Tvoja tvár znie povedome (jeseň 2022) – kompletné obsadenie

Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ten už je konečne na svete. Na pódiu sa už v nedeľu 4. septembra predstaví osem zaujímavých postáv a osobností slovenského šoubiznisu. O výbere sa viedlo množstvo dohadov, niektoré mená napokon z predpokladaného zoznamu vypadli, iné naopak celkom prekvapili. Toto je kompletný zoznam účinkujúcich:

Adam Pavlovčin – medzi štvoricu mužských súťažiacich sa dostal napríklad aj víťaz poslednej SuperStar Adam Pavlovčin (s novým umeleckým menom ADONXS).

Ondrej Kandráč – známy hudobník a zabávač spečatil svoj prestup z konkurenčnej televízie a takisto sa predstaví v ťažiskovom formáte Markízy.

Matúš Kolárovský – mladý herec (Pán profesor) a hudobník (YAEL) sa do povedomia verejnosti dostal aj tým, že je otcom dieťaťa jednej z Twiinsiek Veroniky Nízlovej.

Karol Tóth – zoznam mužského osadenstva uzatvára mladý herec Karol Tóth, ktorý sa divákom predstaví napríklad aj v najnovšej sérii megahitu Druhá šanca…

Simona Salátová – populárna stand-up komička bude mať možnosť predviesť sa aj v inom type zábavnej šou ako doteraz (posledne to bola na VOYO vydarená hodinová šou Simona: Donaha!).

VikiRáková – herečka, ktorú preslávila úloha v legendárnych Susedoch, bude mať možnosť preukázať svoje herecké, spevácke a tanečné schopnosti aj v tejto šou.

Natália Puklušová – herečka známa z viacerých úspešných seriálov ako Búrlivé víno či Oteckovia (kde sa mimochodom objaví aj v záverečnom celovečernom špeciále 31.8.2022 v stredu).

Lívia Bielovič– poslednou do partie je herečka Lívia Bielovič, inak napríklad známa ako nekompromisná riaditeľka nemocnice v markízáckom seriálovom hite Druhá šanca.

Len pripomenieme, že v porote okrem overených tvárí z predošlých ročníkov (Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário Kuly Kollár) pribudli aj nové (Marián ČekyČekovský a Attila Végh). Šou potom opäť povedie moderátor Martin Nikodým.

Novinky zo sveta TV
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022
V koprodukcii RTVS vznikol ďalší zaujímavý kinofilm. Čierne na bielom koni totiž prezentuje u nás dosť netradičný ..
16.9.2022
Chatári je nový seriálový počin Markízy, ktorý má ambíciu nahradiť legendárnu Hornú Dolnú. Na začiatok môžete ..
11.9.2022
Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už ..
31.8.2022
Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ..
24.8.2022
Áno i nie... Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor ..
18.8.2022
Už čoskoro sa v našich kinách (premiéra 22.9.2022) objaví nová slovensko-česko-poľská komédia Indián v hlavnej ..
2.8.2022
Vedomostné súťaže boli pred časom na našich obrazovkách naozaj veľmi populárne. Veď kto by si nepamätal na takého ..
26.7.2022
Po nedávnych úspešných projektoch verejnoprávnej televízie akými nepochybne bolo
21.7.2022