Černé vdovy už toto leto na JOJ-ke

Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit –Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima na jar tohto roku. Televízia JOJ pokračuje v akvizíciách populárnych českých seriálov (predtým napríklad Most!) a kúpila novinku, ktorá dokázala k obrazovkám u západných susedov pritiahnuť milióny divákov.

Čierne vdovy sa stanú posilou letného programu a to rovno v prime-time. Keďže slovenská mutácia Primy – Prima Plus tento seriál nevysielala, pôjde vlastne o slovenskú premiéru seriálu. Predbežne sa hovorí o štvrtkoch, kde by vystriedal aktuálne vysielanú šou S pravdou von. A keďže sa plánuje nasadenie rovno 2 častí za sebou, tak celý seriál sa komplet odvysiela v priebehu júla.

O čom vlastne tento seriál je?Prezradím, že je prirovnávaný k megahitu Zúfalé manželky. Tri ženské hrdinky, tri nespokojné manželky… Renáta (Slovenka Lucia Siposová), Johana (Jitka Čvančarová) a Veronika (Jana Plodková) sú veľmi nespokojné vo svojich vzťahoch. Johanu manžel bije, Renáta má muža, ktorý sa zrazu začína chovať ako gangster, a ktorý doma skrýva revolver. Veronika zase chlapa, ktorý už dlhší čas odmieta intímny život a „pod posteľou“ má gay porno. Toto všetko priateľky zomkne ešte viac a rozhodnú sa s tým skoncovať. Príbeh začína na Morave, kde páry trávia na chate pri jazere predĺžený víkend. Chlapi vyrážajú člnom na jazero, ktorý uprostred neho exploduje. Manželky sa však veľmi šokovane netvária… Vyrieši tento prípad vyšetrovateľ, ktorého stvárnil BolekPolívka?

Uspeje táto seriálová novinka aj na Slovensku?Uvidíme. U nás sa už objavilo viacero z nich a so striedavým úspechom. Markíza to skúšala s titulmi ako Pojišťovnaštěstí, Okresní přebor, Ohnivé kuře či naposledy s Kameňákom, no nie veľmi úspešne. Joj zas uviedla napríklad seriály ako Rodinná pouta, Vinaři, V.I.P. vraždy. A verejnoprávna RTVS práve vysiela sériu Četníci z Luhačovic, ktorá pôjde aj cez leto.

Novinky zo sveta TV
Chýbala vám na televíznych obrazovkách zoznamka? Už nebude. Na budúci rok je jedna potvrdená aj na Markíze. A rovno sa ..
1.12.2019
Chystá sa ďalší veľký rebrand stanice z portfólia tv JOJ. Z detskej stanice TvRiK, ktorá sa spúšťala v roku 2015, sa ..
20.11.2019
Markíza bude mať vlastnú Jenny! Seriál z prostredia nemocničnej pediatrie s názvomKlub červených ..
14.11.2019
Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú ..
6.11.2019
V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho ..
31.10.2019
Novinka na scéne rodinných seriálov s názvom Mami, kúp mi psa sa na našich obrazovkách objaví už na ..
23.10.2019
Verejnoprávna televízia a rozhlas stále dokáže potrápiť komerčné stanice a to aj vďaka tomu, že sa neustále púšťa ..
20.10.2019
Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak ..
13.10.2019
Súkromná televízia JOJ prednedávnom rozšírila svoje akvizície, kedy kúpila na českom trhu platené stanice CS ..
2.10.2019
Tretí športový kanál verejnoprávnej televízie a rozhlasu bude konečne realitou. Jeho štart je potvrdený už na ..
25.9.2019