Tvoja tvár znie povedome – vieme mená účinkujúcich aj moderátora…

Takže je to potvrdené. Zábavná šou sa vracia už túto jar na naše obrazovky už v šiestej sérii a konečne sú známe mená účinkujúcich aj moderátora, ktorý bude hviezdy náročnou cestou sprevádzať. Prví dvaja účinkujúci boli známi už na začiatku roka – komici Eva KramerováaliasEvelyn a František Košarišťan alias Fero Joke. Markíza teraz prezradila ďalších…

Medzi najzaujímavejšie tváre projektu bude určite patriť víťazka SuperStar Barbora Piešová… A priestor dostanú  aj „mladé pušky“ – tváre obľúbených nových seriálov ako je Pán profesor a herec/spevák Martin Klinčúch, Sestričky a herci Kristína Madarová a Branislav Mosný.Návrat na televízne obrazovky po rokoch hlási aj Zuzana Belohorcová, ktorá prijala výzvu po 11 rokoch mimo televízneho sveta. A tiež v ostatnom období často nasadzovaný do najrôznejších projektov herec Dušan Cinkota (napríklad seriál Červené pásky, či tohto roku premiéroví a veľmi očakávaní Slovania).

Moderátorský post bude zastávať tak ako v predošlej sérii Martin Nikodým, ktorý si vyskúšal aj účinkovanie v šou. Režisérska stolička takisto ako minule bude obsadená PepemMajeským (ktorý mimochodom režíruje pre Novu aj českú verziu Tvoje tvář má známý hlas).Len na pripomenutie. Predchádzajúca súťaž prebehla ešte na jeseň v roku 2019 a jej víťazom sa stal mladý herec Dávid Hartl pred herečkou a speváčkou Nelou Pociskovou.

Menovitý zoznam účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome 2021

  • Eva Kramerová
  • František Košarišťan
  • Barbora Piešová
  • Martin Klinčúch
  • Kristína Madarová
  • Branislav Mosný
  • Zuzana Belohorcová
  • Dušan Cinkota
Novinky zo sveta TV
Tak, v poradí už 95 udeľovanie Oscarov máme úspešne za sebou (12.marca v hollywoodskom DolbyTheatre), určite vás ..
15.3.2023
V sobotu 4.3.2023 večer sa v priamom prenose RTVS na Jednotke uskutočnil v priestoroch Slovenského národného divadla v ..
9.3.2023
Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku ..
2.3.2023
Verejnoprávna televízia už tento rok na jeseň uvedie na naše obrazovky ďalší pôvodný seriál. Tentoraz to ale bude ..
24.2.2023
Televízna sezóna je v plnom prúde a na našich obrazovkách sa po Mame na prenájom a Dunaji čochvíľa objaví aj ďalšia ..
16.2.2023
Po megaúspešnej druhej sérii Pečie celé Slovensko verejnoprávna televízia a rozhlas podľa očakávania už pripravuje aj ..
9.2.2023
Tak zostava účinkujúcich v najnovšej ôsmej sérii populárnej tanečnej Let’sDance na Markíze je už kompletne známa. ..
5.2.2023
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023