Tvoja tvár znie povedome – 7. séria je už na dohľad, aké sú novinky?

Obľúbená markízácka šou Tvoja tvár znie povedome už doslova klope na naše televízne obrazovky. Siedma séria tu s nami bude totiž už počas nasledujúcej jesene (2022). Zatiaľ nie je jasné, kto sa jej zúčastní ako účinkujúci, zato vieme, kto bude v porote a kto ju bude moderovať.

Začneme teda moderátorským postom, kde sa nič nemení a ďalšiu sezónu tak potiahne Martin Nikodým, ktorý štafetu prebral po obľúbenom Martinovi PycoviRauschovi. Ten odmoderoval celkom štyri série tejto obľúbenej show. No a pre Martina Nikodýma to takto bude už tretie moderovanie v rade.

Veľká zmena však nastáva v rámci porotcovských kresiel. Oproti minulej sérii jedno z nich opúšťa Lujza GarajováSchrameková, čo je celkom prekvapenie, pretože sa tam dokázala zdržať len 1 sériu (niektorí predošlí porotcovia, napríkladDanoDangl a Zuzana Fialová v šou pobudli až v celkom piatich sériách). Namiesto nej pribudnú rovno dvaja nováčikovia. Meno Marián Čekovský asi nikoho veľmi neprekvapí, ten sa podobných formátov v ostatnom čase zúčastňuje pre niekoho až pričasto… (viď napríklad Superstar, prípadne aj jojkárske Inkognito). Tým druhým je však veľké prekvapenie v podobe šarmantného bojovníka Attilu Végha. Od neho si však Markíza sľubuje naozaj veľa, veď prečo nevyužiť obrovský potenciál a pozornosť divákov, ktoré si vyslúžil napríklad aj účasťou v ostatnej sérii Let´sDance. Tam zaujal nielen svojimi tanečnými kreáciami, ale aj svojským humorom. Do svojho „kresla z minulého roku“ potom zasadne aj Zuzana Kubovčíková Šebová. No a posledným členom v porotcovskej partii je Mário Kuly Kollár, ktorý je v tejto šou už od samého začiatku (niečo ako Habera v Superstar).

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022