Milujem Slovensko s novými kapitánmi

Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa v relácii priam našli? Tak vedzte, že v najbližšej sérii budete musieť Dana Dangla s Adelou Vinczeovou v tomto úspešnom formáte oželieť. Prečo? O tom si povieme viac v nasledujúcom článku.

Hoci sa o zmene moderátorov (kapitánov) družstiev hovorilo už dávnejšie, stále to vyzeralo ako ďaleká hudba budúcnosti. Po šiestich rokoch prichádza pre siedmu sériu Milujem Slovensko zmena. Na jeseň sa šou objaví na televíznych obrazovkách bez svojich najvýraznejších tvárí.

Okolo zábavnej šou sa stále niečo deje, už na začiatku roka prebehli médiami správy o jej možnom konci z titulu zníženého rozpočtu RTVS. Tak nakoniec je potvrdené, že verejnoprávna televízia si poistila tento formát ešte na najbližšie dva roky.

Dvojica Adela a Dangl však s Milujem Slovensko nekončí úplne a nadobro. Adela Vinczeová potvrdila, že obaja budú v show pokračovať v roku 2019. V zahraničných verziách to funguje tak, že sa dve dvojice kapitánov striedajú obsezónu, slovenská bola výnimkou. Až doteraz.

V kontexte týchto správ však vyniká informácia, že po úspechu pilotnej časti svojej spoločnej šou Dvaja na jedného na Markíze s hosťom Dominikou Cibulkovou by sa nové diely v komerčnej televízii mali objaviť už tento rok. Niet sa čo diviť. Pilot mal výborné čísla sledovanosti (rating 11,9 % s podielom 30,5 %).

A teda úspešná dvojica Adela banášová Vinczeová a Daniel Dangl, ktorá sa „našla“ práve v Milujem Slovensko bude s najväčšou pravdepodobnosťou moderovať na jeseň novú šou u konkurencie. Aká dvojica sa stane novými kapitánmi Milujem Slovensko ešte nie je známe.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022