Leto v TV? Rex, Dušo a Zapadákov na Markíze, 9-1-1, Mutanti, Čierne vdovy na Jojke

Leto je v plnom prúde, teda aspoň čo sa počasia týka, nastal ten čas, kedy televízie nasadzujú prázdninový program. Populárne ťaháky končia a prepadáky nastupujú – ako je to na Markíze. JOJ však stavila na inú kartu a ponúka cez leto premiéry, ktoré doma naozaj zabodovali (ale aj u nás, napríklad 1.séria záchranárskej 9-1-1). Poďme nahliadnuť čo to vlastne na nás komerčné televízie chystajú:

Markíza

Komisár Rex nastupuje opäť na scénu. Teda ten slovenský a patriť mu budú prázdninové pondelky večer po správach. Neoslnil, ale zas ani extra nesklamal, televízia dokonca avizovala 2. sériu. Tieto šumy však stíchli. Takto sme o spustení seriálu informovali my: Slovenský Komisár REX – Markíza chystá nový seriálový ťahák.

Detektív Dušo je na programe v pondelok hneď za svojim zvieracím kolegom. Ak Rexa snáď za vyslovene prepadák ešte považovať nemožno, tak detektív Dušo je priam jeho ukážkovým príkladom (ale nebojte, ešte horšie sa na vás chystá). Detektívka „pre celú rodinu“ ako seriál Markíza pred spustením na obrazovky roku 2017 promovala, padol naozaj tvrdo, a ani populárni herci v hlavných úlohách (Alexander Bárta, či Miro Noga) tento počin z bahna nevytiahli.

Divoký zapadákov je takzvaná čerešnička na záver. Pondelkovú „silnú zostavu“ na Markíze doplní sitcomový seriál, ktorý prepadol u Slovákov asi najviac zo všetkých komediálnych seriálov vôbec. A nepomohlo ani to, že za týmto výstrelom do tmy stál hitmaker televíznej humornej scény DanoDangl.

JOJ

9-1-1. Prvá séria tohto seriálu priniesla Jojke veľký úspech a tak televízia neváhala a už na leto (len niekoľko mesiacov od americkej premiéry) pripravila pre divákov druhú sériu akčného seriálu 9-1-1. Úspešný seriál má potvrdenú už aj 3. sériu a chystá sa tiež spin-off seriál.

Mutanti (Gifted). Naproti tomu tento seriál doma (USA) celkom pohorel. A to aj druhou sériou, ktorú si môžete v Tv JOJ pozrieť práve toto leto.

Čierne vdovy očarili české publikum. Pôvodný seriál českej Primy prichádza na slovenské obrazovky tiež počas horúcich letných dní. O akvizícii tohto seriálu sme vás už informovali, nezostáva nič iné, ako si seriál pozrieť a potvrdiť (alebo vyvrátiť) pozitívne hodnotenie od našich západných susedov.

Novinky zo sveta TV
Domáca seriálová tvorba na JOJ-ke má opäť zelenú. Niežeby ju doteraz nemala, no jej „zlatý vek“ prebieha práve ..
15.9.2019
Je to tak. Ak ste čakali, že to bude „boj o prežitie“ tak ako v minulých sériách, kedy podmienky na farme si museli ..
8.9.2019
75. výročie Slovenského národného povstania sa prostredníctvom RTVS sa tento rok okrem iného pripomenie projektom ..
1.9.2019
Táto filmová jeseň bude čo sa týka filmových premiér na televíznych obrazovkách veľmi bohatá a črtá sa jedna ..
22.8.2019
Je to tak, po potvrdení účinkujúcich v piatej sérii tejto televíznej show na Markíze (informovali sme o tom
16.8.2019
O oživenie populárneho zábavného formátu Vo štvorici po Slovensku sa postarala naša verejnoprávna ..
11.8.2019
Kompletná zostava účinkujúcich v ťažiskovej show Markízy je už známa. Objaví sa v nej tvár ..
31.7.2019
Hlavná sezóna na jeseň bude opäť bohatá na seriály. A to ako na osvedčené kúsky tak, i úplné novinky. Poďme sa ..
24.7.2019
Začiatkom júla sa začal nakrúcať pôvodný dramatický seriál Hniezdo, v ktorom sa objavia viacerí známi ..
16.7.2019
Jojka zbrojí vo veľkom a prináša na naše obrazovky mysteriózny historický veľkonákladový seriál Slovania. O tejto ..
14.7.2019