Svadba na prvý pohľad je späť

Populárna svadobná reality šou sa vracia na naše obrazovky už v tretej sérii a to od 1.marca 2022 (a na Markíze samozrejme). Oproti predchádzajúcim sezónam sa však pripravte na pár noviniek, ktoré majú ešte viac podporiť sledovanosť. A to i napriek tomu, že aj minulá séria mala celkom veľký divácky ohlas a lámala rekordy a viete ako sa hovorí: víťazný tím by sa nemal meniť. Nuž uvidíme ako tieto inovácie prijme náročný slovenský divák.

Ako prvé by teda malo zapôsobiť zvýšenie počtu dvojíc, ktoré sa zúčastnia tohto zaujímavého sociálneho experimentu. Bude ich celkom päť, čo je najviac od počiatku vysielania Svadby na prvý pohľad u nás. A že vyberať naozaj bolo z čoho nie je žiadnych pochýb, do šou sa totiž prihlásilo až 2400 záujemcov. Takisto sa navýšil počet dielov, takže celkovo je pripravených do vysielania až 10 premiérových epizód.

Pre osvieženie pamäte si povedzme o čom táto reality šou vlastne je. Experti v nezmenenom zložení (genetička Jaroslava Babková, matchmakerka Diana Fabiánová a psychológ Aleš Bednařík) na základe rôznych testov vyberú budúcich novomanželov, ktorí sa stretnú poprvýkrát až priamo pri oltári na vlastnej svadbe (symbolicky). Nasledovať bude svadobná cesta a po návrate strávia ešte mesiac v spoločnej domácnosti. Na konci tohto obdobia sa rozhodnú, či sa nakoniec vezmú naozaj, alebo sa rozídu. Tešiť sa môžete na naozaj zaujímavé páry, napríklad hneď na úvod tobude 23 ročná študentka digitálneho marketingu a o sedem rokov starší manažér a model. V ďalších epizódach to zase bude úspešná marketérka a rozvedený 34 ročný hokejista, hanblivá účtovníčka a farmár, ktorý mal vo vzťahu zlú skúsenosť, nespútaná pedagogička a dobrosrdečný záchranár, či fitness trénerka a učiteľ telesnej výchovy…

Novinky zo sveta TV
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022
Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda ..
10.4.2022
Do našich kín sa čoskoro (7.apríla 2022) dostane nový počin slovenského režiséra Petra Bebjaka s názvom Tieňohra. ..
3.4.2022
Teda zanedlho ako zanedlho. Na počin jednej z najúspešnejších slovenských režisérok Mariany ČengelSolčanskej (stojí ..
27.3.2022
Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
16.3.2022