Obsadenie Let’sDance na Markíze je už známe, kto zabojuje v obľúbenej tanečnej súťaži?

Začiatkom marca by sa na našich obrazovkách mala objaviť už siedma séria Let’sDance – populárnej tanečnej súťaže, ktorá by mala ovládnuť divácke publikum na Markíze. Po strohých informáciách, ktoré nám televízia dávkovala o obsadení účinkujúcich, je už konečne známa kompletná zostava. Kto všetko sa teda v obľúbenej šou objaví?

Tak najprv pár slov o porote. Vedľa „kata“ Jána Ďurovčíka a obľúbenej porotkyne Tatiany Drexler, to ponovom bude aj Adela Vinczeová, pre ktorú to bude premiéra na porotcovskom kresle. Úlohy moderátora sa zase zhostí jej životný partner a manžel Viktor Vincze. Prejdime teraz k tanečníkom a povedzme si hneď na úvod, že zostava to bude ozaj celkom výnimočná. Markíze sa totiž podarilo zlanáriť niekoľko zvučných mien ako do mužskej, tak i ženskej časti osadenstva.

Medzi mužmi bude dozaista vyčnievať Ján Koleník, o ktorom sme sa už aj u nás zmienili, že by to mal byť jeho rok – teda čo sa týka účinkovania v nosných formátoch televízie. Po tom, čo doslova hviezdi v divácky veľmi obľúbenej novinke, seriáli z lekárskeho prostredia Druhá šanca, svoje majstrovstvo bude môcť preukázať aj na tanečnom parkete. Ale ani ďalší členovia tímu nebudú len do počtu. Prekvapením pre mnohých tak bude účasť napríklad aj MMA zápasníka Attilu Végha, a možno ešte väčším aj „seriózneho“ moderátora politickej relácie Na telo, Michala Kovačiča. Mužskú zostavu potom doplnia herec Adam Bardy (Druhá šanca) a komik Fero Joke.

Ani ženská zostava sa nebude chcieť nechať zahanbiť a na účasť v šou prikývli také mená ako bývalá špičková tenistka Dominika Cibulková, ďalej obľúbená komediálna herečka, ktorú sa Markíza už dlhodobo snaží dostať do niektorej zo svojich nosných šou, Zuzana Kubovčíková Šebová. Opačnú úlohu si vyskúša známa herečka a tiež porotkyňa v konkurenčnej šou Česko Slovensko má talent Diana Mórová, svojimi tanečnými výkonmi nás bude tiež chcieť presvedčiť herečka Kristína Svarinská (Sestričky). Poslednou do partie je Aicha, ktorú ste mohli vidieť v zoznamovacej reality šou Love Island.

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023