Iveta je späť, kedy ju na Joj uvidíme?

Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta už klope na dvere. Megaúspešný hit dvojice JanHřebejk (réžia) a PertrKolečko (scenár) pokračuje druhou sériou. Tá predošlá priniesla TV JOJ nadpriemernú sledovanosť, keď dokázala uhrať  priemerný rating 11,3% v najžiadanejšej komerčnej cieľovke 12-54 a s podielom na trhu s priemerom až 27%. Aj vďaka tomu sa tento seriál dokázal zaradiť medzi najúspešnejšie projekty z posledných rokov, bok po boku konkurenčných seriálov na Markíze – Druhá šanca a Dunaj, k vašim službám.

Druhá séria tak v podstate okamžite dostala zelenú a nových 10 epizód sa začalo natáčať ešte minulý rok v lete. S tým, že posledná klapka padla v novembri. A kedy novú Ivetu uvidíme na našich televíznych obrazovkách? Tak už je to oficiálne potvrdené – TV JOJ novinku nasadí už v nedeľu 3.marca v hlavnom vysielacom čase. Bude tak v priamom súboji bojovať o priazeň divákov s markizáckymhighlightom sezóny – tanečnou šou Let’sDance.

O čom nová Iveta vlastne bude? Dej sa už nebude odohrávať iba na Slovensku, ale aj v Prahe. A dokonca ani nie celý v roku 2024, ale prenesú sa v ňom aj do budúcnosti, keď sa časť príbehu bude rozvíjať až v roku 2027. Čo sa týka hereckého obsadenia, tak samozrejme nemôže chýbať samotná Iveta v podaní Alžbety Ferencovej a jej seriálová mama, ktorú stvárňuje Zuzana Mauréry. Viac priestoru dostane aj Ivetin otec (Marián Balog), či Ivetin priateľ Števo (Michal Kinik). V druhej sérii sa objavia aj nové tváre. Napríklad MarsellBendig (mladý český herec, ktorý už dokázal získať aj Českého leva za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe), alebo i Jiří Havelka, ktorý si zase strihne úlohu primátora Prahy.

Ako promuje svoj seriál priamo TV JOJ? „Okrem svojráznej a drzej krásky sa dej bude točiť aj okolo jej partnera Števa, svojráznej mamy Diany a prostoduchého otca Ľuba alebo nového kamaráta Dada“. A tiež by to mala byť väčšia zábava a viac akcie: „Počas natáčania bolo použitých viac akčných scén – napríklad výbuch auta, let helikoptérou či zbúranie seriálového trebišovského kostola“.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024