Oteckovia sa „aktualizujú“, kto sa ešte objaví v populárnom seriáli?

Momentálne stále najpopulárnejší denný seriál, ktorý Markíze zabezpečuje vysokú sledovanosť sa neustále mení – teda aspoň čo sa hereckého obsadenia týka. Po sérii odchodov – pre materské povinnosti prednedávnom v seriáli skončila Dominika KavaschováaliasSisa, a ešte pred ňou Anna Jakab Rakovská – nastal čas privítať nové tváre, a to rovno novú rodinu.

Úspešný mladý pár (Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová) s dvoma deťmi sa do Bratislavy prisťahuje z Trenčína. Smrekovci, ako sa rodina volá, sa v hlavnom meste ocitá vďaka tomu, že Noro Smrek povýšil a získal tak manažérsky „flek“ rovno v centrále firmy. Tak, ako mu to ide v práci, podobne rieši aj svoj rodinný život, kde je dominantný a všetko sa deje podľa neho. Manželka Gréta je zase poslušná žena v domácnosti. No nie všetko však funguje ako sa zdá a na povrch vyplávajú… (ale to nebudeme prezrádzať, pozrite si nové časti Oteckov).

Herec Braňo Mosný dostal príležitosť v Oteckoch aj kvôli tomu, že televízia Markíza zvykne svoje tváre, ktoré sa osvedčili v iných projektoch, uplatniť v ďalších. Platí na stopercent aj teraz. Herec zahviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj v seriáli Sestričky, kde hrá nedotklivého lekára (a podobnú úlohu mu prisúdili aj v Oteckoch). Naproti tomu herečka Alžbeta Bartošová nie je divákom až tak známa i keď sa objavila napríklad aj v Búrlivom víne.Ich dcéry stvárňujú Anna Valentina Vanková (škôlkárkaMimi) a ZoeKachútová (tretiačka Lujza), ktorá je mimochodom dcérou známej slovenskej speváčky Márie Čírovej a hudobníka Mariána Kachúta.

Či sa toto oživenie Oteckov stretne s pozitívnou odozvou divákov je ešte vo hviezdach, zatiaľ je v tomto všetko otvorené a rodinka si tak možno veľmi rýchlo získa svojich fanúšikov podobne ako tvrdé jadro Oteckov (Tůma, Kobielsky, Deák, Fašiang, Mauréry či Hilmerová…).

Novinky zo sveta TV
Je to tak, v poradí tretia televízna stanica z portfólia skupiny JOJ Group totiž začala vysielať už v apríli 2013. Za ..
25.4.2021
Dokument známeho slovenského režiséra Pavla Barabáša s názvom Everest – najťažšia cesta získal ..
18.4.2021
Talentová šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza na naše obrazovky. Jeden z najúspešnejších formátov ..
11.4.2021
Veľká noc sa na obrazovkách RTVS a jeho hlavného kanálu Jednotka bude niesť v tradičnom šate. To znamená, že sa ..
1.4.2021
Veľká noc sa nezadržateľne blíži a bohužiaľ sa bude opäť veľmi podobať tej minuloročnej. To znamená, že ľudia ..
24.3.2021
Každý piatok na Dvojke (od 12.marca) budete mať možnosť vidieť skvelý televízny počin z dielne talianskej RAI a HBO ..
18.3.2021
Nová Perinbaba konečne v kinách? Tak hádam sa toho dočkáme a možno to bude aj o chvíľu v apríli (i keď ani tento ..
14.3.2021
Tak a je tu regulárny nástup jarnej televíznej sezóny. Kým Markíza začala zhurta a novinky nasadzuje hneď prvý marcový ..
6.3.2021
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021