Tak ako Geissenovci, páčilo sa u nás? Asi áno, vznikajú totiž až 3 „slovenské diely“ kontroverznej šou

Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov – milionárskej rodiny s vlastnou dokumentárnou reality šou, ktorá mapuje ich každodennú „rutinu“. Na Slovensku sa táto dokušou vysiela už od roku 2012, kedy ju začala uvádzať televízia JOJ. Milionárska rodinka navštívila množstvo zaujímavých miest. Okrem Bratislavy, kde si pozreli centrum mesta, alebo aj Devínsky hrad či Cyklomost Slobody, navštívili aj Vysoké Tatry i Banskú Štiavnicu.

Pôvodne z toho mala byť len jedna epizóda. No po tom, čo sa z nich stali doslova ostro sledované celebrity (obrovské množstvo fanúšikov ich vítalo všade tam kde došli, neutíchajúca pozornosť médií počas celého pobytu a v neposlednom rade aj časté sprevádzanie našim ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom) sa produkcia rozhodla podrobnejšie zmapovať ich pobyt a pripraviť z množstva materiálov rovno 3 časti.

A kedy by sme ich mohli vidieť aj u nás? Nuž, to je celkom ťažká otázka. Momentálne sa u nás vysiela len 10 séria, pričom v nemeckej RTL 2 je to už sezóna s poradovým číslom 20! Pokiaľ by to malo byť vysielané postupne, tak by sme sa ich dočkali snáď o niekoľko rokov. Existuje však reálna možnosť, že televízia JOJ zareaguje promptne a hneď čo budú k dispozícii práva na spomínané epizódy (samozrejme až po odvysielaní v Nemecku), tak po nich okamžite siahne a s veľkou pompou ich u nás aj uvedie. Je to pravdepodobné aj z toho dôvodu, že Geissenovci a ich ťažký život milionárov je na našom televíznom trhu naozaj silným hráčom s vysokou sledovanosťou. A je predpoklad, že „slovenské“ časti by ich v diváckej priazni vystrelili naozaj dosť vysoko. Ale uvidíme či sa tak a hlavne kedy stane, nechajme sa prekvapiť.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022