Veľká noc sa blíži, na čo sa môžeme tešiť na televíznych obrazovkách?

Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali vianočný program televízií a už je tu Veľká noc. Sviatočné televízne menu vám samozrejme priblížime aj tentoraz.

Markíza

Momentálne najsledovanejší program televízie – Oteckovia, pobeží aj naďalej v nezmenenom čase. Na Veľký piatok im bude sekundovať Shrek 2. Večer však už budú pauzovať Milenky a namiesto nich Markíza uvedie premiéru filmu V srdci mora. Biela sobota sa bude niesť v znamení premiérovej animovanej rozprávky Hotel Transylvánia 2. Podvečer uvidíme klasický americký film Svadby podľa Mary a tiež Smotánku. Nedeľa sa od tých zvyčajných, nesviatočných príliš líšiť nebude. Klasicky podvečer nás čakajú reprízy komediálnych seriálov Kuchyňa, Horná Dolná a Susedia, večer Superstar. V pondelok opäť nebudú chýbať najúspešnejšie tituly, avšak s malou zmenou, po premiére novej časti Susedov bude nasledovať slovenská televízna komédia podľa námetu Michaely Čobejovej – Pani Dokonalá. Cez deň uvidíme klasiku Nevera po Slovensky či Pacho hybský zbojník.

Joj

V piatok sa na tejto televíznej stanici dočkáme reprízy vlaňajšej silne promovanej rozprávky Veľká šestka a tiež Veľkonočné prekvapenie z Doby ľadovej. Keďže Prázdniny už skončili, na Veľký piatok televízia plánuje nasadiť premiéru animovaného filmu Dobrý dinosaurus. Biela sobota prinesie na Jojke akčný trhák s Gerardom Butlerom v hlavnej úlohe – Muž na pravom mieste, podvečer sa naše ratolesti môžu tešiť z kultového animáku Hľadá sa Nemo. V nedeľu budú bezo zmien odvysielané Nová záhrada, Na chalupe a Nové bývanie plus V siedmom nebi v hlavnom večernom slote. V pondelok vytiahne Jojka tradičné: Ako utopiť dr. Mráčka a animák Tučniaky z Madagaskaru. Večer pôjde veľkonočný špeciál Inkognita a po ňom premiéra amerického filmu Macík 2.

RTVS

Program verejnoprávnej televízie sa ponesie tradične v sviatočnejšom duchu. Tak vo Veľký piatok to napríklad bude na Jednotke snímka biblického historického príbehu Ježiš z roku 1999 v dvoch častiach za sebou. V sobotu je naplánovaná dvojdielna talianska miniséria Salón sestier Fontánových. V nedeľu zostáva na programe na Jednotke Inšpektor Max a sviatočné popoludnie nám spestria také tituly ako Šialene smutná princezná či Veselá Veľká noc s Belmondom. V pondelok podvečer pôjde klasická rozprávka S čerty nejsou žerty a večer premiéra najúspešnejšieho filmu z ostatných Českých levov – Baba z ľadu so Zuzanou Krónerovou a Pavlem Novým v hlavných úlohách.

Novinky zo sveta TV
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018
V podstate len nedávno zavedená tradícia – každý rok nová rozprávka, opäť pokračuje (predtým to boli ..
8.3.2018
Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší ..
2.3.2018
Keď sa spojí silný námet, medzinárodné herecké obsadenie a kvalitná produkcia, na plátne sa tak nezriedka objaví ..
21.2.2018
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018