Po dvojročnej pauze je tu opäť Česko Slovensko má talent

Deviata séria Česko Slovensko má talent odštartovala svoju púť našimi obrazovkami – na televíznej stanici Prima už 3.septembra, na JOJ-ke 8.septembra 2021. Pôvodne sa tak malo stať ešte v roku 2020, teda rok po skončení ôsmej série, no pandémia Covid-19 plány televízií úplne zhatila. Kvôli nej boli kastingy naplánované ešte na koniec marca 2020 zrušené a po ich presune na koniec júla respektíve začiatok augusta, to bolo z dôvodu opätovného šírenia ochorenia a sprísnenia opatrení akurát tak všetko a viac sa pripraviť už nepodarilo.

Priestor tak dostala ďalšia šou, ktorá ale napokon nedosiahla požadované výsledky –Zlatá maska a u divákov doslova prepadla. Aj preto sa už televízie nevedia dočkať ako dopadne ich overený ťažiskový formát. V porote inak zasadne overená štvorka: Marta VernerJandová, Jakub Prachař, Diana Mórová a Jaro Slávik. Zmeny nastali na moderátorskom poste, kedy projekt opustila Lujza GarajováSchrameková a vedľa DavidaGránského sa tak postaví modelka, influencerka a moderátorka v jednomJasminaAlagič Vrbovská. Novinkou tento rok bude aj výrazné posilnenie čo sa týka vysielacieho času – nové epizódy tak na tv JOJ uvidíte až dvakrát do týždňa. Počas prvých dvoch týždňov to bude vždy v stredu a v sobotu večer. Potom sa to upraví späť na jedinú premiéru šou vždy v sobotu v prime-time.

Vedeli ste?

Ocenenie Zlatý Pátrovič, ktoré sa prvýkrát udeľovalo v minulej sérii na počesť neúnavného súťažiaceho Jozefa Pátroviča (zúčastnil sa každej jednej série Talentu…) má symbolizovať odhodlanie a vytrvalosť – cestu za svojim snom a teda nie najhorší výkon, ako sa niektorí diváci mylne domnievali. Každý porotca môže udeliť Zlatého Pátroviča len raz (podobne ako Zlatého bzučiaka, ktorý pošle súťažiaceho rovno do finále).

Novinky zo sveta TV
Tak, v poradí už 95 udeľovanie Oscarov máme úspešne za sebou (12.marca v hollywoodskom DolbyTheatre), určite vás ..
15.3.2023
V sobotu 4.3.2023 večer sa v priamom prenose RTVS na Jednotke uskutočnil v priestoroch Slovenského národného divadla v ..
9.3.2023
Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku ..
2.3.2023
Verejnoprávna televízia už tento rok na jeseň uvedie na naše obrazovky ďalší pôvodný seriál. Tentoraz to ale bude ..
24.2.2023
Televízna sezóna je v plnom prúde a na našich obrazovkách sa po Mame na prenájom a Dunaji čochvíľa objaví aj ďalšia ..
16.2.2023
Po megaúspešnej druhej sérii Pečie celé Slovensko verejnoprávna televízia a rozhlas podľa očakávania už pripravuje aj ..
9.2.2023
Tak zostava účinkujúcich v najnovšej ôsmej sérii populárnej tanečnej Let’sDance na Markíze je už kompletne známa. ..
5.2.2023
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023