Zrada je nový seriál na Markíze, o čom bude a kedy vlastne začína?

Markíza má v talóne ďalší slovenský seriál, ktorý má podobné ambície ako ich predošlý projekt s podobným námetom – seriál Klamstvo. A teda zaujať aj náročnejšieho diváka ťaživejšími témami. Zrada je inak slovenská verzia svetového hitu s názvom Doktorka Fosterová (DoctorFoster). Seriál má bude mať celkom 10 dielov a prvá epizóda je naplánovaná už na pondelok 5. februára 2024 o 20:30 na hlavnej stanici.

Obsadenie? Prominentné. V jednej z hlavných úloh sa totiž predstaví Milan Ondrík, aktuálne jeden z najvyťažovanejších slovenských hercov (filmy ako Úsvit, Bod obnovy, Tieňohra, ďalej očakávaný kontroverzný film MIKI, kde stvárnil mafiána Mikuláša Černáka, a ktorý bude mať kinopremiéru toto leto v auguste). Sekundovať mu bude Klára Issová, česká herecká hviezda, ktorá má za sebou množstvo filmov a úspešných seriálov (Génius, Totems, Vytoč mého agenta atď.). O čo v seriáli pôjde? Úspešnej lekárke (K. Issová) rozvráti celý život podozrenie, že jej muž (M. Ondrík) má ľúbostnú aféru. Zaneprázdnená rodina aj so synom Tomim (MatteoSurovic) zdanlivo pôsobí celkom idylicky, no postupne sa začínajú objavovať nenápadné náznaky, že nie je všetko tak, ako to na prvý pohľad vyzerá…

Režisérsku taktovku nad týmto seriálom prevzal Braňo Mišík, ktorý s Markízou už spolupracoval na iných úspešných projektoch ako je už spomínané Klamstvo, ale aj Druhá šanca, či Sestričky. Čo hovorí na tento svoj najnovší seriálový počin?

Seriál je psychologickou štúdiou rozpadu rodiny. Napriek tomu, že o tejto téme už bolo nakrútených mnoho projektov, táto predloha bola mimoriadna. Zrada v sebe nesie prvky drámy, napätia a je plná veľmi silných a dojímavých scén. Práca s Klárou a Milanom bola pre mňa veľmi inšpiratívna, ich obrovský herecký talent dal postávam rozmer, s ktorým sa budú diváci vedieť stotožniť. Myslím si, že pre všetkých to bol veľmi náročný projekt, ale dúfam, že sa dostane divákom „pod kožu“ a bude sa im páčiť.“

Novinky zo sveta TV
Udalosť, na ktorú netrpezlivo čakajú všetci priaznivci ľadového hokeja, je už zanedlho tu. Majstrovstvá sveta 2024, ..
20.2.2024
Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta už klope na dvere. Megaúspešný hit dvojice JanHřebejk (réžia) a PertrKolečko ..
18.2.2024
Možno viete a možno ešte nie, že už čoskoro sa na Markíze môžeme tešiť na deviate pokračovanie obľúbenej tanečnej ..
10.2.2024
Priamy prenos slávnostného odovzdávania ocenení najlepším slovenským športovcom a kolektívom za rok 2023 už tradične ..
1.2.2024
Markíza má v talóne ďalší slovenský seriál, ktorý má podobné ambície ako ich predošlý projekt s podobným námetom ..
28.1.2024
V nedeľu 14.januára 2024 sa v budove Slovenskej filharmónie uskutočnil slávnostný ceremoniál udeľovania štátnych ..
19.1.2024
Televízia Markíza si na rok 2024 pre svojich divákov prichystala ozajstné kinohity. Televíznu premiéru na Slovensku si tak ..
11.1.2024
Tak, a ďalší nový rok sa začal, tentoraz už s poradovým číslom 24 v novom miléniu. A naše televízie majú pre nás ..
2.1.2024
Takže hneď od januára 2024 sa môžeme tešiť na novú sériu ťažiskového zábavného formátu RTVS Milujem Slovensko. Na ..
28.12.2023
Dlho očakávaný pôvodný historický seriál slovenskej verejnoprávnej televízie s názvom Čas nádejí sa čo nevidieť ..
21.12.2023