Prázdniny sa uchytili, Markíza prinesie vlastné…

Po úspechu rodinného seriálu Prázdniny, ktorý na jar uviedla Tv Joj sa aj Markíza pokúsi zabojovať o svojho diváka obdobným seriálom s názvom Oteckovia.

Otcovia, ktorí sa sami postarajú o deti. Ľahké? Nuž ako pre koho, presne tak ako nám to ukázali otcovia v seriáli Prázdniny. Ich úspech podnietil televíziu Markíza k výrobe ďalšieho nového seriálového projektu, hoci doteraz s nasadzovaním noviniek dvakrát úspešná nebola. Markíze totiž nefungovali napríklad ani také komediálne novinky so silným obsadením ako Divoký Zapadákov a predtým Atletiko Cvernofka.

V novinke Oteckovia sa do pozornosti dostanú hneď štyri rodiny a otcovia. Samozvané „hlavy“ rodín si budú musieť poradiť s deťmi aj bez pomoci svojich manželiek. V hlavných úlohách sa v úlohe otcov podľa posledných správ predstavia napríklad Vlado Kobielsky a Braňo Deák. Obaja sa tiež predstavia v najnovšej sérii Let´s Dance a tak by nebolo prekvapením, ak by sa ich účinkovanie v tanečnej šou nieslo v duchu nenápadnej kampane na nový seriál. Úlohy mamičiek si zase strihnú herečky Monika Hilmerová (v poslednom období stabilná markízácka tvár) a Zuzana Mauréry (doteraz skôr tvár jojky).

S novinkou by sme sa mohli oboznámiť niekedy na budúci rok, respektíve na jar. Nikoho však neprekvapí ak budú Oteckovia nasadení hneď na úvod roka. V rovnakom období totiž plánuje Tv JOJ nasadiť druhú sériu Prázdnin, ktorý sa momentálne vo veľkom natáča. Oteckovia vznikajú podľa licencie kúpenej od argentínskeho vysielateľa Telefe (skupina Viacom) a predlohy s názvom Dear Daddies, ktorá vznikla už v roku 2014. V Južnej Amerike už vzniklo viacero verzií tohto seriálu. CME (vlastník Markízy) získal licenciu aj na ďalšie svoje trhy (Česko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvátsko a Slovinsko).

Okrem Oteckov na svoju premiéru na televíznych obrazovkách čaká aj komediálny seriál Kuchyňa či kriminálka Detektív Dušo s Alexandrom Bártom v hlavnej úlohe.

Novinky zo sveta TV
Udalosť, na ktorú netrpezlivo čakajú všetci priaznivci ľadového hokeja, je už zanedlho tu. Majstrovstvá sveta 2024, ..
20.2.2024
Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta už klope na dvere. Megaúspešný hit dvojice JanHřebejk (réžia) a PertrKolečko ..
18.2.2024
Možno viete a možno ešte nie, že už čoskoro sa na Markíze môžeme tešiť na deviate pokračovanie obľúbenej tanečnej ..
10.2.2024
Priamy prenos slávnostného odovzdávania ocenení najlepším slovenským športovcom a kolektívom za rok 2023 už tradične ..
1.2.2024
Markíza má v talóne ďalší slovenský seriál, ktorý má podobné ambície ako ich predošlý projekt s podobným námetom ..
28.1.2024
V nedeľu 14.januára 2024 sa v budove Slovenskej filharmónie uskutočnil slávnostný ceremoniál udeľovania štátnych ..
19.1.2024
Televízia Markíza si na rok 2024 pre svojich divákov prichystala ozajstné kinohity. Televíznu premiéru na Slovensku si tak ..
11.1.2024
Tak, a ďalší nový rok sa začal, tentoraz už s poradovým číslom 24 v novom miléniu. A naše televízie majú pre nás ..
2.1.2024
Takže hneď od januára 2024 sa môžeme tešiť na novú sériu ťažiskového zábavného formátu RTVS Milujem Slovensko. Na ..
28.12.2023
Dlho očakávaný pôvodný historický seriál slovenskej verejnoprávnej televízie s názvom Čas nádejí sa čo nevidieť ..
21.12.2023