Obsadenie Let’sDance na Markíze je už známe, kto zabojuje v obľúbenej tanečnej súťaži?

Začiatkom marca by sa na našich obrazovkách mala objaviť už siedma séria Let’sDance – populárnej tanečnej súťaže, ktorá by mala ovládnuť divácke publikum na Markíze. Po strohých informáciách, ktoré nám televízia dávkovala o obsadení účinkujúcich, je už konečne známa kompletná zostava. Kto všetko sa teda v obľúbenej šou objaví?

Tak najprv pár slov o porote. Vedľa „kata“ Jána Ďurovčíka a obľúbenej porotkyne Tatiany Drexler, to ponovom bude aj Adela Vinczeová, pre ktorú to bude premiéra na porotcovskom kresle. Úlohy moderátora sa zase zhostí jej životný partner a manžel Viktor Vincze. Prejdime teraz k tanečníkom a povedzme si hneď na úvod, že zostava to bude ozaj celkom výnimočná. Markíze sa totiž podarilo zlanáriť niekoľko zvučných mien ako do mužskej, tak i ženskej časti osadenstva.

Medzi mužmi bude dozaista vyčnievať Ján Koleník, o ktorom sme sa už aj u nás zmienili, že by to mal byť jeho rok – teda čo sa týka účinkovania v nosných formátoch televízie. Po tom, čo doslova hviezdi v divácky veľmi obľúbenej novinke, seriáli z lekárskeho prostredia Druhá šanca, svoje majstrovstvo bude môcť preukázať aj na tanečnom parkete. Ale ani ďalší členovia tímu nebudú len do počtu. Prekvapením pre mnohých tak bude účasť napríklad aj MMA zápasníka Attilu Végha, a možno ešte väčším aj „seriózneho“ moderátora politickej relácie Na telo, Michala Kovačiča. Mužskú zostavu potom doplnia herec Adam Bardy (Druhá šanca) a komik Fero Joke.

Ani ženská zostava sa nebude chcieť nechať zahanbiť a na účasť v šou prikývli také mená ako bývalá špičková tenistka Dominika Cibulková, ďalej obľúbená komediálna herečka, ktorú sa Markíza už dlhodobo snaží dostať do niektorej zo svojich nosných šou, Zuzana Kubovčíková Šebová. Opačnú úlohu si vyskúša známa herečka a tiež porotkyňa v konkurenčnej šou Česko Slovensko má talent Diana Mórová, svojimi tanečnými výkonmi nás bude tiež chcieť presvedčiť herečka Kristína Svarinská (Sestričky). Poslednou do partie je Aicha, ktorú ste mohli vidieť v zoznamovacej reality šou Love Island.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022