Nový seriál Nemocnica na JOJke

Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu z Koliby s názvom Nemocnica. Najväčším lákadlom má byť ešte donedávna veľká hviezda konkurenčnej Markízy Nela Pocisková. V novom seriáli sa predstaví v hlavnej úlohe a my uvidíme, či po niekoľkoročnej odmlke (počas ktorej sa plne venovala rodine) sa jej podarí veľkolepý návrat na televízne obrazovky.

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na samotný seriál. Dôležitá informácia je, že za ním stojí Danica Hričová, dvorná scenáristka a kreatívna producentka televízie JOJ. Medzi jej posledné úspechy sa napríklad radí obľúbený a aktuálne stále vysielaný Nový život (ale je podpísaná aj pod takými seriálovými hitmi ako je Búrlivé víno, Divoké kone, Chlapi neplačú či ZOO…). Keď sme pri obsadení, tak okrem Nely Pociskovej sa v nej objavia v hlavných úlohách mladí herci, ktorí ešte nemajú za sebou výraznejšie roly v seriáloch, čo inak celkom reálne môže pre televíziu priniesť ne/čakaný bonus v prípade, že diváka zaujmú nové neopozerané tváre, teda pokiaľ budú vo svojich úlohách dostatočne presvedčiví. Reč je o hercoch Richardovi Autnerovi a NoëloviCzuczorovi. Inak, rozbehnuté to majú obaja sľubne. Rišo Autner sa zatiaľ mihol na pár záberov v Oteckoch, no v očakávaných Slovanoch už dostal zaujímavejší priestor. NoëlCzuczor zase upútal v Milenkách a nepochybne aj v Bebjakovom filme Správa.

Ešte pár slov o tom, o čom vlastne nová „Nemocnica“ bude. Na centrálnom príjme nemocnice sa stretávajú dvaja mladí lekári, ktorí hneď od začiatku strácajú svoje sny a ideály prinesené ešte z fakulty. Žijú však naplno iba svojou prácou a ich súkromný život trpí. Teda mimo nemocnice. A práve na pracovisku si hľadajú vzťahy, ktoré nakoniec všetko len komplikujú. Do toho všetkého ešte zapadnú žabomyšie vojny medzi lekármi, primárom a narcistickým riaditeľom… Plus k tomu prirátajte aj reálne prípady pacientov, ktoré sa podľa tvorcov aj naozaj stali a máte zamiesené na zaujímavý televízny počin roka, ktorý má šancu osloviť množstvo divákov. Či sa tak aj naozaj stane, uvidíme už túto jar.

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023