Leto v TV? Rex, Dušo a Zapadákov na Markíze, 9-1-1, Mutanti, Čierne vdovy na Jojke

Leto je v plnom prúde, teda aspoň čo sa počasia týka, nastal ten čas, kedy televízie nasadzujú prázdninový program. Populárne ťaháky končia a prepadáky nastupujú – ako je to na Markíze. JOJ však stavila na inú kartu a ponúka cez leto premiéry, ktoré doma naozaj zabodovali (ale aj u nás, napríklad 1.séria záchranárskej 9-1-1). Poďme nahliadnuť čo to vlastne na nás komerčné televízie chystajú:

Markíza

Komisár Rex nastupuje opäť na scénu. Teda ten slovenský a patriť mu budú prázdninové pondelky večer po správach. Neoslnil, ale zas ani extra nesklamal, televízia dokonca avizovala 2. sériu. Tieto šumy však stíchli. Takto sme o spustení seriálu informovali my: Slovenský Komisár REX – Markíza chystá nový seriálový ťahák.

Detektív Dušo je na programe v pondelok hneď za svojim zvieracím kolegom. Ak Rexa snáď za vyslovene prepadák ešte považovať nemožno, tak detektív Dušo je priam jeho ukážkovým príkladom (ale nebojte, ešte horšie sa na vás chystá). Detektívka „pre celú rodinu“ ako seriál Markíza pred spustením na obrazovky roku 2017 promovala, padol naozaj tvrdo, a ani populárni herci v hlavných úlohách (Alexander Bárta, či Miro Noga) tento počin z bahna nevytiahli.

Divoký zapadákov je takzvaná čerešnička na záver. Pondelkovú „silnú zostavu“ na Markíze doplní sitcomový seriál, ktorý prepadol u Slovákov asi najviac zo všetkých komediálnych seriálov vôbec. A nepomohlo ani to, že za týmto výstrelom do tmy stál hitmaker televíznej humornej scény DanoDangl.

JOJ

9-1-1. Prvá séria tohto seriálu priniesla Jojke veľký úspech a tak televízia neváhala a už na leto (len niekoľko mesiacov od americkej premiéry) pripravila pre divákov druhú sériu akčného seriálu 9-1-1. Úspešný seriál má potvrdenú už aj 3. sériu a chystá sa tiež spin-off seriál.

Mutanti (Gifted). Naproti tomu tento seriál doma (USA) celkom pohorel. A to aj druhou sériou, ktorú si môžete v Tv JOJ pozrieť práve toto leto.

Čierne vdovy očarili české publikum. Pôvodný seriál českej Primy prichádza na slovenské obrazovky tiež počas horúcich letných dní. O akvizícii tohto seriálu sme vás už informovali, nezostáva nič iné, ako si seriál pozrieť a potvrdiť (alebo vyvrátiť) pozitívne hodnotenie od našich západných susedov.

Novinky zo sveta TV
Chýbala vám na televíznych obrazovkách zoznamka? Už nebude. Na budúci rok je jedna potvrdená aj na Markíze. A rovno sa ..
1.12.2019
Chystá sa ďalší veľký rebrand stanice z portfólia tv JOJ. Z detskej stanice TvRiK, ktorá sa spúšťala v roku 2015, sa ..
20.11.2019
Markíza bude mať vlastnú Jenny! Seriál z prostredia nemocničnej pediatrie s názvomKlub červených ..
14.11.2019
Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú ..
6.11.2019
V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho ..
31.10.2019
Novinka na scéne rodinných seriálov s názvom Mami, kúp mi psa sa na našich obrazovkách objaví už na ..
23.10.2019
Verejnoprávna televízia a rozhlas stále dokáže potrápiť komerčné stanice a to aj vďaka tomu, že sa neustále púšťa ..
20.10.2019
Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak ..
13.10.2019
Súkromná televízia JOJ prednedávnom rozšírila svoje akvizície, kedy kúpila na českom trhu platené stanice CS ..
2.10.2019
Tretí športový kanál verejnoprávnej televízie a rozhlasu bude konečne realitou. Jeho štart je potvrdený už na ..
25.9.2019