JOJ a jeseň 2022 – prekvapí svojou ponukou?

Áno i nie… Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor dostanú aj tie zavedené, ktorými Jojka nezriedka dokázala dostať svoju konkurenciu na lopatky (napríklad seriál Nemocnica – najsledovanejší formát televízie za ostatné roky, šou o „varení“ Bez servítky, alebo aj Hranica – momentálne najúspešnejší komediálny seriál na trhu).

Seriály na JOJ

Poďme pekne poporiadku. Tak v prvom rade to budú premiérové epizódy už spomínanej Nemocnice. Takisto sa na obrazovky vráti obľúbená Hranica. Konečne by sme sa mali dočkať aj premiéry kriminálky Kraj, ktorá mala byť pôvodne uvedená ešte minulú jeseň. Tešiť sa môžeme aj na kriminálnu minisériu Prokurátorka so Zuzanou Mauréry v hlavnej úlohe.

Zábavné šou

V septembri sa podvečer opäť budeme stretávať s obľúbenou šou Bez servítky a nebude chýbať ani legendárne Inkognito. Jojka však oprášila aj svoj najúspešnejší zábavno-vedomostný formát Riskuj!, ktorý sa vracia po neuveriteľných 15 rokoch. Svoje miesto vo vysielaní si tiež našla aj Rozborilova šou V siedmom nebi. Naopak, úplnou novinkou bude zoznamka Láska na chate. Zaujímavo vyzerá aj ohlásený zábavný špeciál od spriaznenej českej televízie Prima s názvom Muž to dokáže. Nosnou šou však zostáva multiúspešná zábavno-súťažná show Česko Slovensko má talent (už v jubilejnej desiatej sérii).

Sesterské stanice JOJ Plus a WAU

Na JOJ Plus to bude v pracovnom týždni Dr. House a Moja mama varí lepšie ako tvoja a od prvej časti mysteriózny seriál Stratené duše. Nebudú chýbať ani slovenskí Profesionáli. V prime-time to bude napríklad finálová séria WalkingDead (vo svetovej premiére), minisériaKlondike, spin-off Ničiteľov mýtov či šou Amerika má talent: Extreme. Z filmov to bude napríklad Kráčajúca skala, Wasabi, Warcraft: Prvý stret, TombRaider či celá filmová séria Taxi a slávne bondovky (vždy v piatok večer).

WAU zase ponúkne slovenskú premiéru novej kriminálky CSI: Vegas (celkom 10 dielov vždy v nedeľu večer od 4.septembra), či najnovší spin-off FBI: International. Ďalej to budú novinky Lietajúci doktori a Zelenáč. V posledne menovanom seriáli sa v hlavnej úlohe predstaví NathanFillion, aliasVtierkaCastle (tento seriál WAU takisto odvysiela od prvej série). Nebudú chýbať ani Klamári, či klasický detektívny seriál To je vražda, napísala. A Walker – texaskýranger či Diagnóza: Vražda.

Novinky zo sveta TV
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022
V koprodukcii RTVS vznikol ďalší zaujímavý kinofilm. Čierne na bielom koni totiž prezentuje u nás dosť netradičný ..
16.9.2022
Chatári je nový seriálový počin Markízy, ktorý má ambíciu nahradiť legendárnu Hornú Dolnú. Na začiatok môžete ..
11.9.2022
Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už ..
31.8.2022
Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ..
24.8.2022
Áno i nie... Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor ..
18.8.2022
Už čoskoro sa v našich kinách (premiéra 22.9.2022) objaví nová slovensko-česko-poľská komédia Indián v hlavnej ..
2.8.2022
Vedomostné súťaže boli pred časom na našich obrazovkách naozaj veľmi populárne. Veď kto by si nepamätal na takého ..
26.7.2022
Po nedávnych úspešných projektoch verejnoprávnej televízie akými nepochybne bolo
21.7.2022