Obsadenie Let’sDance na Markíze je už známe, kto zabojuje v obľúbenej tanečnej súťaži?

Začiatkom marca by sa na našich obrazovkách mala objaviť už siedma séria Let’sDance – populárnej tanečnej súťaže, ktorá by mala ovládnuť divácke publikum na Markíze. Po strohých informáciách, ktoré nám televízia dávkovala o obsadení účinkujúcich, je už konečne známa kompletná zostava. Kto všetko sa teda v obľúbenej šou objaví?

Tak najprv pár slov o porote. Vedľa „kata“ Jána Ďurovčíka a obľúbenej porotkyne Tatiany Drexler, to ponovom bude aj Adela Vinczeová, pre ktorú to bude premiéra na porotcovskom kresle. Úlohy moderátora sa zase zhostí jej životný partner a manžel Viktor Vincze. Prejdime teraz k tanečníkom a povedzme si hneď na úvod, že zostava to bude ozaj celkom výnimočná. Markíze sa totiž podarilo zlanáriť niekoľko zvučných mien ako do mužskej, tak i ženskej časti osadenstva.

Medzi mužmi bude dozaista vyčnievať Ján Koleník, o ktorom sme sa už aj u nás zmienili, že by to mal byť jeho rok – teda čo sa týka účinkovania v nosných formátoch televízie. Po tom, čo doslova hviezdi v divácky veľmi obľúbenej novinke, seriáli z lekárskeho prostredia Druhá šanca, svoje majstrovstvo bude môcť preukázať aj na tanečnom parkete. Ale ani ďalší členovia tímu nebudú len do počtu. Prekvapením pre mnohých tak bude účasť napríklad aj MMA zápasníka Attilu Végha, a možno ešte väčším aj „seriózneho“ moderátora politickej relácie Na telo, Michala Kovačiča. Mužskú zostavu potom doplnia herec Adam Bardy (Druhá šanca) a komik Fero Joke.

Ani ženská zostava sa nebude chcieť nechať zahanbiť a na účasť v šou prikývli také mená ako bývalá špičková tenistka Dominika Cibulková, ďalej obľúbená komediálna herečka, ktorú sa Markíza už dlhodobo snaží dostať do niektorej zo svojich nosných šou, Zuzana Kubovčíková Šebová. Opačnú úlohu si vyskúša známa herečka a tiež porotkyňa v konkurenčnej šou Česko Slovensko má talent Diana Mórová, svojimi tanečnými výkonmi nás bude tiež chcieť presvedčiť herečka Kristína Svarinská (Sestričky). Poslednou do partie je Aicha, ktorú ste mohli vidieť v zoznamovacej reality šou Love Island.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024