Veľká noc sa blíži, na čo sa môžeme tešiť na televíznych obrazovkách?

Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali vianočný program televízií a už je tu Veľká noc. Sviatočné televízne menu vám samozrejme priblížime aj tentoraz.

Markíza

Momentálne najsledovanejší program televízie – Oteckovia, pobeží aj naďalej v nezmenenom čase. Na Veľký piatok im bude sekundovať Shrek 2. Večer však už budú pauzovať Milenky a namiesto nich Markíza uvedie premiéru filmu V srdci mora. Biela sobota sa bude niesť v znamení premiérovej animovanej rozprávky Hotel Transylvánia 2. Podvečer uvidíme klasický americký film Svadby podľa Mary a tiež Smotánku. Nedeľa sa od tých zvyčajných, nesviatočných príliš líšiť nebude. Klasicky podvečer nás čakajú reprízy komediálnych seriálov Kuchyňa, Horná Dolná a Susedia, večer Superstar. V pondelok opäť nebudú chýbať najúspešnejšie tituly, avšak s malou zmenou, po premiére novej časti Susedov bude nasledovať slovenská televízna komédia podľa námetu Michaely Čobejovej – Pani Dokonalá. Cez deň uvidíme klasiku Nevera po Slovensky či Pacho hybský zbojník.

Joj

V piatok sa na tejto televíznej stanici dočkáme reprízy vlaňajšej silne promovanej rozprávky Veľká šestka a tiež Veľkonočné prekvapenie z Doby ľadovej. Keďže Prázdniny už skončili, na Veľký piatok televízia plánuje nasadiť premiéru animovaného filmu Dobrý dinosaurus. Biela sobota prinesie na Jojke akčný trhák s Gerardom Butlerom v hlavnej úlohe – Muž na pravom mieste, podvečer sa naše ratolesti môžu tešiť z kultového animáku Hľadá sa Nemo. V nedeľu budú bezo zmien odvysielané Nová záhrada, Na chalupe a Nové bývanie plus V siedmom nebi v hlavnom večernom slote. V pondelok vytiahne Jojka tradičné: Ako utopiť dr. Mráčka a animák Tučniaky z Madagaskaru. Večer pôjde veľkonočný špeciál Inkognita a po ňom premiéra amerického filmu Macík 2.

RTVS

Program verejnoprávnej televízie sa ponesie tradične v sviatočnejšom duchu. Tak vo Veľký piatok to napríklad bude na Jednotke snímka biblického historického príbehu Ježiš z roku 1999 v dvoch častiach za sebou. V sobotu je naplánovaná dvojdielna talianska miniséria Salón sestier Fontánových. V nedeľu zostáva na programe na Jednotke Inšpektor Max a sviatočné popoludnie nám spestria také tituly ako Šialene smutná princezná či Veselá Veľká noc s Belmondom. V pondelok podvečer pôjde klasická rozprávka S čerty nejsou žerty a večer premiéra najúspešnejšieho filmu z ostatných Českých levov – Baba z ľadu so Zuzanou Krónerovou a Pavlem Novým v hlavných úlohách.

Novinky zo sveta TV
Politická diskusia je formát, ktorý na Markíze absentoval už dlhých päť rokov. A aj preto televízia chystá opätovný ..
16.9.2018
Do kín sa na konci septembra (27.9.2018 v premiére) dostáva ďalší zaujímavý filmový počin, na ktorom sa producentsky ..
6.9.2018
Slovenské seriály sú teraz populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Teda aspoň tak sa zdá podľa masívnej produkcie našich ..
2.9.2018
Už sme sa o predpokladaných účastníkoch show Tvoja tvár znie povedome bavili
21.8.2018
Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa ..
12.8.2018
Vyzerá to tak. Teda skôr sa jedná o to, že jesenný termín nasadenia show ešte nie je zo strany Tv JOJ potvrdený. Noví ..
1.8.2018
Mega úspešný seriál Markízy Oteckovia má momentálne letnú prestávku a na obrazovky sa vráti zase na ..
29.7.2018
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018