Zrada je nový seriál na Markíze, o čom bude a kedy vlastne začína?

Markíza má v talóne ďalší slovenský seriál, ktorý má podobné ambície ako ich predošlý projekt s podobným námetom – seriál Klamstvo. A teda zaujať aj náročnejšieho diváka ťaživejšími témami. Zrada je inak slovenská verzia svetového hitu s názvom Doktorka Fosterová (DoctorFoster). Seriál má bude mať celkom 10 dielov a prvá epizóda je naplánovaná už na pondelok 5. februára 2024 o 20:30 na hlavnej stanici.

Obsadenie? Prominentné. V jednej z hlavných úloh sa totiž predstaví Milan Ondrík, aktuálne jeden z najvyťažovanejších slovenských hercov (filmy ako Úsvit, Bod obnovy, Tieňohra, ďalej očakávaný kontroverzný film MIKI, kde stvárnil mafiána Mikuláša Černáka, a ktorý bude mať kinopremiéru toto leto v auguste). Sekundovať mu bude Klára Issová, česká herecká hviezda, ktorá má za sebou množstvo filmov a úspešných seriálov (Génius, Totems, Vytoč mého agenta atď.). O čo v seriáli pôjde? Úspešnej lekárke (K. Issová) rozvráti celý život podozrenie, že jej muž (M. Ondrík) má ľúbostnú aféru. Zaneprázdnená rodina aj so synom Tomim (MatteoSurovic) zdanlivo pôsobí celkom idylicky, no postupne sa začínajú objavovať nenápadné náznaky, že nie je všetko tak, ako to na prvý pohľad vyzerá…

Režisérsku taktovku nad týmto seriálom prevzal Braňo Mišík, ktorý s Markízou už spolupracoval na iných úspešných projektoch ako je už spomínané Klamstvo, ale aj Druhá šanca, či Sestričky. Čo hovorí na tento svoj najnovší seriálový počin?

Seriál je psychologickou štúdiou rozpadu rodiny. Napriek tomu, že o tejto téme už bolo nakrútených mnoho projektov, táto predloha bola mimoriadna. Zrada v sebe nesie prvky drámy, napätia a je plná veľmi silných a dojímavých scén. Práca s Klárou a Milanom bola pre mňa veľmi inšpiratívna, ich obrovský herecký talent dal postávam rozmer, s ktorým sa budú diváci vedieť stotožniť. Myslím si, že pre všetkých to bol veľmi náročný projekt, ale dúfam, že sa dostane divákom „pod kožu“ a bude sa im páčiť.“

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024