Nový seriál Nemocnica na JOJke

Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu z Koliby s názvom Nemocnica. Najväčším lákadlom má byť ešte donedávna veľká hviezda konkurenčnej Markízy Nela Pocisková. V novom seriáli sa predstaví v hlavnej úlohe a my uvidíme, či po niekoľkoročnej odmlke (počas ktorej sa plne venovala rodine) sa jej podarí veľkolepý návrat na televízne obrazovky.

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na samotný seriál. Dôležitá informácia je, že za ním stojí Danica Hričová, dvorná scenáristka a kreatívna producentka televízie JOJ. Medzi jej posledné úspechy sa napríklad radí obľúbený a aktuálne stále vysielaný Nový život (ale je podpísaná aj pod takými seriálovými hitmi ako je Búrlivé víno, Divoké kone, Chlapi neplačú či ZOO…). Keď sme pri obsadení, tak okrem Nely Pociskovej sa v nej objavia v hlavných úlohách mladí herci, ktorí ešte nemajú za sebou výraznejšie roly v seriáloch, čo inak celkom reálne môže pre televíziu priniesť ne/čakaný bonus v prípade, že diváka zaujmú nové neopozerané tváre, teda pokiaľ budú vo svojich úlohách dostatočne presvedčiví. Reč je o hercoch Richardovi Autnerovi a NoëloviCzuczorovi. Inak, rozbehnuté to majú obaja sľubne. Rišo Autner sa zatiaľ mihol na pár záberov v Oteckoch, no v očakávaných Slovanoch už dostal zaujímavejší priestor. NoëlCzuczor zase upútal v Milenkách a nepochybne aj v Bebjakovom filme Správa.

Ešte pár slov o tom, o čom vlastne nová „Nemocnica“ bude. Na centrálnom príjme nemocnice sa stretávajú dvaja mladí lekári, ktorí hneď od začiatku strácajú svoje sny a ideály prinesené ešte z fakulty. Žijú však naplno iba svojou prácou a ich súkromný život trpí. Teda mimo nemocnice. A práve na pracovisku si hľadajú vzťahy, ktoré nakoniec všetko len komplikujú. Do toho všetkého ešte zapadnú žabomyšie vojny medzi lekármi, primárom a narcistickým riaditeľom… Plus k tomu prirátajte aj reálne prípady pacientov, ktoré sa podľa tvorcov aj naozaj stali a máte zamiesené na zaujímavý televízny počin roka, ktorý má šancu osloviť množstvo divákov. Či sa tak aj naozaj stane, uvidíme už túto jar.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024