V marci sa tešte na nový neohlásený seriál na Markíze

Už v marci sa na obrazovkách najstaršej slovenskej komerčnej televízie objaví nový pôvodný seriál (konkrétne teda ide o slovenskú adaptáciu nemeckého seriálu s názvom SanktMaik). A hoci donedávna o ňom nepadla ani zmienka, teraz ho televízia dokonca pasuje za čierneho koňa jarnej sezóny. Ako sa novinka volá? Svätý Max.

O čo v celkom desaťdielnej sérii pôjde? Hlavná postava – bezvýznamný malý kriminálnik Max sa ocitne v malom mestečku Kralovany a ako áno ako nie, prischne mu kňazská sutana a rola falošného farára. Sprvu zarazený svojim zaradením do komunity sa rýchlo otrasie a začne vplývať na miestnych obyvateľov a pomáhať im s rôznymi problémami – a to dosť nekonvenčným spôsobom. Popri tom sa ešte viac zamotáva do siete vlastných problémov a klamstiev a život mu neuľahčuje ani rodiaci sa vzťah k Eve, ktorá je nielen vedúcou amatérskeho zboru farníkov, ale aj miestnou policajtkou.

V hlavnej úlohe (Max) sa predstaví u nás neopozeraný mladý český herec Vincent Navrátil, syn známej a obľúbenej českej herečky Veroniky Žilkovej. Maxovho brata Adama stvárni takisto ďalší mladý český herec Adam Mišík. V úlohe Maxovejfemmefatale, policajtky Evy, sa zase predstaví Martina Zábranská, pre ktorú je to v televízii prvá väčšia úloha, no zahrala si aj v Priznaní z dielne RTVS (inak tiež známa ako moderátorka istého nemenovaného „zábavného“ komerčného rádia ako Martina „Maca“ Zábranská).

No v seriáli sa stretnú aj ďalšie známe mená obľúbených slovenských hercov ako je Lukáš Latinák a Marek Fašiang, Matúš Kvietik, či Janka Kovalčíková s hereckou stálicou Annou Šiškovou. Vo vedľajších úlohách sa v jednotlivých častiach predstaví napríklad aj Nela Pocisková, Zuzana Kocúriková, Helena Krajčiová, Milo Kráľ, či Peter Brajerčík.

Seriál odštartuje svoju púť na našich obrazovkách už v stredu 9.marca 2022 v hlavnom vysielacom čase o 20.30, kedy nahradí ďalšiu tohtoročnú seriálovú novinku Šťastní vs. Štastní.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024