Obsadenie Let’sDance na Markíze je už známe, kto zabojuje v obľúbenej tanečnej súťaži?

Začiatkom marca by sa na našich obrazovkách mala objaviť už siedma séria Let’sDance – populárnej tanečnej súťaže, ktorá by mala ovládnuť divácke publikum na Markíze. Po strohých informáciách, ktoré nám televízia dávkovala o obsadení účinkujúcich, je už konečne známa kompletná zostava. Kto všetko sa teda v obľúbenej šou objaví?

Tak najprv pár slov o porote. Vedľa „kata“ Jána Ďurovčíka a obľúbenej porotkyne Tatiany Drexler, to ponovom bude aj Adela Vinczeová, pre ktorú to bude premiéra na porotcovskom kresle. Úlohy moderátora sa zase zhostí jej životný partner a manžel Viktor Vincze. Prejdime teraz k tanečníkom a povedzme si hneď na úvod, že zostava to bude ozaj celkom výnimočná. Markíze sa totiž podarilo zlanáriť niekoľko zvučných mien ako do mužskej, tak i ženskej časti osadenstva.

Medzi mužmi bude dozaista vyčnievať Ján Koleník, o ktorom sme sa už aj u nás zmienili, že by to mal byť jeho rok – teda čo sa týka účinkovania v nosných formátoch televízie. Po tom, čo doslova hviezdi v divácky veľmi obľúbenej novinke, seriáli z lekárskeho prostredia Druhá šanca, svoje majstrovstvo bude môcť preukázať aj na tanečnom parkete. Ale ani ďalší členovia tímu nebudú len do počtu. Prekvapením pre mnohých tak bude účasť napríklad aj MMA zápasníka Attilu Végha, a možno ešte väčším aj „seriózneho“ moderátora politickej relácie Na telo, Michala Kovačiča. Mužskú zostavu potom doplnia herec Adam Bardy (Druhá šanca) a komik Fero Joke.

Ani ženská zostava sa nebude chcieť nechať zahanbiť a na účasť v šou prikývli také mená ako bývalá špičková tenistka Dominika Cibulková, ďalej obľúbená komediálna herečka, ktorú sa Markíza už dlhodobo snaží dostať do niektorej zo svojich nosných šou, Zuzana Kubovčíková Šebová. Opačnú úlohu si vyskúša známa herečka a tiež porotkyňa v konkurenčnej šou Česko Slovensko má talent Diana Mórová, svojimi tanečnými výkonmi nás bude tiež chcieť presvedčiť herečka Kristína Svarinská (Sestričky). Poslednou do partie je Aicha, ktorú ste mohli vidieť v zoznamovacej reality šou Love Island.

Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022