Tvoja tvár znie povedome (jeseň 2022) – kompletné obsadenie

Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ten už je konečne na svete. Na pódiu sa už v nedeľu 4. septembra predstaví osem zaujímavých postáv a osobností slovenského šoubiznisu. O výbere sa viedlo množstvo dohadov, niektoré mená napokon z predpokladaného zoznamu vypadli, iné naopak celkom prekvapili. Toto je kompletný zoznam účinkujúcich:

Adam Pavlovčin – medzi štvoricu mužských súťažiacich sa dostal napríklad aj víťaz poslednej SuperStar Adam Pavlovčin (s novým umeleckým menom ADONXS).

Ondrej Kandráč – známy hudobník a zabávač spečatil svoj prestup z konkurenčnej televízie a takisto sa predstaví v ťažiskovom formáte Markízy.

Matúš Kolárovský – mladý herec (Pán profesor) a hudobník (YAEL) sa do povedomia verejnosti dostal aj tým, že je otcom dieťaťa jednej z Twiinsiek Veroniky Nízlovej.

Karol Tóth – zoznam mužského osadenstva uzatvára mladý herec Karol Tóth, ktorý sa divákom predstaví napríklad aj v najnovšej sérii megahitu Druhá šanca…

Simona Salátová – populárna stand-up komička bude mať možnosť predviesť sa aj v inom type zábavnej šou ako doteraz (posledne to bola na VOYO vydarená hodinová šou Simona: Donaha!).

VikiRáková – herečka, ktorú preslávila úloha v legendárnych Susedoch, bude mať možnosť preukázať svoje herecké, spevácke a tanečné schopnosti aj v tejto šou.

Natália Puklušová – herečka známa z viacerých úspešných seriálov ako Búrlivé víno či Oteckovia (kde sa mimochodom objaví aj v záverečnom celovečernom špeciále 31.8.2022 v stredu).

Lívia Bielovič– poslednou do partie je herečka Lívia Bielovič, inak napríklad známa ako nekompromisná riaditeľka nemocnice v markízáckom seriálovom hite Druhá šanca.

Len pripomenieme, že v porote okrem overených tvárí z predošlých ročníkov (Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário Kuly Kollár) pribudli aj nové (Marián ČekyČekovský a Attila Végh). Šou potom opäť povedie moderátor Martin Nikodým.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022