Leto v TV? Rex, Dušo a Zapadákov na Markíze, 9-1-1, Mutanti, Čierne vdovy na Jojke

Leto je v plnom prúde, teda aspoň čo sa počasia týka, nastal ten čas, kedy televízie nasadzujú prázdninový program. Populárne ťaháky končia a prepadáky nastupujú – ako je to na Markíze. JOJ však stavila na inú kartu a ponúka cez leto premiéry, ktoré doma naozaj zabodovali (ale aj u nás, napríklad 1.séria záchranárskej 9-1-1). Poďme nahliadnuť čo to vlastne na nás komerčné televízie chystajú:

Markíza

Komisár Rex nastupuje opäť na scénu. Teda ten slovenský a patriť mu budú prázdninové pondelky večer po správach. Neoslnil, ale zas ani extra nesklamal, televízia dokonca avizovala 2. sériu. Tieto šumy však stíchli. Takto sme o spustení seriálu informovali my: Slovenský Komisár REX – Markíza chystá nový seriálový ťahák.

Detektív Dušo je na programe v pondelok hneď za svojim zvieracím kolegom. Ak Rexa snáď za vyslovene prepadák ešte považovať nemožno, tak detektív Dušo je priam jeho ukážkovým príkladom (ale nebojte, ešte horšie sa na vás chystá). Detektívka „pre celú rodinu“ ako seriál Markíza pred spustením na obrazovky roku 2017 promovala, padol naozaj tvrdo, a ani populárni herci v hlavných úlohách (Alexander Bárta, či Miro Noga) tento počin z bahna nevytiahli.

Divoký zapadákov je takzvaná čerešnička na záver. Pondelkovú „silnú zostavu“ na Markíze doplní sitcomový seriál, ktorý prepadol u Slovákov asi najviac zo všetkých komediálnych seriálov vôbec. A nepomohlo ani to, že za týmto výstrelom do tmy stál hitmaker televíznej humornej scény DanoDangl.

JOJ

9-1-1. Prvá séria tohto seriálu priniesla Jojke veľký úspech a tak televízia neváhala a už na leto (len niekoľko mesiacov od americkej premiéry) pripravila pre divákov druhú sériu akčného seriálu 9-1-1. Úspešný seriál má potvrdenú už aj 3. sériu a chystá sa tiež spin-off seriál.

Mutanti (Gifted). Naproti tomu tento seriál doma (USA) celkom pohorel. A to aj druhou sériou, ktorú si môžete v Tv JOJ pozrieť práve toto leto.

Čierne vdovy očarili české publikum. Pôvodný seriál českej Primy prichádza na slovenské obrazovky tiež počas horúcich letných dní. O akvizícii tohto seriálu sme vás už informovali, nezostáva nič iné, ako si seriál pozrieť a potvrdiť (alebo vyvrátiť) pozitívne hodnotenie od našich západných susedov.

Novinky zo sveta TV
Televízia Markíza na našich televíznych obrazovkách prostredníctvom sesterskej stanice Doma už dávnejšie zabodovala ..
25.6.2020
Živé športové prenosy sa konečne vracajú na obrazovky Slovenskej televízie. Prispelo k tomu hlavne ..
19.6.2020
Podobne ako v apríli si na slovenskom televíznom trhu v máji najlepšie viedla skupina Markíza, ktorá ..
10.6.2020
V nedeľu 7.júna(20.30) chystá televízia markíza v spolupráci so Slovenskou sporiteľňou ..
7.6.2020
Je to tak, veľké ťažiskové show v každej z našich televízií ustúpili do úzadia a podobne na tom je aj predpokladaný ..
1.6.2020
Teda najsledovanejší nespravodajského charakteru aby sme boli presnejší... Špeciál Horná Dolná ..
19.5.2020
Áno je to tak. V čase koronakrízy si na našom televíznom trhu najlepšie viedla súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice ..
17.5.2020
RTVS v spolupráci s Ligou za duševné zdravie pripravili pre divákov novú reláciu s názvom Ako sa ..
10.5.2020
Športuj doma, Slovensko je nová desaťminútová relácia RTVS, ktorá má motivovať divákov k najrôznejším športovým ..
29.4.2020
RTVS nasadzuje do vysielania novinku – reláciu s názvom Encyklopédia prevencie – Spolu to zvládneme. Samotná ..
22.4.2020