Na hranici – nový komediálny seriál na Joj-ke s obľúbenými hercami

Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny seriál Na hranici, ktorý je vlastne slovenskou licencovanou verziou chorvátskeho originálu s názvom Na granici. Dej je samozrejme prispôsobený slovenským reáliám a bude sa odohrávať vo fiktívnej obci Krivé „na hranici“ s Ukrajinou. Dobrou správou je, že na obsadení si televízia dala naozaj záležať a objavia sa v ňom obľúbení komediálni herci, a to aj tí, ktorí boli dlhšie mimo televíznej seriálovej tvorby.

Takto sa napríklad môžete tešiť na výkony Hany Gregorovej, Petra Sklára, Michaely Čobejovej, Romana Poláčika, Jozefa Vajdu, Gabiky Dzuríkovej, JevgenijaLibezňuka, Sväťa Malachovského, Štefana Martinoviča a mnohých ďalších. Aby sme nezabudli, ťažiskové postavy seriálu stvárnia Braňo Deák (čerstvý odídenec zo seriálu Oteckovia konkurenčnej Markízy) a Simona Kollárová (hrala napríklad v jojkárskom seriáli Nový život).

Pár slov o deji. V obci Krivé žije niekoľko rodín a zaujímavých postavičiek, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého možného, teda okrem ľudí, zbraní a drog. Dostane sa na všetko – na zakázané lásky, menšie romániky, veľa veselých pašeráckych dobrodružstiev a tiež na postavy, ktoré budú mať ambíciu prekvapiť a oživiť dej seriálu…

Televízia JOJ sa teda naozaj usilovne pripravuje na rok 2022. Pre divákov má prichystaných viacero veľkých seriálových projektov, vrátane práve predstavenej novinky Na hranici. Po slabšej jeseni, kedy sa na obrazovky dostala akurát Nemocnica (naozaj veľký hit, ktorý nepotrebuje predstavovať), sa tak bude snáď tešiť každý divák, ktorý obľubuje stále nové premiéry. Mimochodom, o novinkách, ktoré nám televízia JOJ ponúkne v nasledujúcom roku sa ešte pobavíme v budúcom článku.

Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022