Kuchyňa – nový komediálny seriál na Markíze

Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové časti sa vysielajú práve teraz v marci. Po prepadáku Divokého Zapadákova by táto seriálová novinka mala obsadiť pondelkové večery a to už počas jarnej sezóny.

Kuchyňa bude teda tretím pokusom na seriál, akým boli Susedia či momentálne ešte stále je Horná Dolná. Ako som už spomenul, Divoký Zapadákov je podľa čísel prepadák a je predpoklad, že o chvíľu opustí televízne obrazovky. Minuloročná silne promovaná novinka Atletiko Cvernofka tiež vôbec neuspela, hoci sa v mnohom na Hornú Dolnú podobala. Kuchyňa má so seriálom z prostredia amatérskeho futbalu spoločný zahraničný originál, z ktorého vychádzajú. Kuchyňa je však pre zmenu postavená na úspešnom námete z ruskej proveniencie, ktorý Tv Markíza zasadila do horského prostredia Nízkych Tatier.

Ako všetky predchádzajúce seriály aj Kuchyňa sa bude môcť popýšiť silným hereckým obsadením. V hlavných úlohách môžeme vidieť Juraja Kemku, Moniku Hilmerovú, Martina Dejdara, Gabrielu Marcinkovú, Lukáša Latináka, Sama Spišáka či Jakuba Gogála. Režisérom je Jakub Króner (kinofilmy Lóve či Bratislavafilm).

O čo v seriáli pôjde

Michal (Samo Spišák), hlavný hrdina, je mladý kuchár, ktorý svoju kariéru začína v luxusnej bratislavskej reštaurácii. Počas dôležitej akcie spôsobí doslova pohromu a je nútený odísť. Typický mestský chalan sa tak dostáva do úplne odlišného prostredia na aké bol doteraz zvyknutý. Výbornú reštauráciu vedie šéfkuchár Zdeněk (Martin Dejdar) a Michalovi tak nezostáva nič iné ako spoznať svojich nových kolegov, akých na svojom predošlom mieste určite nemal. Napríklad bývalú hokejovú hviezdu, celebritného majiteľa, či okúzľujúcu manažérku reštaurácie Luciu (Gabriela Marcinková), ktorá poškuľuje po Michalovi s vidinou nového života po rozchode so ženatým milencom…

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022