Tvoja tvár znie povedome – 7. séria je už na dohľad, aké sú novinky?

Obľúbená markízácka šou Tvoja tvár znie povedome už doslova klope na naše televízne obrazovky. Siedma séria tu s nami bude totiž už počas nasledujúcej jesene (2022). Zatiaľ nie je jasné, kto sa jej zúčastní ako účinkujúci, zato vieme, kto bude v porote a kto ju bude moderovať.

Začneme teda moderátorským postom, kde sa nič nemení a ďalšiu sezónu tak potiahne Martin Nikodým, ktorý štafetu prebral po obľúbenom Martinovi PycoviRauschovi. Ten odmoderoval celkom štyri série tejto obľúbenej show. No a pre Martina Nikodýma to takto bude už tretie moderovanie v rade.

Veľká zmena však nastáva v rámci porotcovských kresiel. Oproti minulej sérii jedno z nich opúšťa Lujza GarajováSchrameková, čo je celkom prekvapenie, pretože sa tam dokázala zdržať len 1 sériu (niektorí predošlí porotcovia, napríkladDanoDangl a Zuzana Fialová v šou pobudli až v celkom piatich sériách). Namiesto nej pribudnú rovno dvaja nováčikovia. Meno Marián Čekovský asi nikoho veľmi neprekvapí, ten sa podobných formátov v ostatnom čase zúčastňuje pre niekoho až pričasto… (viď napríklad Superstar, prípadne aj jojkárske Inkognito). Tým druhým je však veľké prekvapenie v podobe šarmantného bojovníka Attilu Végha. Od neho si však Markíza sľubuje naozaj veľa, veď prečo nevyužiť obrovský potenciál a pozornosť divákov, ktoré si vyslúžil napríklad aj účasťou v ostatnej sérii Let´sDance. Tam zaujal nielen svojimi tanečnými kreáciami, ale aj svojským humorom. Do svojho „kresla z minulého roku“ potom zasadne aj Zuzana Kubovčíková Šebová. No a posledným členom v porotcovskej partii je Mário Kuly Kollár, ktorý je v tejto šou už od samého začiatku (niečo ako Habera v Superstar).

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024