Oteckovia sa „aktualizujú“, kto sa ešte objaví v populárnom seriáli?

Momentálne stále najpopulárnejší denný seriál, ktorý Markíze zabezpečuje vysokú sledovanosť sa neustále mení – teda aspoň čo sa hereckého obsadenia týka. Po sérii odchodov – pre materské povinnosti prednedávnom v seriáli skončila Dominika KavaschováaliasSisa, a ešte pred ňou Anna Jakab Rakovská – nastal čas privítať nové tváre, a to rovno novú rodinu.

Úspešný mladý pár (Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová) s dvoma deťmi sa do Bratislavy prisťahuje z Trenčína. Smrekovci, ako sa rodina volá, sa v hlavnom meste ocitá vďaka tomu, že Noro Smrek povýšil a získal tak manažérsky „flek“ rovno v centrále firmy. Tak, ako mu to ide v práci, podobne rieši aj svoj rodinný život, kde je dominantný a všetko sa deje podľa neho. Manželka Gréta je zase poslušná žena v domácnosti. No nie všetko však funguje ako sa zdá a na povrch vyplávajú… (ale to nebudeme prezrádzať, pozrite si nové časti Oteckov).

Herec Braňo Mosný dostal príležitosť v Oteckoch aj kvôli tomu, že televízia Markíza zvykne svoje tváre, ktoré sa osvedčili v iných projektoch, uplatniť v ďalších. Platí na stopercent aj teraz. Herec zahviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj v seriáli Sestričky, kde hrá nedotklivého lekára (a podobnú úlohu mu prisúdili aj v Oteckoch). Naproti tomu herečka Alžbeta Bartošová nie je divákom až tak známa i keď sa objavila napríklad aj v Búrlivom víne.Ich dcéry stvárňujú Anna Valentina Vanková (škôlkárkaMimi) a ZoeKachútová (tretiačka Lujza), ktorá je mimochodom dcérou známej slovenskej speváčky Márie Čírovej a hudobníka Mariána Kachúta.

Či sa toto oživenie Oteckov stretne s pozitívnou odozvou divákov je ešte vo hviezdach, zatiaľ je v tomto všetko otvorené a rodinka si tak možno veľmi rýchlo získa svojich fanúšikov podobne ako tvrdé jadro Oteckov (Tůma, Kobielsky, Deák, Fašiang, Mauréry či Hilmerová…).

Novinky zo sveta TV
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022
Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda ..
10.4.2022
Do našich kín sa čoskoro (7.apríla 2022) dostane nový počin slovenského režiséra Petra Bebjaka s názvom Tieňohra. ..
3.4.2022
Teda zanedlho ako zanedlho. Na počin jednej z najúspešnejších slovenských režisérok Mariany ČengelSolčanskej (stojí ..
27.3.2022
Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
16.3.2022