Na hranici – nový komediálny seriál na Joj-ke s obľúbenými hercami

Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny seriál Na hranici, ktorý je vlastne slovenskou licencovanou verziou chorvátskeho originálu s názvom Na granici. Dej je samozrejme prispôsobený slovenským reáliám a bude sa odohrávať vo fiktívnej obci Krivé „na hranici“ s Ukrajinou. Dobrou správou je, že na obsadení si televízia dala naozaj záležať a objavia sa v ňom obľúbení komediálni herci, a to aj tí, ktorí boli dlhšie mimo televíznej seriálovej tvorby.

Takto sa napríklad môžete tešiť na výkony Hany Gregorovej, Petra Sklára, Michaely Čobejovej, Romana Poláčika, Jozefa Vajdu, Gabiky Dzuríkovej, JevgenijaLibezňuka, Sväťa Malachovského, Štefana Martinoviča a mnohých ďalších. Aby sme nezabudli, ťažiskové postavy seriálu stvárnia Braňo Deák (čerstvý odídenec zo seriálu Oteckovia konkurenčnej Markízy) a Simona Kollárová (hrala napríklad v jojkárskom seriáli Nový život).

Pár slov o deji. V obci Krivé žije niekoľko rodín a zaujímavých postavičiek, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého možného, teda okrem ľudí, zbraní a drog. Dostane sa na všetko – na zakázané lásky, menšie romániky, veľa veselých pašeráckych dobrodružstiev a tiež na postavy, ktoré budú mať ambíciu prekvapiť a oživiť dej seriálu…

Televízia JOJ sa teda naozaj usilovne pripravuje na rok 2022. Pre divákov má prichystaných viacero veľkých seriálových projektov, vrátane práve predstavenej novinky Na hranici. Po slabšej jeseni, kedy sa na obrazovky dostala akurát Nemocnica (naozaj veľký hit, ktorý nepotrebuje predstavovať), sa tak bude snáď tešiť každý divák, ktorý obľubuje stále nové premiéry. Mimochodom, o novinkách, ktoré nám televízia JOJ ponúkne v nasledujúcom roku sa ešte pobavíme v budúcom článku.

Novinky zo sveta TV
Popoluška je televízny evergreen našich Vianoc a preto ten, kto na ňu získa vysielacie práva je na Štedrý deň kráľom ..
15.1.2022
Rok 2022 sa pre televíziu Markíza stáva ozajstnou výzvou. Okrem overených seriálov a dvoch ťažiskových šou totiž do ..
7.1.2022
Ponuka na Silvestra v podaní našich najväčších televíznych staníc, komerčných JOJ a tv Markíza, a verejnoprávnej ..
30.12.2021
Televízia JOJ na tieto Vianoce tradične ponúkne skvelý mix filmov a rozprávok, ktorým bude samozrejme kraľovať ..
21.12.2021
Vianoce sú sviatky, počas ktorých si nevieme predstaviť, že by sme si nedopriali aj čas strávený v kruhu rodiny pri ..
19.12.2021
Rok 2022 je pre súkromnú televíziu JOJ naozaj dôležitý. Práve v tomto roku totiž oslávi svoje 20.narodeniny a tomu aj ..
9.12.2021
Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny ..
5.12.2021
Už je to raz tak. Seriálová kométa televízie Markíza takisto potrebuje  výraznejšie zmeny pre udržanie svojho diváka ..
28.11.2021
O troch nových seriáloch, ktoré RTVS získala v rámci televízneho veľtrhu MIPCOM vo francúzskom Cannes (11.-13.október ..
17.11.2021
RTVS sa tento rok podarilo nakúpiť množstvo pozoruhodných titulov, na ktoré sa diváci môžu tešiť už v rámci ..
10.11.2021