Večne mladí – na Jojke už čoskoro ďalší Hřebejkov seriál

Na Jojke sa po Ivete čochvíľa objaví ďalší Hřebejkov seriál. Bude sa volať „Večne mladí“ a my sa už teraz môžeme tešiť na výkony hlavných protagonistov tohto komediálneho seriálu – česko slovenských hereckých legiend BolkaPolívku, Milana Kňažka a Vlada Černého. Príbehy troch dôchodcov na sklonku ich životnej dráhy z luxusného starobinca sú zárukou skvelej zábavy a láskavého humoru. Zatiaľ v 10 epizódach.

Okrem spomínaného hereckého tria sa v seriáli objavia aj ďalšie známe mená: Jana Švandová, Zuzana Kocúriková, Lucia Siposová, Jana Oľhová, Eva „Evelyn“ Kramerová, Zuzana Porubjaková, Klára Pollertová Trojanová, Zuzana Cigánová, Pavel Nový, Juraj Ďurdiak, Josef Trojan, Michal Noga, Jaroslav Plesl a ďalší.

Réžiu rodinného komediálneho seriálu mal teda v „kompetencii“ jeden z najuznávanejších českých režisérov súčasnosti JanHřebejk. Ten má na konte množstvo kultových filmov (Šakalí léta, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Horempádem, Medvídek, Nestyda, Kawasakihorůže, Učitelka…), za ktoré už mimochodom získal 3 Českých levov a „Musíme si pomáhat“ bol nominovaný na Oscara. A samozrejme aj obľúbených seriálov (okrem Ivety napríklad Pozadí událostí, Boží mlýny, Rédl atď.). Za scenárom seriálu stojí trojica Kristína Cibulková, Stano Guštafík a Ivan Predmerský, dramaturgiu mal zase na starosti PetrKolečko (napríklad miniséria Most!).

Oficiálna anotácia k seriálu: „Traja dôchodcovia sa na sklonku života stretnú v luxusnom starobinci. Zisťujú, že aj vo svojom veku môžu ešte zažiť dobrodružstvo a srandu, hlavne ak tam nájdu nových priateľov. Navzájom sa podržia, pohádajú, riešia problémy s chorobami, vzťahmi či s rodinou. A to všetko s humorom im vlastným,“.

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024