Let’sDance 9. séria – vieme kto bude účinkovať, vieme kedy začína

Možno viete a možno ešte nie, že už čoskoro sa na Markíze môžeme tešiť na deviate pokračovanie obľúbenej tanečnej šou Let’sDance. Zostava súťažiacich sa postupne zverejňovala, až sme sa napokon dozvedeli, že tohtoročnú tanečnú výzvu prijalo až 11 známych slovenských osobností. Nebudú medzi nimi chýbať populárni herci a herečky, ale aj futbalista, modelka, speváčka, šéfkuchár či redaktor televízie.

Najprv si ale povedzme, kedy je na našich televíznych obrazovkách naplánovaný jej začiatok. Takže zapamätajte si: deviata séria Let’sDance začína v nedeľu 3.marca vo večernom prime-time ako inak. Poďme sa teraz bližšie pozrieť na obsadenie. Najväčšie zastúpenie majú herci a herečky. Našu mladú hereckú nádej Petru Dubayovú dobre poznáme napríklad z veľkolepého seriálu Dunaj, k vašim službám. Na scénu pred kamery sa po materskej dovolenke zase vracia aj Anička Jakab Rakovská, a za staršiu hereckú gardu bude niesť pochodeň Hana Gregorová (mimochodom najstaršia súťažiaca v histórii tejto šou).

Z hercov budeme zvedaví na dvoch Jurajov – Loja a Baču, pridá sa aj Jakub Jablonský (Dunaj, česká seriálová novinka Policie Hvar…). Ján Ďurica si pre zmenu neobuje kopačky ale tanečné topánky, Janko Tribula zase nebude spovedať s mikrofónom v ruke, ale bude spovedaný. Kulinársky svet zase zastupuje známy šéfkuchár Martin Novák, spevácku brandžu Tina, zo sveta topmodeliekk nám nakukne Michaela Kocianová.

A čo ďalšie dôležité postavy Let’sDance? Moderovať bude opäť už osvedčená dvojica Lucia Hlaváčková a Viktor Vincze. Do porotcovských kresiel sadne podľa všetkého „iba“ trojica Tatiana Drexler, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík. Štvrtý porotca (v predchádzajúcej sezóne to bol Ján Koleník) sa v aktuálnych vyjadreniach televízie nespomína.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024