RTVS prichádza s premiérovými časťami talkšou Trochu inak s Adelou

A nová séria dostáva aj väčší priestor na obrazovke Dvojky, konkrétne uvidíme ju nie raz, ale až dvakrát mesačne. Obľúbená talkšou Adely Vinczeovej sa stále drží na popredných miestach sledovanosti (v rámci verejnoprávnej televízie) a fanúšikovia sa vždy tešia na nové časti, v ktorých vystupujú len tie najzaujímavejšie slovenské osobnosti naprieč celým spektrom našej spoločnosti. Premiérová časť bola už odvysielaná (v piatok 10.septrembra na Dvojke).

Pozvanie vystúpiť v prvej premiérovej časti aktuálnej sezóny relácie prijali také osobnosti ako Kamila Magálová (jedna z najpopulárnejších a najznámejších slovenských herečiek), docent ZbyněkKubáček (vysokoškolský pedagóg – vedúci katedry matematickej analýzy a numerickej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave), Eva Petrikovičová (populárna youtuberka, ktorá sa venuje téme zdravého stravovania a obezity) a hudobný hosť PaperMoon Trio (ženské vokálne trio, ktoré vzišlo z orchestra Bratislava Hot Serenaders).

Druhá premiérová časť je naplánovaná na 24.septembra na Dvojke o 22.15, s ďalšími zaujímavými hosťami. Predstavia sa v nej Boris Valábik (bývalý hokejista, aktuálne moderátor a komentátor športových prenosov), profesor Pavol Alexy (z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktorý sa už viac ako 20 rokov venuje výskumu plastov z obnoviteľných zdrojov), Iveta Pupišová (ktorá po mnohých rokoch strávených v hotelovom sektore dnes odovzdáva svoje skúsenosti formou školení a poradenskými službami hotelierom a pracovníkom v segmente HoReCa a pomáha im profesionálne vytvoriť príjemné prostredie pre hostí) a ako hudobný hosť Nany Hudák(prievidzský pesničkársky samorast a slobodomyšlienkár).

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022