JOJ a jeseň 2022 – prekvapí svojou ponukou?

Áno i nie… Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor dostanú aj tie zavedené, ktorými Jojka nezriedka dokázala dostať svoju konkurenciu na lopatky (napríklad seriál Nemocnica – najsledovanejší formát televízie za ostatné roky, šou o „varení“ Bez servítky, alebo aj Hranica – momentálne najúspešnejší komediálny seriál na trhu).

Seriály na JOJ

Poďme pekne poporiadku. Tak v prvom rade to budú premiérové epizódy už spomínanej Nemocnice. Takisto sa na obrazovky vráti obľúbená Hranica. Konečne by sme sa mali dočkať aj premiéry kriminálky Kraj, ktorá mala byť pôvodne uvedená ešte minulú jeseň. Tešiť sa môžeme aj na kriminálnu minisériu Prokurátorka so Zuzanou Mauréry v hlavnej úlohe.

Zábavné šou

V septembri sa podvečer opäť budeme stretávať s obľúbenou šou Bez servítky a nebude chýbať ani legendárne Inkognito. Jojka však oprášila aj svoj najúspešnejší zábavno-vedomostný formát Riskuj!, ktorý sa vracia po neuveriteľných 15 rokoch. Svoje miesto vo vysielaní si tiež našla aj Rozborilova šou V siedmom nebi. Naopak, úplnou novinkou bude zoznamka Láska na chate. Zaujímavo vyzerá aj ohlásený zábavný špeciál od spriaznenej českej televízie Prima s názvom Muž to dokáže. Nosnou šou však zostáva multiúspešná zábavno-súťažná show Česko Slovensko má talent (už v jubilejnej desiatej sérii).

Sesterské stanice JOJ Plus a WAU

Na JOJ Plus to bude v pracovnom týždni Dr. House a Moja mama varí lepšie ako tvoja a od prvej časti mysteriózny seriál Stratené duše. Nebudú chýbať ani slovenskí Profesionáli. V prime-time to bude napríklad finálová séria WalkingDead (vo svetovej premiére), minisériaKlondike, spin-off Ničiteľov mýtov či šou Amerika má talent: Extreme. Z filmov to bude napríklad Kráčajúca skala, Wasabi, Warcraft: Prvý stret, TombRaider či celá filmová séria Taxi a slávne bondovky (vždy v piatok večer).

WAU zase ponúkne slovenskú premiéru novej kriminálky CSI: Vegas (celkom 10 dielov vždy v nedeľu večer od 4.septembra), či najnovší spin-off FBI: International. Ďalej to budú novinky Lietajúci doktori a Zelenáč. V posledne menovanom seriáli sa v hlavnej úlohe predstaví NathanFillion, aliasVtierkaCastle (tento seriál WAU takisto odvysiela od prvej série). Nebudú chýbať ani Klamári, či klasický detektívny seriál To je vražda, napísala. A Walker – texaskýranger či Diagnóza: Vražda.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022