Na hranici – nový komediálny seriál na Joj-ke s obľúbenými hercami

Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny seriál Na hranici, ktorý je vlastne slovenskou licencovanou verziou chorvátskeho originálu s názvom Na granici. Dej je samozrejme prispôsobený slovenským reáliám a bude sa odohrávať vo fiktívnej obci Krivé „na hranici“ s Ukrajinou. Dobrou správou je, že na obsadení si televízia dala naozaj záležať a objavia sa v ňom obľúbení komediálni herci, a to aj tí, ktorí boli dlhšie mimo televíznej seriálovej tvorby.

Takto sa napríklad môžete tešiť na výkony Hany Gregorovej, Petra Sklára, Michaely Čobejovej, Romana Poláčika, Jozefa Vajdu, Gabiky Dzuríkovej, JevgenijaLibezňuka, Sväťa Malachovského, Štefana Martinoviča a mnohých ďalších. Aby sme nezabudli, ťažiskové postavy seriálu stvárnia Braňo Deák (čerstvý odídenec zo seriálu Oteckovia konkurenčnej Markízy) a Simona Kollárová (hrala napríklad v jojkárskom seriáli Nový život).

Pár slov o deji. V obci Krivé žije niekoľko rodín a zaujímavých postavičiek, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého možného, teda okrem ľudí, zbraní a drog. Dostane sa na všetko – na zakázané lásky, menšie romániky, veľa veselých pašeráckych dobrodružstiev a tiež na postavy, ktoré budú mať ambíciu prekvapiť a oživiť dej seriálu…

Televízia JOJ sa teda naozaj usilovne pripravuje na rok 2022. Pre divákov má prichystaných viacero veľkých seriálových projektov, vrátane práve predstavenej novinky Na hranici. Po slabšej jeseni, kedy sa na obrazovky dostala akurát Nemocnica (naozaj veľký hit, ktorý nepotrebuje predstavovať), sa tak bude snáď tešiť každý divák, ktorý obľubuje stále nové premiéry. Mimochodom, o novinkách, ktoré nám televízia JOJ ponúkne v nasledujúcom roku sa ešte pobavíme v budúcom článku.

Novinky zo sveta TV
Už čoskoro sa v našich kinách (premiéra 22.9.2022) objaví nová slovensko-česko-poľská komédia Indián v hlavnej ..
2.8.2022
Vedomostné súťaže boli pred časom na našich obrazovkách naozaj veľmi populárne. Veď kto by si nepamätal na takého ..
26.7.2022
Po nedávnych úspešných projektoch verejnoprávnej televízie akými nepochybne bolo
21.7.2022
Po prvej úspešnej sezóne a spolupráci skupiny Markíza s Úniou ligových klubov (ÚLK) sa aj ročník 2022/2023, plus dve ..
15.7.2022
Teda reálne až od 2.augusta 2022 kedy prevezme kormidlo od dosluhujúceho riaditeľa Jaroslava Rezníka, ktorý bol mimochodom ..
5.7.2022
Verejnoprávna televízia pokračuje v tradícii natáčania vlastných sviatočných filmov a už teraz je jasné, že najmä ..
29.6.2022
Leto sa už nezadržateľne blíži a televízie začínajú meniť svoje štruktúry, pričom veľa priestoru dostávajú ..
26.6.2022
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022