Tvoja tvár znie povedome – vieme mená účinkujúcich aj moderátora…

Takže je to potvrdené. Zábavná šou sa vracia už túto jar na naše obrazovky už v šiestej sérii a konečne sú známe mená účinkujúcich aj moderátora, ktorý bude hviezdy náročnou cestou sprevádzať. Prví dvaja účinkujúci boli známi už na začiatku roka – komici Eva KramerováaliasEvelyn a František Košarišťan alias Fero Joke. Markíza teraz prezradila ďalších…

Medzi najzaujímavejšie tváre projektu bude určite patriť víťazka SuperStar Barbora Piešová… A priestor dostanú  aj „mladé pušky“ – tváre obľúbených nových seriálov ako je Pán profesor a herec/spevák Martin Klinčúch, Sestričky a herci Kristína Madarová a Branislav Mosný.Návrat na televízne obrazovky po rokoch hlási aj Zuzana Belohorcová, ktorá prijala výzvu po 11 rokoch mimo televízneho sveta. A tiež v ostatnom období často nasadzovaný do najrôznejších projektov herec Dušan Cinkota (napríklad seriál Červené pásky, či tohto roku premiéroví a veľmi očakávaní Slovania).

Moderátorský post bude zastávať tak ako v predošlej sérii Martin Nikodým, ktorý si vyskúšal aj účinkovanie v šou. Režisérska stolička takisto ako minule bude obsadená PepemMajeským (ktorý mimochodom režíruje pre Novu aj českú verziu Tvoje tvář má známý hlas).Len na pripomenutie. Predchádzajúca súťaž prebehla ešte na jeseň v roku 2019 a jej víťazom sa stal mladý herec Dávid Hartl pred herečkou a speváčkou Nelou Pociskovou.

Menovitý zoznam účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome 2021

  • Eva Kramerová
  • František Košarišťan
  • Barbora Piešová
  • Martin Klinčúch
  • Kristína Madarová
  • Branislav Mosný
  • Zuzana Belohorcová
  • Dušan Cinkota
Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022