Černé vdovy už toto leto na JOJ-ke

Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit –Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima na jar tohto roku. Televízia JOJ pokračuje v akvizíciách populárnych českých seriálov (predtým napríklad Most!) a kúpila novinku, ktorá dokázala k obrazovkám u západných susedov pritiahnuť milióny divákov.

Čierne vdovy sa stanú posilou letného programu a to rovno v prime-time. Keďže slovenská mutácia Primy – Prima Plus tento seriál nevysielala, pôjde vlastne o slovenskú premiéru seriálu. Predbežne sa hovorí o štvrtkoch, kde by vystriedal aktuálne vysielanú šou S pravdou von. A keďže sa plánuje nasadenie rovno 2 častí za sebou, tak celý seriál sa komplet odvysiela v priebehu júla.

O čom vlastne tento seriál je?Prezradím, že je prirovnávaný k megahitu Zúfalé manželky. Tri ženské hrdinky, tri nespokojné manželky… Renáta (Slovenka Lucia Siposová), Johana (Jitka Čvančarová) a Veronika (Jana Plodková) sú veľmi nespokojné vo svojich vzťahoch. Johanu manžel bije, Renáta má muža, ktorý sa zrazu začína chovať ako gangster, a ktorý doma skrýva revolver. Veronika zase chlapa, ktorý už dlhší čas odmieta intímny život a „pod posteľou“ má gay porno. Toto všetko priateľky zomkne ešte viac a rozhodnú sa s tým skoncovať. Príbeh začína na Morave, kde páry trávia na chate pri jazere predĺžený víkend. Chlapi vyrážajú člnom na jazero, ktorý uprostred neho exploduje. Manželky sa však veľmi šokovane netvária… Vyrieši tento prípad vyšetrovateľ, ktorého stvárnil BolekPolívka?

Uspeje táto seriálová novinka aj na Slovensku?Uvidíme. U nás sa už objavilo viacero z nich a so striedavým úspechom. Markíza to skúšala s titulmi ako Pojišťovnaštěstí, Okresní přebor, Ohnivé kuře či naposledy s Kameňákom, no nie veľmi úspešne. Joj zas uviedla napríklad seriály ako Rodinná pouta, Vinaři, V.I.P. vraždy. A verejnoprávna RTVS práve vysiela sériu Četníci z Luhačovic, ktorá pôjde aj cez leto.

Novinky zo sveta TV
Začiatkom júla sa začal nakrúcať pôvodný dramatický seriál Hniezdo, v ktorom sa objavia viacerí známi ..
16.7.2019
Jojka zbrojí vo veľkom a prináša na naše obrazovky mysteriózny historický veľkonákladový seriál Slovania. O tejto ..
14.7.2019
Leto je v plnom prúde, teda aspoň čo sa počasia týka, nastal ten čas, kedy televízie nasadzujú prázdninový program. ..
7.7.2019
Verejnoprávna RTVS získala prestížnu cenu (voľby slovenskej národnej reklamy) za svoju kampaň počas ..
30.6.2019
Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit -Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima ..
23.6.2019
Kryštof je nový celovečernýhraný film o viere, nádeji a obeti. Hlavný hrdina žije v komunite ..
13.6.2019
Je jún, leto klope na dvere, prichádza čas, kedy slovenské televízie prepínajú program svoj na „letný mód“. Posledný ..
9.6.2019
Kredenc, spočiatku veľmi úspešná skečshow z dielne Dana Dangla, po štyroch rokoch nadobro ..
6.6.2019
Viete kto sa v nedeľu v Bratislave stal majstrom sveta v ľadovom hokeji v roku 2019? Určite áno. ..
30.5.2019
Keď pred dvoma rokmi vstúpila RTVS koprodukčne do nákladného projektu Mária Terézia, tak na vianočnú rozprávku vtedy ..
26.5.2019