Nový seriál Nemocnica na JOJke

Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu z Koliby s názvom Nemocnica. Najväčším lákadlom má byť ešte donedávna veľká hviezda konkurenčnej Markízy Nela Pocisková. V novom seriáli sa predstaví v hlavnej úlohe a my uvidíme, či po niekoľkoročnej odmlke (počas ktorej sa plne venovala rodine) sa jej podarí veľkolepý návrat na televízne obrazovky.

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na samotný seriál. Dôležitá informácia je, že za ním stojí Danica Hričová, dvorná scenáristka a kreatívna producentka televízie JOJ. Medzi jej posledné úspechy sa napríklad radí obľúbený a aktuálne stále vysielaný Nový život (ale je podpísaná aj pod takými seriálovými hitmi ako je Búrlivé víno, Divoké kone, Chlapi neplačú či ZOO…). Keď sme pri obsadení, tak okrem Nely Pociskovej sa v nej objavia v hlavných úlohách mladí herci, ktorí ešte nemajú za sebou výraznejšie roly v seriáloch, čo inak celkom reálne môže pre televíziu priniesť ne/čakaný bonus v prípade, že diváka zaujmú nové neopozerané tváre, teda pokiaľ budú vo svojich úlohách dostatočne presvedčiví. Reč je o hercoch Richardovi Autnerovi a NoëloviCzuczorovi. Inak, rozbehnuté to majú obaja sľubne. Rišo Autner sa zatiaľ mihol na pár záberov v Oteckoch, no v očakávaných Slovanoch už dostal zaujímavejší priestor. NoëlCzuczor zase upútal v Milenkách a nepochybne aj v Bebjakovom filme Správa.

Ešte pár slov o tom, o čom vlastne nová „Nemocnica“ bude. Na centrálnom príjme nemocnice sa stretávajú dvaja mladí lekári, ktorí hneď od začiatku strácajú svoje sny a ideály prinesené ešte z fakulty. Žijú však naplno iba svojou prácou a ich súkromný život trpí. Teda mimo nemocnice. A práve na pracovisku si hľadajú vzťahy, ktoré nakoniec všetko len komplikujú. Do toho všetkého ešte zapadnú žabomyšie vojny medzi lekármi, primárom a narcistickým riaditeľom… Plus k tomu prirátajte aj reálne prípady pacientov, ktoré sa podľa tvorcov aj naozaj stali a máte zamiesené na zaujímavý televízny počin roka, ktorý má šancu osloviť množstvo divákov. Či sa tak aj naozaj stane, uvidíme už túto jar.

Novinky zo sveta TV
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021
Gameshow Fenomén21 je podľa popisu RTVS šou pre každého, kto chce udržať svoj mozog vo forme. Prečo? Pretože v nej bude ..
21.2.2021
Po roku RTVS opäť spúšťa výrobu obľúbenej panelovej diskusie s názvom Silná zostava*. S novou moderátorkou. Na ..
9.2.2021
Takže je to potvrdené. Zábavná šou sa vracia už túto jar na naše obrazovky už v šiestej sérii a konečne sú známe ..
2.2.2021
Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu ..
26.1.2021
Kto sa nevedel dočkať, kedy konečne začne zámorská NHL, tak ten má už teraz o zábavu postarané, skrátená sezóna ..
19.1.2021
Projekt dokumentárneho seriálu Ikony o najstaršej žijúcej generácii slovenských architektov vstupuje do svojej ďalšej ..
12.1.2021
Prvá z ohlásených seriálových noviniek na Markíze s názvom Najhorší týždeň môjho ..
10.1.2021
Kde sú tie časy keď televízie vo veľkom investovali do silvestrovských programov a okázalých šou. V ostatných rokoch ..
28.12.2020
JOJ na sviatky poteší všetkých divákov, na Štedrý deň bude opäť bez reklamy. Inak, po minuloročných rekordoch – Tri ..
17.12.2020