Markíza v marci vyráža do boja – čo všetko uvidíme?

Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší víťaz. Tak toto sú, okrem novej Superstar, najväčšie ťaháky Markízy na jarnú sezónu 2018.

Susedia

Pondelky ostanú v réžii úspešných Susedov. A keďže sa tradičný seriál po rokoch uchytil viac než dobre, televízia pokračuje vo výrobe a druhá séria nadviaže plynule na prvých 10 častí. Od 5. marca vytvorí tandem s Kuchyňou a 12. marca je na programe úvodná časť ďalšej série.

Kuchyňa

Keďže Susedia so svojou kratšou minutážou nedokážu pokryť celý prime-time (končia už o 21:10), potrebuje televízia pokryť aj zvyšok. Zároveň práve Susedia vytvárajú pre nasledujúci program silný nábeh, čo využije naplno pre úplnú novinku Kuchyňa (tento seriál už figuroval v plánoch aj minulý rok, ale televízia si ho umne podržala). Plánovaný nástup novinky je pondelok 5.marca.

Najväčší víťaz

Hneď na to (utorok 6. marca) Markíza vyrukuje s ďalšou novinkou – šou o chudnutí Najväčší víťaz. K jej nasadeniu prispel aj úspech Extrémnych premien, ktoré vďaka náročnejšej produkcii budú k dispozícii najskôr roku 2019. Najväčší víťaz je postavený na mierne odlišnom koncepte, novinka bude sledovať úsilie všetkých zúčastnených naraz. Skupina účastníkov je totiž na viacmesačnom kempe, kde bude chudnúť pod dohľadom profesionálnych trénerov.

Horná Dolná

Jeden z najúspešnejších komediálnych seriálov vôbec má príležitosť zabodovať v novom termíne. Keďže pondelky s úspechom zabrali spomínaní Susedia, Markíza sa pokúša zabojovať v deň, kedy ich drvivo poráža konkurencia s Inkognitom – vo štvrtok. A to hneď od 1.marca. Po Hornej Dolnej budú nasadené premiérové časti Dobre vedieť! Televízia sa tak rozhodla zmeniť „krimi“ ladený štvrtkový večer, kedy s Komisárom Rexom či Detektívom Dušom stále prepadávala.

Milenky

Asi najväčšiu zmenu podstúpi piatkový večer, deň, kedy vysielanie v posledných sezónach patrilo reality show Farma. Pokus s oživením piatkového termínu na jeseň 2014 so seriálom z lekárskeho prostredia Doktori nedopadol veľmi úspešne. Markíza tak dúfa v obrat so svojim novým romantickým seriálom pre ženy Milenky. Príbeh sa bude točiť okolo štyroch hlavných postáv, ktoré stvárnia divákom iste známe herečky: Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková a Zuzana Norisová. Premiéra? Piatok 2. marca.

Novinky zo sveta TV
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018
Druhá časť názvu totiž označuje školskú triedu. Áno, je to tak. Natáčanie nového pôvodného seriálu pre deti a ich ..
20.6.2018
Nový seriál na Joj-ke nám ukáže, aké je možné zákulisie našej politickej scény. Nečakajte však temné odhalenia a ..
17.6.2018
Tento mesiac v televízii Markíza končí dlhoročná športová „tvár“, člen športovej redakcie, Štefan Eisele. Svoj ..
5.6.2018
RTVS je hlavným producentom zaujímavého počinu, ktorý mapuje osudy a pôsobenie slovenskej osobnosti generála Milana ..
30.5.2018
Áno je to tak. Stále poulárnejší komik a tvár komediálneho seriálu Horná Dolná či zábavného formátu Inkognito sa ..
23.5.2018
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018