Za sklom, dočkáme sa konečne druhej série?

Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej premiére 28.9. 2016 najsledovanejším televíznym nespravodajským programom? Nuž áno, pár mesiacov už ubehlo a na rade je po odkladoch a stopnutiach zo strany televízie Joj (napríklad ešte na jeseň minulého roka) konečne aj druhá séria.

Teraz je to už definitívne. Prerušená séria (pretože prvý diel série bol už odvysielaný) sa vracia na obrazovky. Kedy? Priamo 1. mája o 20.35 v utorok. Presne tento termín ohlásila televízia v predbežných programových plánoch. Ako tv JOJ ešte minulý rok uviedla, chcela svojej kriminálke nájsť lepší čas, pretože pri štarte druhej série mierne prepadla. Oproti finále prvej série to bolo o takmer štvrtinu divákov.

Za sklom uvidíme až dva večery v týždni (takto vyzerá tohtosezónne nasadzovanie viacerých seriálov na Jojke, za všetky uvediem napríklad Prázdniny či Hotel) a v lepšom čase ako to bolo minulú jeseň (hlavný večerný prime-time).

Ak ste pozabudli na dejové súvislosti seriálu, tak na pripomenutie si môžete prečítať náš starší článok, ktorý bol uverejnený ešte minulý rok pred pôvodne plánovaným nasadením druhej série seriálu. (čítaj Za sklom 2.séria)

Za sklom 2. séria v skratke:

  • režiséri seriálu: Peter Bebjak, Róbert Šveda, Michal Blaško
  • v hlavných úlohách: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Jiří Bartoška, Kamila Magálová, Zuzana Kanócz, Milan Kňažko, Noël Czuczor, Alexander Bárta, Maroš Kramár, Zuzana Mauréry, Rebeka Poláková, Juraj Rašla a ďalší

Aj za pokračovaním stojí DNA Production (Čiara, Marhuľový ostrov, Čistič, Trhlina…)

Prvá séria na jeseň 2016 sledovanosť: v stredajšom prime-time to bolo v priemere takmer 240 tisíc divákov (cieľová skupina 12-54) s trhovým podielom 20,4 %. V 12+ priemerný rating: 390 tisíc divákov s podielom 18,6 %.

Novinky zo sveta TV
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018
Nové vedenie Slovenskej verejnoprávnej televízie nepredĺži spoluprácu niektorým externým redaktorom televízneho ..
2.5.2018
Komediálne seriály sú v ostatnom období veľmi populárne a televízie prichádzajú neustále s novými produkciami. To isté ..
24.4.2018
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018