Markíza v marci vyráža do boja – čo všetko uvidíme?

Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší víťaz. Tak toto sú, okrem novej Superstar, najväčšie ťaháky Markízy na jarnú sezónu 2018.

Susedia

Pondelky ostanú v réžii úspešných Susedov. A keďže sa tradičný seriál po rokoch uchytil viac než dobre, televízia pokračuje vo výrobe a druhá séria nadviaže plynule na prvých 10 častí. Od 5. marca vytvorí tandem s Kuchyňou a 12. marca je na programe úvodná časť ďalšej série.

Kuchyňa

Keďže Susedia so svojou kratšou minutážou nedokážu pokryť celý prime-time (končia už o 21:10), potrebuje televízia pokryť aj zvyšok. Zároveň práve Susedia vytvárajú pre nasledujúci program silný nábeh, čo využije naplno pre úplnú novinku Kuchyňa (tento seriál už figuroval v plánoch aj minulý rok, ale televízia si ho umne podržala). Plánovaný nástup novinky je pondelok 5.marca.

Najväčší víťaz

Hneď na to (utorok 6. marca) Markíza vyrukuje s ďalšou novinkou – šou o chudnutí Najväčší víťaz. K jej nasadeniu prispel aj úspech Extrémnych premien, ktoré vďaka náročnejšej produkcii budú k dispozícii najskôr roku 2019. Najväčší víťaz je postavený na mierne odlišnom koncepte, novinka bude sledovať úsilie všetkých zúčastnených naraz. Skupina účastníkov je totiž na viacmesačnom kempe, kde bude chudnúť pod dohľadom profesionálnych trénerov.

Horná Dolná

Jeden z najúspešnejších komediálnych seriálov vôbec má príležitosť zabodovať v novom termíne. Keďže pondelky s úspechom zabrali spomínaní Susedia, Markíza sa pokúša zabojovať v deň, kedy ich drvivo poráža konkurencia s Inkognitom – vo štvrtok. A to hneď od 1.marca. Po Hornej Dolnej budú nasadené premiérové časti Dobre vedieť! Televízia sa tak rozhodla zmeniť „krimi“ ladený štvrtkový večer, kedy s Komisárom Rexom či Detektívom Dušom stále prepadávala.

Milenky

Asi najväčšiu zmenu podstúpi piatkový večer, deň, kedy vysielanie v posledných sezónach patrilo reality show Farma. Pokus s oživením piatkového termínu na jeseň 2014 so seriálom z lekárskeho prostredia Doktori nedopadol veľmi úspešne. Markíza tak dúfa v obrat so svojim novým romantickým seriálom pre ženy Milenky. Príbeh sa bude točiť okolo štyroch hlavných postáv, ktoré stvárnia divákom iste známe herečky: Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková a Zuzana Norisová. Premiéra? Piatok 2. marca.

Novinky zo sveta TV
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018
V podstate len nedávno zavedená tradícia – každý rok nová rozprávka, opäť pokračuje (predtým to boli ..
8.3.2018
Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší ..
2.3.2018
Keď sa spojí silný námet, medzinárodné herecké obsadenie a kvalitná produkcia, na plátne sa tak nezriedka objaví ..
21.2.2018
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018