Kuchyňa – nový komediálny seriál na Markíze

Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové časti sa vysielajú práve teraz v marci. Po prepadáku Divokého Zapadákova by táto seriálová novinka mala obsadiť pondelkové večery a to už počas jarnej sezóny.

Kuchyňa bude teda tretím pokusom na seriál, akým boli Susedia či momentálne ešte stále je Horná Dolná. Ako som už spomenul, Divoký Zapadákov je podľa čísel prepadák a je predpoklad, že o chvíľu opustí televízne obrazovky. Minuloročná silne promovaná novinka Atletiko Cvernofka tiež vôbec neuspela, hoci sa v mnohom na Hornú Dolnú podobala. Kuchyňa má so seriálom z prostredia amatérskeho futbalu spoločný zahraničný originál, z ktorého vychádzajú. Kuchyňa je však pre zmenu postavená na úspešnom námete z ruskej proveniencie, ktorý Tv Markíza zasadila do horského prostredia Nízkych Tatier.

Ako všetky predchádzajúce seriály aj Kuchyňa sa bude môcť popýšiť silným hereckým obsadením. V hlavných úlohách môžeme vidieť Juraja Kemku, Moniku Hilmerovú, Martina Dejdara, Gabrielu Marcinkovú, Lukáša Latináka, Sama Spišáka či Jakuba Gogála. Režisérom je Jakub Króner (kinofilmy Lóve či Bratislavafilm).

O čo v seriáli pôjde

Michal (Samo Spišák), hlavný hrdina, je mladý kuchár, ktorý svoju kariéru začína v luxusnej bratislavskej reštaurácii. Počas dôležitej akcie spôsobí doslova pohromu a je nútený odísť. Typický mestský chalan sa tak dostáva do úplne odlišného prostredia na aké bol doteraz zvyknutý. Výbornú reštauráciu vedie šéfkuchár Zdeněk (Martin Dejdar) a Michalovi tak nezostáva nič iné ako spoznať svojich nových kolegov, akých na svojom predošlom mieste určite nemal. Napríklad bývalú hokejovú hviezdu, celebritného majiteľa, či okúzľujúcu manažérku reštaurácie Luciu (Gabriela Marcinková), ktorá poškuľuje po Michalovi s vidinou nového života po rozchode so ženatým milencom…

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022