Prázdniny sa uchytili, Markíza prinesie vlastné…

Po úspechu rodinného seriálu Prázdniny, ktorý na jar uviedla Tv Joj sa aj Markíza pokúsi zabojovať o svojho diváka obdobným seriálom s názvom Oteckovia.

Otcovia, ktorí sa sami postarajú o deti. Ľahké? Nuž ako pre koho, presne tak ako nám to ukázali otcovia v seriáli Prázdniny. Ich úspech podnietil televíziu Markíza k výrobe ďalšieho nového seriálového projektu, hoci doteraz s nasadzovaním noviniek dvakrát úspešná nebola. Markíze totiž nefungovali napríklad ani také komediálne novinky so silným obsadením ako Divoký Zapadákov a predtým Atletiko Cvernofka.

V novinke Oteckovia sa do pozornosti dostanú hneď štyri rodiny a otcovia. Samozvané „hlavy“ rodín si budú musieť poradiť s deťmi aj bez pomoci svojich manželiek. V hlavných úlohách sa v úlohe otcov podľa posledných správ predstavia napríklad Vlado Kobielsky a Braňo Deák. Obaja sa tiež predstavia v najnovšej sérii Let´s Dance a tak by nebolo prekvapením, ak by sa ich účinkovanie v tanečnej šou nieslo v duchu nenápadnej kampane na nový seriál. Úlohy mamičiek si zase strihnú herečky Monika Hilmerová (v poslednom období stabilná markízácka tvár) a Zuzana Mauréry (doteraz skôr tvár jojky).

S novinkou by sme sa mohli oboznámiť niekedy na budúci rok, respektíve na jar. Nikoho však neprekvapí ak budú Oteckovia nasadení hneď na úvod roka. V rovnakom období totiž plánuje Tv JOJ nasadiť druhú sériu Prázdnin, ktorý sa momentálne vo veľkom natáča. Oteckovia vznikajú podľa licencie kúpenej od argentínskeho vysielateľa Telefe (skupina Viacom) a predlohy s názvom Dear Daddies, ktorá vznikla už v roku 2014. V Južnej Amerike už vzniklo viacero verzií tohto seriálu. CME (vlastník Markízy) získal licenciu aj na ďalšie svoje trhy (Česko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvátsko a Slovinsko).

Okrem Oteckov na svoju premiéru na televíznych obrazovkách čaká aj komediálny seriál Kuchyňa či kriminálka Detektív Dušo s Alexandrom Bártom v hlavnej úlohe.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022