Nový seriál Nemocnica na JOJke

Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu z Koliby s názvom Nemocnica. Najväčším lákadlom má byť ešte donedávna veľká hviezda konkurenčnej Markízy Nela Pocisková. V novom seriáli sa predstaví v hlavnej úlohe a my uvidíme, či po niekoľkoročnej odmlke (počas ktorej sa plne venovala rodine) sa jej podarí veľkolepý návrat na televízne obrazovky.

Poďme sa teraz pozrieť bližšie na samotný seriál. Dôležitá informácia je, že za ním stojí Danica Hričová, dvorná scenáristka a kreatívna producentka televízie JOJ. Medzi jej posledné úspechy sa napríklad radí obľúbený a aktuálne stále vysielaný Nový život (ale je podpísaná aj pod takými seriálovými hitmi ako je Búrlivé víno, Divoké kone, Chlapi neplačú či ZOO…). Keď sme pri obsadení, tak okrem Nely Pociskovej sa v nej objavia v hlavných úlohách mladí herci, ktorí ešte nemajú za sebou výraznejšie roly v seriáloch, čo inak celkom reálne môže pre televíziu priniesť ne/čakaný bonus v prípade, že diváka zaujmú nové neopozerané tváre, teda pokiaľ budú vo svojich úlohách dostatočne presvedčiví. Reč je o hercoch Richardovi Autnerovi a NoëloviCzuczorovi. Inak, rozbehnuté to majú obaja sľubne. Rišo Autner sa zatiaľ mihol na pár záberov v Oteckoch, no v očakávaných Slovanoch už dostal zaujímavejší priestor. NoëlCzuczor zase upútal v Milenkách a nepochybne aj v Bebjakovom filme Správa.

Ešte pár slov o tom, o čom vlastne nová „Nemocnica“ bude. Na centrálnom príjme nemocnice sa stretávajú dvaja mladí lekári, ktorí hneď od začiatku strácajú svoje sny a ideály prinesené ešte z fakulty. Žijú však naplno iba svojou prácou a ich súkromný život trpí. Teda mimo nemocnice. A práve na pracovisku si hľadajú vzťahy, ktoré nakoniec všetko len komplikujú. Do toho všetkého ešte zapadnú žabomyšie vojny medzi lekármi, primárom a narcistickým riaditeľom… Plus k tomu prirátajte aj reálne prípady pacientov, ktoré sa podľa tvorcov aj naozaj stali a máte zamiesené na zaujímavý televízny počin roka, ktorý má šancu osloviť množstvo divákov. Či sa tak aj naozaj stane, uvidíme už túto jar.

Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022