Markíza v marci vyráža do boja – čo všetko uvidíme?

Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší víťaz. Tak toto sú, okrem novej Superstar, najväčšie ťaháky Markízy na jarnú sezónu 2018.

Susedia

Pondelky ostanú v réžii úspešných Susedov. A keďže sa tradičný seriál po rokoch uchytil viac než dobre, televízia pokračuje vo výrobe a druhá séria nadviaže plynule na prvých 10 častí. Od 5. marca vytvorí tandem s Kuchyňou a 12. marca je na programe úvodná časť ďalšej série.

Kuchyňa

Keďže Susedia so svojou kratšou minutážou nedokážu pokryť celý prime-time (končia už o 21:10), potrebuje televízia pokryť aj zvyšok. Zároveň práve Susedia vytvárajú pre nasledujúci program silný nábeh, čo využije naplno pre úplnú novinku Kuchyňa (tento seriál už figuroval v plánoch aj minulý rok, ale televízia si ho umne podržala). Plánovaný nástup novinky je pondelok 5.marca.

Najväčší víťaz

Hneď na to (utorok 6. marca) Markíza vyrukuje s ďalšou novinkou – šou o chudnutí Najväčší víťaz. K jej nasadeniu prispel aj úspech Extrémnych premien, ktoré vďaka náročnejšej produkcii budú k dispozícii najskôr roku 2019. Najväčší víťaz je postavený na mierne odlišnom koncepte, novinka bude sledovať úsilie všetkých zúčastnených naraz. Skupina účastníkov je totiž na viacmesačnom kempe, kde bude chudnúť pod dohľadom profesionálnych trénerov.

Horná Dolná

Jeden z najúspešnejších komediálnych seriálov vôbec má príležitosť zabodovať v novom termíne. Keďže pondelky s úspechom zabrali spomínaní Susedia, Markíza sa pokúša zabojovať v deň, kedy ich drvivo poráža konkurencia s Inkognitom – vo štvrtok. A to hneď od 1.marca. Po Hornej Dolnej budú nasadené premiérové časti Dobre vedieť! Televízia sa tak rozhodla zmeniť „krimi“ ladený štvrtkový večer, kedy s Komisárom Rexom či Detektívom Dušom stále prepadávala.

Milenky

Asi najväčšiu zmenu podstúpi piatkový večer, deň, kedy vysielanie v posledných sezónach patrilo reality show Farma. Pokus s oživením piatkového termínu na jeseň 2014 so seriálom z lekárskeho prostredia Doktori nedopadol veľmi úspešne. Markíza tak dúfa v obrat so svojim novým romantickým seriálom pre ženy Milenky. Príbeh sa bude točiť okolo štyroch hlavných postáv, ktoré stvárnia divákom iste známe herečky: Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková a Zuzana Norisová. Premiéra? Piatok 2. marca.

Novinky zo sveta TV
Politická diskusia je formát, ktorý na Markíze absentoval už dlhých päť rokov. A aj preto televízia chystá opätovný ..
16.9.2018
Do kín sa na konci septembra (27.9.2018 v premiére) dostáva ďalší zaujímavý filmový počin, na ktorom sa producentsky ..
6.9.2018
Slovenské seriály sú teraz populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Teda aspoň tak sa zdá podľa masívnej produkcie našich ..
2.9.2018
Už sme sa o predpokladaných účastníkoch show Tvoja tvár znie povedome bavili
21.8.2018
Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa ..
12.8.2018
Vyzerá to tak. Teda skôr sa jedná o to, že jesenný termín nasadenia show ešte nie je zo strany Tv JOJ potvrdený. Noví ..
1.8.2018
Mega úspešný seriál Markízy Oteckovia má momentálne letnú prestávku a na obrazovky sa vráti zase na ..
29.7.2018
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018