Na hranici – nový komediálny seriál na Joj-ke s obľúbenými hercami

Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny seriál Na hranici, ktorý je vlastne slovenskou licencovanou verziou chorvátskeho originálu s názvom Na granici. Dej je samozrejme prispôsobený slovenským reáliám a bude sa odohrávať vo fiktívnej obci Krivé „na hranici“ s Ukrajinou. Dobrou správou je, že na obsadení si televízia dala naozaj záležať a objavia sa v ňom obľúbení komediálni herci, a to aj tí, ktorí boli dlhšie mimo televíznej seriálovej tvorby.

Takto sa napríklad môžete tešiť na výkony Hany Gregorovej, Petra Sklára, Michaely Čobejovej, Romana Poláčika, Jozefa Vajdu, Gabiky Dzuríkovej, JevgenijaLibezňuka, Sväťa Malachovského, Štefana Martinoviča a mnohých ďalších. Aby sme nezabudli, ťažiskové postavy seriálu stvárnia Braňo Deák (čerstvý odídenec zo seriálu Oteckovia konkurenčnej Markízy) a Simona Kollárová (hrala napríklad v jojkárskom seriáli Nový život).

Pár slov o deji. V obci Krivé žije niekoľko rodín a zaujímavých postavičiek, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého možného, teda okrem ľudí, zbraní a drog. Dostane sa na všetko – na zakázané lásky, menšie romániky, veľa veselých pašeráckych dobrodružstiev a tiež na postavy, ktoré budú mať ambíciu prekvapiť a oživiť dej seriálu…

Televízia JOJ sa teda naozaj usilovne pripravuje na rok 2022. Pre divákov má prichystaných viacero veľkých seriálových projektov, vrátane práve predstavenej novinky Na hranici. Po slabšej jeseni, kedy sa na obrazovky dostala akurát Nemocnica (naozaj veľký hit, ktorý nepotrebuje predstavovať), sa tak bude snáď tešiť každý divák, ktorý obľubuje stále nové premiéry. Mimochodom, o novinkách, ktoré nám televízia JOJ ponúkne v nasledujúcom roku sa ešte pobavíme v budúcom článku.

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023