Veľká noc sa blíži, na čo sa môžeme tešiť na televíznych obrazovkách?

Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali vianočný program televízií a už je tu Veľká noc. Sviatočné televízne menu vám samozrejme priblížime aj tentoraz.

Markíza

Momentálne najsledovanejší program televízie – Oteckovia, pobeží aj naďalej v nezmenenom čase. Na Veľký piatok im bude sekundovať Shrek 2. Večer však už budú pauzovať Milenky a namiesto nich Markíza uvedie premiéru filmu V srdci mora. Biela sobota sa bude niesť v znamení premiérovej animovanej rozprávky Hotel Transylvánia 2. Podvečer uvidíme klasický americký film Svadby podľa Mary a tiež Smotánku. Nedeľa sa od tých zvyčajných, nesviatočných príliš líšiť nebude. Klasicky podvečer nás čakajú reprízy komediálnych seriálov Kuchyňa, Horná Dolná a Susedia, večer Superstar. V pondelok opäť nebudú chýbať najúspešnejšie tituly, avšak s malou zmenou, po premiére novej časti Susedov bude nasledovať slovenská televízna komédia podľa námetu Michaely Čobejovej – Pani Dokonalá. Cez deň uvidíme klasiku Nevera po Slovensky či Pacho hybský zbojník.

Joj

V piatok sa na tejto televíznej stanici dočkáme reprízy vlaňajšej silne promovanej rozprávky Veľká šestka a tiež Veľkonočné prekvapenie z Doby ľadovej. Keďže Prázdniny už skončili, na Veľký piatok televízia plánuje nasadiť premiéru animovaného filmu Dobrý dinosaurus. Biela sobota prinesie na Jojke akčný trhák s Gerardom Butlerom v hlavnej úlohe – Muž na pravom mieste, podvečer sa naše ratolesti môžu tešiť z kultového animáku Hľadá sa Nemo. V nedeľu budú bezo zmien odvysielané Nová záhrada, Na chalupe a Nové bývanie plus V siedmom nebi v hlavnom večernom slote. V pondelok vytiahne Jojka tradičné: Ako utopiť dr. Mráčka a animák Tučniaky z Madagaskaru. Večer pôjde veľkonočný špeciál Inkognita a po ňom premiéra amerického filmu Macík 2.

RTVS

Program verejnoprávnej televízie sa ponesie tradične v sviatočnejšom duchu. Tak vo Veľký piatok to napríklad bude na Jednotke snímka biblického historického príbehu Ježiš z roku 1999 v dvoch častiach za sebou. V sobotu je naplánovaná dvojdielna talianska miniséria Salón sestier Fontánových. V nedeľu zostáva na programe na Jednotke Inšpektor Max a sviatočné popoludnie nám spestria také tituly ako Šialene smutná princezná či Veselá Veľká noc s Belmondom. V pondelok podvečer pôjde klasická rozprávka S čerty nejsou žerty a večer premiéra najúspešnejšieho filmu z ostatných Českých levov – Baba z ľadu so Zuzanou Krónerovou a Pavlem Novým v hlavných úlohách.

Novinky zo sveta TV
Už zanedlho sa budeme môcť priučiť bontónu a spoločenskej etikete prostredníctvom nového animovaného televízneho ..
5.12.2018
Poďme sa pozrieť na program slovenských televízií v najväčší sviatok roka Štedrý deň. Nie preto, že Vianoce sú už ..
2.12.2018
Áno je to tak. Súťažné hry opäť dostávajú zelenú a od budúceho roka sa tak budete môcť pozrieť až na 4 nové ..
23.11.2018
Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými ..
15.11.2018
Šou Najväčší Slovák vyvoláva rozruch už od začiatku. Teda od prvej upútavky, ktorú verejnoprávna RTVS ..
11.11.2018
Teda pokiaľ všetko vyjde tak ako má. Pokračovanie seriálu je totiž aktuálne v prípravnej fáze a s natáčaním sa ráta ..
4.11.2018
Áno je to tak. Seriálový komediálny počin Markízy -
28.10.2018
Do kín (premiéra 1.11.2018) smeruje film Ostrým nožom v koprodukcii RTVS inšpirovaný prípadom ..
18.10.2018
Séria nových seriálov na Jojke sa bude opäť niesť v komediálnom duchu. K už natočeným projektom Delukse ..
14.10.2018
Ale áno, Susedia už veru majú svoj vrchol za sebou, o tom snáď ..
3.10.2018