, angl. My SweetLie). Podobne ako pri spomínaných Oteckoch, aj tu sa bude vychádzať zo základnej dejovej osnovy, no zvyšok bude prispôsobený slovenským reáliám.

A kto sa predstaví v hlavných úlohách? Ústrednú dvojicu stvárnia Adam Bardy a Martina Zábranská. Prvý menovaný už zažiaril v seriálovom hite Druhá šanca či jarnej edícii Let’sDance, kde sa prebojoval až do finále. Martina Zábranská svoje herecké vlohy preukázala napríklad aj v seriáli Svätý Max a moderátorské zase pri Let’sDance.

O čo v seriáli vlastne pôjde? Martin Toman (Adam Bardy) je úspešný gynekológ a spolumajiteľ pôrodníckej kliniky. So svojim otcom Edom (Vlado Kobielsky) vychovávajú malú škôlkarku Hanku (6 ročná Larisa Mižigar), ktorá si už na svoju mamu ani nepamätá, keďže od nich odišla už v jej najútlejšom veku. Martin jej však kedysi dávno neuvážene sľúbi, že na jej šieste narodeniny určite príde… A zápletka je na svete. Záchranné koleso mu podá tak trochu bláznivá, ale hlavne nespútaná Naďa (Martina Zábranská). Spolu s otcom (Maroš Kramár) a súrodencami (Kamila Heribanová a Juraj Klinčúch) prevádzkuje rodinnú reštauráciu. S malou Hankou ju spája fakt, že ani v jej živote už nefiguruje jej matka.

Kto stojí za týmto denným seriálom? Tak kreatívnymi producentmi sú EvitaTwardzik a Peter Nagy, šéfproducentkou Alexandra Dubovská, výkonná producentka Ivana Luknárová. Réžie sa chopili skúsení Matúš Libovič  (Druhá šanca, Svätý Max, Pán profesor…) a Miloš Volný, hlavným scenáristom je Lukáš Obermajer. Okrem už spomenutých hercov sa v seriáli objavia aj Helena Krajčiová, Lujza GarajováSchrameková, Diana Ristová, Kristína Kanátová, Peter Kiss, či Erik Žibek a ďalší.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022