Adela sa udomácňuje na obrazovkách verejnoprávnej televízie

Nuž, s trochou zveličenia by sa to dalo aj takto pomenovať. Adele Vinczeovej (40) totiž RTVS dala ďalšiu príležitosť (okrem toho má vlastnú talkšou na Dvojke Trochu inak s Adelou, a dlhodobo už niekoľko  rokov s prestávkamihviezdi aj v programe Milujem Slovensko) a v rámci 65.výročia televízneho vysielania na Slovensku ju obsadila do role moderátorky novej špeciálnej relácie s názvom Boli sme pri tom. Tá sa na obrazovky Jednotky dostane koncom októbra (prvá časť už vo štvrtok 28.10.2021 o 20.30). Boli sme pri tom tak nahradí inú obľúbenú spomienkovú reláciu RTVS Zlaté časy (o jej konci sa prvé zmienky začali objavovať po nečakanom skone Milana Lasicu, ktorý bol stálym hosťom relácie, pričom televízia po jeho smrti ešte do vysielania zaradila osem premiérových dielov, ktoré s ním stihla nakrútiť).

Spomienková talkšou Boli sme pri tom sa bude venovať rôznym témam a zaujímavostiam z bohatej histórie televízie. Pracovať sa bude s nepreberným množstvom materiálu z televízneho archívu a v štúdiu budeme mať možnosť vidieť množstvo zaujímavých hostí a ich postrehy a spomienky, okrem toho sa  však objavia aj dokrútky s osobnosťami slovenskej kultúry a spoločnosti, ktorých život bol nezanedbateľne spätý s televíznym vysielaním. Nebudú chýbať ani hudobní hostia. Relácia bude trvať približne hodinu a ako sme už spomínali v úvode, objavia sa v jej mnohí skvelí hostia. Takto pozvanie do štúdia prijali napríklad také výnimočné osobnosti ako Kamila Magálová, Vladimír Strnisko, Milan Kňažko, či OldoHlaváček, ale aj DanoDangl, Števo Skrúcaný a mnohí ďalší.

Novinky zo sveta TV
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022
Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda ..
10.4.2022
Do našich kín sa čoskoro (7.apríla 2022) dostane nový počin slovenského režiséra Petra Bebjaka s názvom Tieňohra. ..
3.4.2022
Teda zanedlho ako zanedlho. Na počin jednej z najúspešnejších slovenských režisérok Mariany ČengelSolčanskej (stojí ..
27.3.2022
Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
16.3.2022