Tak a konečne sa Geissenovcov dočkáme aj na našich obrazovkách

Teda tých častí, ktoré sa natáčali na Slovensku, aby sme boli presnejší. Keď k nám minulý rok zavítala kontroverzná rodina nemeckých milionárov, to bolo len „poprasku“. Pôvodne sa tu mal nazbierať materiál iba na jednu epizódu, no po tom, čo sa u nás stali ostro sledovanými celebritami, ktoré po krajine sprevádzal vtedy ešte samotný minister hospodárstva Richard Sulík, televízia RTL rýchlo zmenila názor. A rozhodla, že táto návšteva si zaslúži rovno 3 epizódy – a verte či nie, napokon ich bolo celkom 5!

Geissenovci si vtedy u nás pozreli Bratislavu, a to nielen centrum mesta, ale aj Devínsky hrad či Cyklomost Slobody. Ďalej navštívili aj Vysoké Tatry a tiež Banskú Štiavnicu. Premiéra na menšej stanici nemeckej RTL Zwei je už za nami – ešte vo februári, v rámci 21.série – teraz nastal ten správny čas, aby sa aj ľud náš pospolitý pozrel, čo to vlastne vzniklo. Televízia JOJ promptne zareagovala a pred časom vyhlásila, že „slovenské“ časti už pripravuje do vysielania. Kedy presne to bude, ešte nie je známe – no ako sa spomína v stanovisku televízie, bude to asi čoskoro: „Môžeme potvrdiť informácie, že pripravujeme do vysielania špeciál Geissenovci na Slovensku! Pôjde o najnovšie časti, ktoré boli nakrúcané na Slovensku. V Nemecku boli odvysielané len pred niekoľkými dňami a vy ich uvidíte už čoskoro na JOJke“.

Je jasné, že Joj-ka sa pri tom musela tľapnúť po vrecku trochu viac ako obvykle, ale zase môže rátať s tým, že sa jej to ale výrazne oplatí a sledovanosť takto silne promovanej udalosti ako bola návšteva Geissenov na Slovensku bude na 100% nadpriemerná. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že pokiaľ by to bolo odvysielané aj v hlavnom vysielacom čase a proti nejakým ťažiskovým formátom konkurenčných televízií, tak by ich táto dokušou s prehľadom v sledovanosti výrazne preskočila. Ale nechajme sa radšej prekvapiť. Vysielacím časom a aj samotným obsahom nakrútených epizód.

Novinky zo sveta TV
Je to tak, len prednedávnom totiž JOJ Group potvrdila chýry o vzniku novej stanice v jej programovom portfóliu*. Nová ..
4.6.2023
Verejnoprávna RTVS spúšťa nový projekt s názvom „Voda spieva“ v spolupráci s Východoslovenskou vodárenskou ..
26.5.2023
RTVS zaradila do svojej programovej štruktúry v máji 2023 novú publicistickú reláciu s názvom „Cez lupu“. Prvá ..
21.5.2023
Sviatok všetkých hokejových nadšencov – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú konečne tu. Tohtoročný svetový ..
14.5.2023
Veru tak, kniha s najlepšími receptami Pečie celé Slovensko totiž získala ocenenie PantaRheiAwards 2022 v kategórii ..
7.5.2023
Už zanedlho sa na našich obrazovkách objaví nový formát – a hoci sa leto (a letná uhorková sezóna) neúprosne blíži, ..
30.4.2023
Slávnostné vyhlásenie našej Národnej filmovej ceny Slnko v sieti za rok 2022 už máme úspešne za sebou. Uskutočnilo sa ..
23.4.2023
S kým sa naši stretnú v príprave? Pod vedením trénera CraigaRamsayho ich čaká osem zápasov. A všetky odvysiela aj ..
13.4.2023
Ak ste fanúšikom obľúbenej zábavno-vedomostnej šou Čo ja viem z dielne RTVS, tak vás určite poteší správa, že už na ..
9.4.2023
Teda tých častí, ktoré sa natáčali na Slovensku, aby sme boli presnejší. Keď k nám minulý rok zavítala kontroverzná ..
29.3.2023