Po dvojročnej pauze je tu opäť Česko Slovensko má talent

Deviata séria Česko Slovensko má talent odštartovala svoju púť našimi obrazovkami – na televíznej stanici Prima už 3.septembra, na JOJ-ke 8.septembra 2021. Pôvodne sa tak malo stať ešte v roku 2020, teda rok po skončení ôsmej série, no pandémia Covid-19 plány televízií úplne zhatila. Kvôli nej boli kastingy naplánované ešte na koniec marca 2020 zrušené a po ich presune na koniec júla respektíve začiatok augusta, to bolo z dôvodu opätovného šírenia ochorenia a sprísnenia opatrení akurát tak všetko a viac sa pripraviť už nepodarilo.

Priestor tak dostala ďalšia šou, ktorá ale napokon nedosiahla požadované výsledky –Zlatá maska a u divákov doslova prepadla. Aj preto sa už televízie nevedia dočkať ako dopadne ich overený ťažiskový formát. V porote inak zasadne overená štvorka: Marta VernerJandová, Jakub Prachař, Diana Mórová a Jaro Slávik. Zmeny nastali na moderátorskom poste, kedy projekt opustila Lujza GarajováSchrameková a vedľa DavidaGránského sa tak postaví modelka, influencerka a moderátorka v jednomJasminaAlagič Vrbovská. Novinkou tento rok bude aj výrazné posilnenie čo sa týka vysielacieho času – nové epizódy tak na tv JOJ uvidíte až dvakrát do týždňa. Počas prvých dvoch týždňov to bude vždy v stredu a v sobotu večer. Potom sa to upraví späť na jedinú premiéru šou vždy v sobotu v prime-time.

Vedeli ste?

Ocenenie Zlatý Pátrovič, ktoré sa prvýkrát udeľovalo v minulej sérii na počesť neúnavného súťažiaceho Jozefa Pátroviča (zúčastnil sa každej jednej série Talentu…) má symbolizovať odhodlanie a vytrvalosť – cestu za svojim snom a teda nie najhorší výkon, ako sa niektorí diváci mylne domnievali. Každý porotca môže udeliť Zlatého Pátroviča len raz (podobne ako Zlatého bzučiaka, ktorý pošle súťažiaceho rovno do finále).

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022